סאטמר: 100$ לכל ישראלי שלא יצביע בבחירות - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאטמר: 100$ לכל ישראלי שלא יצביע בבחירות

Art Tatum

Recommended Posts

איך אתה יכול למכור משהו שאינו קיים.

אם אתה לא מצביע בכל מקרה, הרי לא וויתרת על כלום.

ומה הקשר לדיקטטורה.

אי הצבעתך לא תשנה את שיטת הבחירות או הממשל.

ולגבי גניבת זהות.

אני סומך על סאטמר שלא יעשו בזה שימוש, יותר ממה שאני סומך על המאגר הביומטרי שלא יפרץ.

יהיו שם חבורת משגיחים שמתחרים מי מחמיר ומדקדק יותר בהלכות שבת.

מי אמר לך שאני לא מצביע ?

אני מצביע רק כדי להחליש את המיפלגות החרדיות ,שחילוני שלא מצביע עוזר להם בגלל אחוזי ההצבעה שלהם

בעניין הדיקטטורה ,יתכוונתי שאני מוכן לגור גם במקום שאין בו באמת דמוקרטיה -כמו שאין אפשרות להצביע

אבל תמורת משהו כלכלי גדול לי ולמקורבי ,ושהמישטר לא רודף אחרי אזרחים לא מורדים

אתה מבין ,אפילו באירן העשירים חיים טוב מאוד כולל מותרות מרחבי העולם

ולמרות היתחסדות ,אפילו שרותי מין כולל מזרות העשירים יכולים לקנות באירן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תאמת עושה חשק כזאתי הצעה 400 שקל זה נחמד..

אבל אין לי בטחון להפקיד אצל האנשים האלו את התעודת זהות שלי וגם ללכת לשם ולהתעסק עם זה יהיה פאדיחה

אל תדאג, גם אם תלך לשם, אף אחד לא יקח לך את הת.ז. וישלם לך דבר.

רק ל 1000 אנשים מדובר בחצי מליון שח. ורק כדי לשלם לסטמרים עצמם, הם צריכים להוציא מליונים.

המטרה של הפרובוקציה הזו, זה לקבל כותרות בעיתונים ודיונים בפורומים, לא פחות ולא יותר. והם הצליחו בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נותן להם הכותרות? מה איכפת מה הולך באיזה פורום.

....

קרירין .אדם בלי שימור ערכים שלו ..בשביל כסף ימכור את עצמו. אז ההוא בשביל 400 שח ואתה בשביל 2000 שח =אותו דבר.

הרבה מההודעות שלך ...תמיד מכוונות לעינוג בדרך זנות,כסף,עושר... ואתה מוצא את הנקודות הללו -בכל העולם ..כדרך קלה . אתה בסך הכל אדם מתוסכל מעבודתו ובית העכברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נותן להם הכותרות? מה איכפת מה הולך באיזה פורום.

....

קרירין .אדם בלי שימור ערכים שלו ..בשביל כסף ימכור את עצמו. אז ההוא בשביל 400 שח ואתה בשביל 2000 שח =אותו דבר.

הרבה מההודעות שלך ...תמיד מכוונות לעינוג בדרך זנות,כסף,עושר... ואתה מוצא את הנקודות הללו -בכל העולם ..כדרך קלה . אתה בסך הכל אדם מתוסכל מעבודתו ובית העכברים.

אני לא מאמין באלוהים

ולא בדיוק מנהיג טיבעי שמוכן להקריב את החיים שלו במילחמות אין סופיות ,רק לנסות לשנות את העולם שיתאים לערכים שלו

ודרך אגב אני מעדיף אישה וילדים אוהבים על פרחות ,אבל שאין את זה בחורות יפות וכסף מבחינתי זה תחליף לא רע

לבלות את הזמן שנותר לי בעולם

אבל כין אני אומלל ,כי אין לי לא את זה ולא את זה ,לפחות בינתים

אבל אני לפחות לא חי באיזה "חומה של כבוד" ,כי גם ככה אני לא מרגיש מכובד היום בארצנו הקפיטליסטית

קח לדוגמה 2 אנשים זהים ועניים

לאחד מהם נותנים אפשרות לישחות בפומבי בבריכה עם חראה ופיפי 50 מטר פעם אחת ולקבל על זה 5 מיליון דולר

וגם לצלם ולפרסם את זה

אחרי איזה שנה בערך ,למי אתה חושב שאזרחי ארצנו יתיחסו יותר בכבוד ?

מי יגור בבית טוב יותר ?

מי יוכל לספק את האישה כלכלית ?

מי יוכל לאפשר לילדיו מורים טובים יותר \ורופאים טובים יותר \ועזרה כלכלית להתחלת החיים

וכו וכו וכו

אני יכול להבין אנשים שהגיעו מבית יחסית מבוסס ,או שהצליחו כלכלית בשלב מוקדם ,לא להבין אותי

אבל מי שהגיע כמוני ממעמד פועלים נמוך ,יכול להבין את זה הרבה יותר

וכן אני מוכן "להיות זונה" באופן זמני ביותר

אבל התמורה צריכה להיות מאוד גבוה

תן לי מיליון דולר נקי ,ואני יהיה מוכן לעשות גם "נעים" לגופה של ערפת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא מצביע ,אוטומטית נותן קול למיפלגות החרדיות

ככה שתימצאו לכם מיפלגה מסריחה ככל שיהיה ,רק שהקול לא יעבור לשס

בעניין הדיון ,למרות מה שאמרתי ,עם בימקום להפקיד את התעודת זהות היו נותנים לי חופשה לחול בזמן הבחירות

היתי לוקח את זה

400 שקל זה זנותי מידי ,אני מוכן להיות זונה -אבל זונת צמרת ,ולא זונת רחוב ...

זה מזכיר לי סיפור מפורסם על ג'ורג' ברנרד שואו שפנה פעם לגברת מכובדת מהאצולה הבריטית ושאל אותה בדיסקרטיות, באמצע מסיבת קוקטייל שגרתית "האם תהיי מוכנה לשכב איתי תמורת 1 מיליון פאונד ?" הגברת המכובדת, ללא יותר מידי היסוסים, אמרה "ודאי שכן", אם כך הפטיר שואו בזלזול "קחי חצי פאונד ועלי איתי לחדר השינה..." הגברת הסמיקה בזעם ואמרה: "איך אתה לא מתבייש ! מה אתה חושב שאני ?" ושואו השיב לה "לגבי תחום עיסוקך לא נותר ספק, עכשיו אנו רק מתמקחים על המחיר..." .

לפחות אתה מכיר בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם תהיה מוכן לרצוח אדם אחד כדי להציל מיליון?

הכל עניין של מידות ומספרים.

משום מה מסתובבים המון אנשים בעולם שמחזיקים בדעה שהערך של חורפיפי פי פי 1000 או יותר מהערך הראלי. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאני מסוגל נפשית להרוג מישהו רק בגלל כסף

צריך להיות משהו הרבה יותר קיצוני לזה מבחינתי

גם עם תגיד ,שהיא בחירה שלי במיפלגה כזאת או אחרת תמורת כסף

תיגרום להרג וסבל של הרבה אנשים ,אני עדיין לא חושב שזה אותו הדבר ,פשוט כי אני לא יהיה חלק פעיל מזה

או במילים אחרות אני מוכן לפגוע בעצמי בצורה מסוימת ,תמורת מספיק כסף -תיקראו לזה זונת צמרת מבחינתי

אבל לא מוכן לפגוע קשות באחרים בגלל זה

יש עדין ערכים ורגשות שהם לא למכירה באף סכום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד בסוף ימכור את עצמו אם יתנו לו תנאים מתאימים (ע"ע ביקור הגברת הזקנה. לא ההצגה שעלתה עכשיו, המחזה).

לא כל אחד.. אבל כנראה הם מועטים.

.....

קרירין, כתבת דברים שאינם קשורים ,ציטוט "לשחות בבריכה עם חרא ופיפי 50 מטר" .אין בכך לעבור על ערכים מוסריים.. אבל אתה קרוב לזונת צמרת לפחות מבחינת הדיבור ;) .. יש ערכים שכל אדם דוגל בהם,ובעד כסף הערכים שלהם לא שווים (מוכנים למוכרם) .

את הערכים שאינך יכול למכור,הם אלו שליבך לא יכול לעשות ולא נימנע בגלל הערכים שלך.. שחלק מהם אני מאמין 'לא תרצח' .

כמה ליבך טוב? לרצוח מישהו לא בעד מיליון אלא 10 מליארד דולר? תגיב אמת מה היית בוחר לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם תיתן לי טרזיליונים על טרזיליונים ,אני לא יעשה דבר כזה

כמו שאמרתי ,יטש דברים שאני לא ימכור אף פעם

דברים שאני לא חושב שאני יוכל לחיות איתם באופן שפוי ובריא ,ואז מה הכסף שווה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אתה חייב לקרוא את ביקור הגברת הזקנה של פרידריך דירנמאט, זה בול זה.

רוני, אנשים כמו איוב (התנ"כי, לא קרא) הם בגדר הפנטזיה בעולמנו. תאלץ לחפש המון בכדי למצוא מישהו שבמצב עוני קשה לא היה מקריב את ערכיו בעבור רווחה ופריחה כלכלית לכל חייו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר הנאצים יפלשו וישימו את כולם בגטאות.

ושום דבר ממה שאתה חושב עכשיו לא רלוונטי לאיך שתתנהג בתנאי רעב.

במיוחד כשאין לך ישות דמיונית בשמיים שתפחיד אותך יותר מהטבע.

כשהמציאות יוצאת מאיזון גם המוסר יוצא מאיזון.

לא צריך הרבה כדי לגרום לבן אדם לשבור מחסומים מדומיינים ולפעול מתוך אגואיזם טהור והרסני.

לכולם יש נקודת שבירה.

לכל דבר יש מחיר.

כל הוויכוח בדיון הזה הוא על ערכם של הדברים.

כשרוב התגובות בעצם אומרות "אני שווה הרבה", "הזכויות שלי שוות הרבה", "אלוהים חושב שכך וכך שווה הרבה", "אני לא זונה של אלוהים, אני אישתו החוקית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוד משה. תחילה ..עיקר דבריי באו לקרירין שהוא ציין .." לא מוכר את עצמו בזול" (בקשר לבחירות)

אני גם חושב שיחסית ..מועטים הם בני-האדם שלא ימכרו את עצמם.

בקשר לנאצים שינהגו כמו בשואה ..אכן נפלו רבים בין הרעב והצרה לחיות.. אך לא כולם ,וזה העיקר.

כשנכנסים 50 איש לתאי הגזים.. ובסיום מוציאים אותם אחד על השני ... שזה אומר.. שנלחמו על חייהם ודרכו אחד על השני בשביל טיפת אוויר אפילו שיודעים שימותו.. זה גם לבדוק את ערך מוסר האדם. אם היה בהם מוסר חזק לא היו נוהגים כך. אברהם אבינו זרק עצמו לאש ,כיוון לא היה ספקות בערכים שלו,מי שיש לו ספקות -יפול.

זה לא משנה ,אדם מאמין או לא.. זה לא משנה , כן קרה או לא.. הנקודה שלמדים מכך -היא העיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מכניסים פה גורם מאוד קיצוני

רעב\חנק \וכו

לא אמרתי שאני איזה גיבור על שיצליח לעמוד בעינוי קשה ,רק לא ליפגוע באחרים

דיברתי רק על עניין הכסף

הכסף לא יגרום לי לעשות דברים כאלו ,לעשות דברים כאלו בגלל עינוים קשים ,זה לא לימכור את עצמך ,אלה ניסיון לישרוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...