סאטמר: 100$ לכל ישראלי שלא יצביע בבחירות - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאטמר: 100$ לכל ישראלי שלא יצביע בבחירות

Art Tatum

Recommended Posts

אני יוכל לחיות טוב מאוד כאדם עשיר בתמורה לרצח.

למרות שהמעשה מנוגד לעצמי.

ככה זה בעולם של ניגודים.

לבנת זהב על המשקל מטה את המאזניים.

לכולם יש ניגודים.

הטוב והרע נלחמים מאז שחר ההיסטוריה.

רע להרוג.

טוב להיות עשיר.

שים אותם על המאזניים ותגיע למסקנה שמעט רע בשביל הרבה טוב זה הדבר הכי הגיוני שיכול להיות.

אדם עשיר יכול להציל יותר חיים ממה שהוא הרג.

הפושעים הכי גדולים עשו ועושים מעשים טובים כדי לאזן את הרע עם הטוב.

ובכך מצדיקים או לפחות מכפרים(על המשקל) את הרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה בדיוק האבסורד.

שכולם יגידו לך מספר גבוה וחסר פרופורציה.

אבל רק כשהרגע מגיע המאזניים עושות את המדידה האמיתית.

איך אמר פלטו שרון פעם במבטא הבלגי הכבד שלו: "לפעמים בחיים צריך לעשות דברים לא יפים".

לך תסתכל בעולם איזה אנשים מגיעים לעמדות כוח, מה הם עושים כדי להגיע לשם, ומה הם עושים כדי להישאר שם.

חסידי אומות העולם אין הרבה.

כמעט כולם מאמינים ב"לי ולמקורבי" כי צריך להיות תמים לחשוב אחרת.

אז נוצר מצב בו זה נורמלי להיות אגואיסט, ואפילו נחוץ.

ומצד שני זה נורמלי להכחיש זאת ולהציג מצג שווא.

כבשים?

זאבים בתחפושת.

אדם לאדם זאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין.

שכל הדיון הזה מלא באנשים שמוציאים דברים מפרופורציה.

אדם שאינו מצביע בכל מקרה הולך לקחת 100$ מאנשים עם אינטרס שהוא לא יצביע.

אדם אחר קורא לו זונה שמוכר את היקר מפז.

אדם נוסף אומר אם כבר להיות זונה אז זונת צמרת.

זונה מסוג אחר מגיע ואומר חורפיפי זה גבול שאסור לעבור, תנו כבוד לחורפיפי.

ועונים לו חזרה, את הגבול הקטן כן אבל הגבול הגדול לא.

ואני אומר.

הכל עניין של מידות ומספרים.

מה שקדוש לאדם אחד, חסר חשיבות לאדם אחר.

הגענו מכסף תמורת אי הצבעה, לזנות ורצח.

והכל בתחרות צדקנות בסגנון קדושת ימות ועל יעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף אותו לטיקר של החדשות: " עכשיו בפורומים: ART TATUM מתנצח עם עצמו".

עם כל הצער שבדבר,אתה צודק. אם אסכם את מה שקראתי עד כה זה יראה בערך ככה : בעוד שART TATUM מדבר על דברים מורכבים ומעניינים,פילוסופיות, הבנת האדם וכו' , שאר המגיבים מדברים על : עצמם ורגשותיהם,כסף,בחירות עכשוויות והדבר הכי נפוץ : סתם,סתם על כלום - כתיבה חסרת כיוון בעליל(למשל הציטוט שם למעלה). תוסיפו להם את אלא שמרגישים צורך לענות לאותם אנשים ותקבלו רק דבר אחד...סלט שנפל על הריצפה. אה,ואת ART TATUM. כל השאר עסוקים בחיי היום יום,אנשים גשמיים מדי שלא רואים דבר מעבר לחייהם הפרטיים. אם ארט הוא הדלק,הרוב כאן הם הכביש המשובש,האישה עם התחת הגדול או הרוח שמתנגדת.אמנם תפקידים הכרחיים,אבל כרגע צריך קצת יותר לוחמים וקצת פחות גובניקים..אם אתם יורדים לסוף דעתי..אה? אה? למה צריך,למשל,להמשיך להגיב ולפתח את דבריו של קרירין (על חייו הפרטיים) ולא את דבריו של ארט? הרי זה הזמן והמרץ שלכם,אז למה לבחור ללכת שוב לארגז החול עד שסוף סוף הגננת הפסיקה להסתכל עליכם? :nono:

התשובה שלי לציטוט שם למעלה תהיה : ברור ag43 ,נראה שאין לארט שום פרטנר כאן,כולל אתה. וכשאין צד שני אתה אנוס לשחק פינגפונג לבדך,עם הקיר.. וזה נראה מצחיק ועצוב.

כמה כבשים צריך להציל כדי שתשחוט בן אדם אחד?

שאלה מעצבנת. אין תשובה לשאלה זאת ולא תהיה. או יותר נכון,יש יותר מדי תשובות: לכל אחד יש תשובה משלו,וגם אותה תשובה עלולה להשתנות לאותו אדם כאשר הזמן והמצב שונה. למשל,היום הערך של האדם בתחתית של התחתית -מעבר לקו השחור, אך למרות זאת נהוג היום לשקר ולומר שחיי האדם חשובים יותר מהכל.אך גם ערך האדם משתנה ללא ערף. גם המילה ערך כאן היא מגוחכת מיסודה,כי גם הגדרה זאת בעצמה לא מדוייקת,כמה שזה נשמע מגוחך.ערך של מי למה? אז מה אני אומר בעצם? אני אומר שהכלים שפיתחנו אנו,בני האדם,הם לא מדוייקים כלל וכלל: השפה שלנו: לא מושלמת - אי אפשר להסביר ולהעביר דברים עמוקים ומורכבים כרגשות וטעמים. הבנת הרגשות : אנו לא מבינים את עצמנו, וזה תחום שלא התפתח גם אחרי אלפיים שנה,בטח גם בגלל מחסום השפה שגורם לנו בעיקר לבילבול עם עצמנו ואמונותינו. אז מה בעצם אני אומר שאני אומר שאני אומר? אוקיי. אני אומר שמרוב צביעות,נאורות ובילבול אנו,בני האדם,כבר לא יודעים מה נכון ומה לא נכון. היום קבענו מה זה טוב ומה זה רע,אבל מחר נחליט שהטוב הוא רע והרע הוא טוב (דוגמא: חיי האדם חשובים מהכול,אך "האוייבים" שלנו צריכים למות,ועדיף בייסורים,טוב,אולי חוץ ממהוא שאוהב חתולים.. או שבעצם גם אותו כי הוא הרביץ לילדים שלו,והוא מכוער).היום קבענו שדמוקרטיה היא דבר חשוב,בעתיד נבין שהיינו טיפשים,ונבחר צורת שילטון.. אחרת.. טיפשית קצת פחות,אך עדיין טיפשית. האם יש בכלל תשובה ופשוט קשה לנו מאוד למצוא אותה,או האם אנו,בני האדם,בכול חסרונותינו ופגמינו הברורים, החלטנו בצעד חד צדדי שיש בכלל שאלה. ה..הטוסט שלי נשרף!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר בי. "עכשיו בפורומים: ART TATUM וארז מדברים על כלום".

אוי,נראה שמישהו מחק את התגובה שלי בלי להוסיף הסבר למה. ::) כן,לפעמים לא כל כך נעים לקבל את האמת למול הקהל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק האבסורד.

שכולם יגידו לך מספר גבוה וחסר פרופורציה.

אבל רק כשהרגע מגיע המאזניים עושות את המדידה האמיתית.

איך אמר פלטו שרון פעם במבטא הבלגי הכבד שלו: "לפעמים בחיים צריך לעשות דברים לא יפים".

לך תסתכל בעולם איזה אנשים מגיעים לעמדות כוח, מה הם עושים כדי להגיע לשם, ומה הם עושים כדי להישאר שם.

חסידי אומות העולם אין הרבה.

כמעט כולם מאמינים ב"לי ולמקורבי" כי צריך להיות תמים לחשוב אחרת.

אז נוצר מצב בו זה נורמלי להיות אגואיסט, ואפילו נחוץ.

ומצד שני זה נורמלי להכחיש זאת ולהציג מצג שווא.

כבשים?

זאבים בתחפושת.

אדם לאדם זאב.

כך מדבר אדם שטוען כי הכוס היא חצי ריקה ומסרב להבין שהיא גם חצי מלאה. יש הרבה דברים גרועים בעולם אבל יש גם הרבה דברים טובים. מי שמסתכל רק על צד אחד של המשוואה (ולא משנה על איזה צד) רואה את הדברים מבעד למראה מעוותת. כיוון שכך, גם השקפתו עלולה להיות כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...