התייעצות אחרונה לפני קניית מחשב למשחקים ותכנות 3K~ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות אחרונה לפני קניית מחשב למשחקים ותכנות 3K~

cars racer

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 3K~

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך אם אין הרבה הבדל

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 100~

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). כנראה שאני יתקין עליו גם לינוקס

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. משחקים "רגילים" tf2, hitman...

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). אני הולך להזמין את המסך הזה ביחד עם המחשב: DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אני יקנה עכבר logitec g400

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)?6

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?לא צריך מערכת הפעלה

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.ירושלים

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). שיהיה מסוגל לעבוד כמו שצריך עם לינוקס

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?כנראה שלא, אולי אני ישדרג את הזיכרון בעתיד

אז זה המפרט שהרכבתי, בהתבססות על מפרט שנתקלתי בו כאן בפורום:

[table][tr][td]מק"ט[/td][/tr][/table][table][tr][td]מוצרים[/td][/tr][/table][table][tr][td]כמות[/td][/tr][/table][table][tr][td]מחיר[/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]C3220T[/td][/tr][/table][table][tr][td]Intel Ivy Bridge i3 3220 Socket 1155 3MB 3.3Ghz Tray[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪569[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]E41997-002[/td][/tr][/table][table][tr][td]Intel Original 1155 - עד 65W[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪29[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]MB75MAE33[/td][/tr][/table][table][tr][td]MSI B75MA-E33 for 1155 Sata3/Usb 3.0[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪306[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]SST-RL01B-USB3430[/td][/tr][/table][table][tr][td]SilverStone Redline 1 USB 3.0 + Seasonic 430W - בקניית מחשב חדש בלבד[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪475[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]D38G160IN[/td][/tr][/table][table][tr][td]Elpida 1X8GB 1600Mhz 1.5V[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪190[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]DT01ACA050[/td][/tr][/table][table][tr][td]Toshiba 500G 3.5" SATA3[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪286[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]S7852GD5H[/td][/tr][/table][table][tr][td]Sapphire 7850 2GB GDDR5 DP Retail[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪1085[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]GH22NS70[/td][/tr][/table][table][tr][td]LG -RW x22 Dual Layer Sata Black[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪107[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]COMPASSM[/td][/tr][/table][table][tr][td]הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪0[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]U2312HM[/td][/tr][/table][table][tr][td]DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM[/td][/tr][/table][table][tr][td]1[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪895[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]סה"כ:[/td][/tr][/table][table][tr][td]10[/td][/tr][/table][table][tr][td]₪3942[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

אני רוצה מחר בבוקר כבר לבצע את ההזמנה.

מה דעתכם?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אותו דבר שאמרתי-בא לך לחסוך קח G640 - תסתכל על בנצ'ים באינטרנט ותראה אם ה300 שקל האלו שווים את ההפרש.

תודה בר, יש לי עוד 2 שאלות.

1) האם כדאי לי לקחת 2 סטיקים של 4GB במקום 1 של8GB?

Samsung 4GB 1600 1.35V

2) מה הוא זמן המשלוח שלהם?

למה אין באתר אפשרות לאיסוף מהסניף של ירושלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה בר, יש לי עוד 2 שאלות.

1) האם כדאי לי לקחת 2 סטיקים של 4GB במקום 1 של8GB?

Samsung 4GB 1600 1.35V X2

2) מה הוא זמן המשלוח שלהם?

למה אין באתר אפשרות לאיסוף מהסניף של ירושלים?

1.סטיק אחד עדיף-ההבדל בביצועים מזערי והחסכון הוא גם בכסף וגם בסלוטים למקרה שתרצה לשדרג.

2.אין לי מושג,כנראה הם לא עדכנו את האתר מאז שפתחו תסניף,תפנה לעמוד "צור קשר" שלהם ותשאל אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.סטיק אחד עדיף-ההבדל בביצועים מזערי והחסכון הוא גם בכסף וגם בסלוטים למקרה שתרצה לשדרג.

2.אין לי מושג,כנראה הם לא עדכנו את האתר מאז שפתחו תסניף,תפנה לעמוד "צור קשר" שלהם ותשאל אותם.

תודה, מחר אני אדבר איתם ויבצע את ההזמנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...