מחפש השוואה בין מעבד tegra 3 ל core i 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש השוואה בין מעבד tegra 3 ל core i 5

bigkatan

Recommended Posts

שוקל האם לקנות מחשב נייד קל עם מעבד ה i5 3317u או לקנות מכשיר כמו transformer שהוא עונה על הדרישות שלי רק שאלת המעבד נשארת פתוחה. רציתי לדעת אם יש מקום שניתן להשוות ביניהם?

בנוסף אם מישהו מתמצה ויכול חהסביר עד כמה גדול ההבדל בין i5 3317u ל i7 3517u

ראיתי את ההבדל ביניהם בבאנצמארק אשאלה אעפה ארגיש בזה באמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדעת אם יש מקום שניתן להשוות ביניהם?

ממש לא ניתן.

אחד הוא מעבד x86 והשני הוא מעבד . אם אתה לא יודע את ההבדלים הבסיסיים עדיף להתחיל בלקרוא על כל אחת מהארכיטקטורות.

במקרה הזה ההשוואה תהיה כמו לשאול מה עדיף - מסוג A או אופנוע מסוג B?

שניהם אולי רכבים, אבל לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות אחרים, וממש אי אפשר להשוות בין השניים (במקרה של המעבדים זה אפילו יותר קיצוני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא ניתן.

אחד הוא מעבד x86 והשני הוא מעבד . אם אתה לא יודע את ההבדלים הבסיסיים עדיף להתחיל בלקרוא על כל אחת מהארכיטקטורות.

במקרה הזה ההשוואה תהיה כמו לשאול מה עדיף - רכב מסוג A או אופנוע מסוג B?

שניהם אולי רכבים, אבל לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות אחרים, וממש אי אפשר להשוות בין השניים (במקרה של המעבדים זה אפילו יותר קיצוני)

קודם כל תודה על התגובה... קראתי מעט על ההבדלים מהארכיטקטורות אני אמשיך לקרוא מה שבכל זאת אני שואל אני מחשב מכשיר קל, בעל מסך מתקדם שאני אוכל לראות בו סרטים בנוחות ובאיכות גבוהה, לצפות בדפי אינטרנט ולערוך מסמכים(שיעורי בית ומיילים), ואני שואל את עצמי מה יהיה ההבדל אם אני אקנה מכשיר כמו ה transformer או לקנות אולטרהבוק כמו הzenbook לדוגמא ???

איפה אני ארגיש בהבדלים? מה באמת ישפיע על השימושים היומיומיים שלי ההבדל מהארכיטקטורות???

תודה לכל העוזרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...