סאטמר: 100$ לכל ישראלי שלא יצביע בבחירות - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאטמר: 100$ לכל ישראלי שלא יצביע בבחירות

Art Tatum

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כך מדבר אדם שטוען כי הכוס היא חצי ריקה ומסרב להבין שהיא גם חצי מלאה. יש הרבה דברים גרועים בעולם אבל יש גם הרבה דברים טובים. מי שמסתכל רק על צד אחד של המשוואה (ולא משנה על איזה צד) רואה את הדברים מבעד למראה מעוותת. כיוון שכך, גם השקפתו עלולה להיות כזו.

אין כאן עניין של צדדים.

העולם מלא באנשים שמחזיקים בערכים שונים לדברים שונים.

ורובם המוחלט מחזיקים בערכים לא ריאלים(בהשוואה למציאות הרחבה) בנסיון ליצור פרוג'קשן על המציאות.

ברגע האמת רובם זורקים את אותם הערכים ופועלים על פי הערך הריאלי.

אני יכול לדבר בעד אידיאלים ולהסביר למה להיות אידיאליסט זה הדבר הכי הגיוני במבט היסטורי המקיף את העבר והעתיד באופן שהסרט CLOUD ATLAS מציג.

והאמת עדיין קיימת שהמלחמה לשינוי העולם היא כמו שחיה נגד הזרם.

אתה יכול להילחם כל החיים על שינוי המציאות הרחבה ולהשיג שום כלום.

בעוד שאלו שמנצלים את המצב לטובתם האישית(בדרך כלל על חשבון אחרים) ישגשגו.

ושוב אני חוזר לשאלה.

מה יותר נכון?

להיות טיפה בים שמעלה פוליטיקאים שדואגים לאינטרסים של עצמם? או לנצל את המצב לדאוג לאינטרס המיידי שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

erezme, ההודעה שלך נמצאת בעמוד הקודם יא פרנואיד... :/

אתמול בשעה 1 כתבתי הודעה(שניה) די מושקעת למר age43

ההודעה נמחקה בלי שום הסבר תוך 10 דקות

(אבל אני כן פרנויד ועל כן שמרתי חלק ממנה בקובץ txt 8) )

האם מגיע למוחק ספנקי? האם אתה המפקד מרשה התנהגות כזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש לך דרך לבדוק את זה? כשאני בדקתי,ההודעה לא הייתה קיימת אך המשתמש age43 היה און ליין,לפחות לזמן קצר.

בכ"מ זה לא חשוב.. אכתוב אותה שוב בלילה *טאם טאם טאם טאם!!*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן לצאת מהסרט שלך? בלוג של האתר לא מופיע שום דבר על הודעה שהיתה ו\או נמחקה. וכן, אנחנו יכולים לראות את זה.

עריכה:

בחייאת תעשה את זה קצר וקולע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול הייתי חייב לכבות את הנייד מייד אחרי שליחת ההודעה(וזו הסיבה ששמרתי אותה בקובץ קצת לפני) ויותר הגיוני שההודעה לא נשלחה בזמן, מאשר שכמה אנשים..אמממ.. נבונים ,מתוחכמים וזריזים כשלושת אלו ישתפו פעולה במתיחה ערמומית ומקורית ...סליחה על הקונספירציה המגוכחת..אולי מוזס צודק אחרי הכל ואני מצ'וגע :)

*על כתף שמאל יש שד אדום עם עיניים רעות,על כתף ימין עוד שד עם עיניים רעות*

לא... לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בלילה יש האטות קשות באתר בגלל פעולות תחזוקה אוטומטיות.

לפעמים דקות ארוכות האתר לא מגיב, לפעמים גם יותר.

לפעמים אתה שולח הודעה כשהאתר לא מגיב, ולא יעזור לחכות, רק BACK וSEND שוב אחרי שהאתר חזר להגיב.

לפעמים האתר קופא ואתה חושב שההודעה לא נשלחה אז אתה עושה BACK וכותב את ההודעה שוב כי משום מה היא התאפסה.

ואז אחרי ששלחת אתה מגלה שההודעה הקודמת כן התקבלה למרות הכל. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כאן עניין של צדדים.

העולם מלא באנשים שמחזיקים בערכים שונים לדברים שונים.

ורובם המוחלט מחזיקים בערכים לא ריאלים(בהשוואה למציאות הרחבה) בנסיון ליצור פרוג'קשן על המציאות.

אני יכול לדבר בעד אידיאלים ולהסביר למה להיות אידיאליסט זה הדבר הכי הגיוני במבט היסטורי המקיף את העבר והעתיד באופן שהסרט CLOUD ATLAS מציג.

והאמת עדיין קיימת שהמלחמה לשינוי העולם היא כמו שחיה נגד הזרם.

אתה יכול להילחם כל החיים על שינוי המציאות הרחבה ולהשיג שום כלום.

בעוד שאלו שמנצלים את המצב לטובתם האישית(בדרך כלל על חשבון אחרים) ישגשגו.

ושוב אני חוזר לשאלה.

מה יותר נכון?

להיות טיפה בים שמעלה פוליטיקאים שדואגים לאינטרסים של עצמם? או לנצל את המצב לדאוג לאינטרס המיידי שלך?

שוב, יש כאלו ויש כאלו. אני מסכים שברגע האמת מתגלה אופיו האמיתי של האדם וכבר חז"ל דיברו על כך (ואני בטוח שגם אחרים) אבל להגיד שרובם? אני ממש לא בטוח. דוגמא: אם תסתכל על משחקי נץ/יונה בתאוריית המשחקים תראה שתמיד קיים שיווי משקל כלשהו, שתלוי בתנאים ההתחלתיים. ומאחר ואנחנו יצורים מורכבים אנחנו יכולים להיות מדי פעם יונה ומדי פעם נץ. לפעמים תנהג כך ולפעמים אחרת.

בקיצור, מה שאני רוצה לומר הוא שהמציאות מורכבת מאד ולמרות שהנטייה הטבעית שלי דומה לשלך, אני מכיר בזה שהיא מוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, יש כאלו ויש כאלו. אני מסכים שברגע האמת מתגלה אופיו האמיתי של האדם וכבר חז"ל דיברו על כך (ואני בטוח שגם אחרים) אבל להגיד שרובם? אני ממש לא בטוח.

אפילו האנשים הריאליסטיים ביותר נוטים למעוד בהבנת המציאות או בערכים הלא ריאלים שבהם הם מחזיקים. מה שאני מנסה לומר הוא: למצוא בן אדם עם ערכים ריאלים - אדם שלא משלה את עצמו - יהיה קשה כמעט מלמצוא בן אדם שאף פעם לא שיקר(במודע ובמיוחד כשלא במודע). לעזאזל,אני לא הכרתי בן אדם אחד כזה בחיי - כולל אני (והאל הכל יכול יודע שאני ישר עד כדי כאב גב).

תוכל לקרוא לזה:

אנו לא מבינים את עצמנו, וזה תחום שלא התפתח גם אחרי אלפיים שנה

או איך שage4 קרא לזה: "כלום" :)

סתם דוגמא ל"רוב",אלה שלא באמת מבינים את עצמם תוכל למצוא אפילו כאן,בת'ראד:

קרירין :

גם עם תיתן לי טרזיליונים על טרזיליונים ,אני לא יעשה דבר כזה

כמו שאמרתי ,יטש דברים שאני לא ימכור אף פעם

(השגיאות והמונחים במקור)

בוא נגיד שחוץ מזה שמן הסתם רוב,אם לא כל, בני האדם בכיף ימכרו את נשמתם תמורת טרזיליונים (ולו רק משום הסקרנות של מה זה לעזאזל והאם זה מתאים עם יין אדום או לבן)

Yakim,האם אתה מאמין בדבריו של קרירין? האם הוא לא ימכור אף פעם או שזה סתם בגדר wishfull thinking? שיכנוע עצמי? עזוב לרגע את חז"ל,מה אתה חושב? הרי קרירין הוא דוגמא מובהקת "לרוב" שבד"כ מתגלה כטועה ברגע שמבחן האמת מגיע.. ולו רק משום שהוא רק ...בן אדם - אלה המטופשים עם שתי הרגליים והידיים,אלה שלא מבינים את עצמם גם הם ינסו חזק חזק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאינך מטיף פה, ארז... אתה כבר אחד משלנו... *סמיילי זומבי*

כולנו בני אדם, זה מה יש. "לכל אחד יש מחיר". אין מה להשלות את עצמנו באידיאלים כאלה- בתוכנו צריך לדעת את זה.

אבל הערכים האלה, צבועים ככל שיהיו, חיוניים לקיומה של חברה כמו שלנו. כמובן שאפשר להגיד שזה לא טוב ואפשר אחרת, קומוניזם/אנרכיזם/ניהיליזם/לחזור למערות/אחר (הקף בעיגול את האופציה האהובה עליך). אבל אם זה עובד טוב עבורך, רוב הסיכויים שלא תשנה את זה...

זה מה יש, תתמודד, לשנות את זה זה מאוד קשה, ויש שיקבעו שגם בלתי אפשרי באמצעים נורמטיביים (בלי >:D). אבל שיהיה בהצלחה בכל אופן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...