קניית KINECT בארה"ב האם מתאים ל XBOX360 שנקנה בארץ? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית KINECT בארה"ב האם מתאים ל XBOX360 שנקנה בארץ?

assaff

Recommended Posts

תודה

פשוא לא ידעתי זאת מאחר ומדובר בחיישן וחשבתי שכן מקושר לשיטת שידור

אם כך אקנה

תמיד עדיף להיות בטוח ולשאול :)

תתחדש,אבל אני מקווה שיש לך ילדים/אחים קטנים שאתה קונה להם את זה כי היצע המשחקים למבוגרים הוא דליל מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מארה"ב וזה עובד פרפקט.

ומי שאמר פה שאין היצע למבוגרים, לא יודע מה הוא מדבר. נכון שרוב המשחקים פונים לcasuals, זה לא אומר שמבוגרים לא נהנים איתם.

יש אחלה משחקי ספורט ואימון (nike החדש ממש טוב), משחקי ריקוד (אישתי מכורה ממזמן לכל סדרת DC) ואפילו משחקי חברה סטייל (הrabbids תמיד מככב אצלנו בסלון).

בקיצור, תהנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מארה"ב וזה עובד פרפקט.

ומי שאמר פה שאין היצע למבוגרים, לא יודע מה הוא מדבר. נכון שרוב המשחקים פונים לcasuals, זה לא אומר שמבוגרים לא נהנים איתם.

יש אחלה משחקי ספורט ואימון (nike החדש ממש טוב), משחקי ריקוד (אישתי מכורה ממזמן לכל סדרת DC) ואפילו משחקי חברה סטייל (הrabbids תמיד מככב אצלנו בסלון).

בקיצור, תהנו.

אוןי נו,אתה מעדיף לעשות מול מסך במקום לצאת לבחוץ?

אני לא דיברתי על משחקי אלא על משחקים שבאמת יש רק לקינקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לפעמים כן, אני מעדיף להתאמן בבית במזגן מאשר לצאת החוצה (למרות שיש לי מנוי לחדר כושר, לפעמים מתעצלים..). המשחקים האלה ממש טובים ובהחלט יכולים להיות תחליף לא רע למי שמתמיד (לגברים, חובה לשלב משקולות)

2) מה זה בדיוק משחקים שבאמת יש רק לקינקט?

kinect sports יש רק לקינקט, כנ"ל your shape ו Nike plus ועוד המון אחרים בתחום הספורט והאימון האישי.

מעבר לכך, יש את כל סדרת dance central שהיא הסיבה שאישתי (וחברות שלה) התחילו להתעניין בקונסולות, raving rabbids שכבר ציינתי והוא פשוט ענק כשמשחקים כמה אנשים, (משחק דבילי לחלוטין אבל כיפי ביחד), Wipeout וכו

היופי של זה שפשוט קל לאנשים להכנס לזה. לא חושב שהיה אחד (מבוגרים אני מדבר, ילדים זה ברור) שלא התלהב לגמרי אחרי שהוא שיחק פעם אחת. זה כולל אנשים שבחיים לא נגעו בשלט של קונסולה / שיחקו במשהו מעבר למריו שהם היו קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם יש לך XBOX360 שמן ,מאוד יכול להיות שהשנאי של הקינקט לא יתאים לישראל

בגירסאות הרזות אין צורך בשנאי ,כי הקינקט לוקח את החשמל מהקונסולה

אבל השמנות לא בנויות לזה

לי יש "שמן" ואין בעיה. צריך רק שנאי פשוט (הקטנים האלה שמתאימים בין התקעים), המתאם חשמל תומך במתח של הארץ.

בקשר למשחקי אקשן/הרפתקאות, לא קונים קינקט בשביל זה. קונים בשביל לשחק עם אחרים וכן, בשביל משחקי . אולי זה אישי, אבל אני משתמש בו הרבה לאימון בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש לא קהל היעד.

כמו שאמרתי כבר, קינקט זה יותר לcasual ואנשים שמסובך להם להרים שלט ולשחק COD/NBA 2K/FIFA אלא סתם רוצים להנות עם חברים בסלון.

קיצר, אולי לך זה לא מתאים אבל יש הרבה (גם מבוגרים) שכן מתאים להם. למעשה, יש כבר כמעט 20 מיליון כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי קנה באמריקה EYETOY ב40$-אם זה היה המחר של הקינקט הייתי קונה,אבל אין לזה לא את המשחקים ולא את המחיר,שיחקתי את זה אצל חבר וגם השליטה עדיין די מסורבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בכלל מה להשוות את הeyetoy לקינקט.

עזוב, אין לי כוח להתווכח. אם לא התלהבת מזה, סבבה. זכותך.

אני יכול להעיד מהניסיון שלי שכל מי ששיחק אצלי בבית בקינקט התלהב וחלקם (3 זוגות מבוגרים) אפילו קנו לבית + .

אני מסכים איתך שהמחיר הבסיסי (150 דולר) הוא יקר מידי, אבל אם קונים את זה כחלק מבאנדל, זה משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בכלל מה להשוות את הeyetoy לקינקט.

עזוב, אין לי כוח להתווכח. אם לא התלהבת מזה, סבבה. זכותך.

אני יכול להעיד מהניסיון שלי שכל מי ששיחק אצלי בבית בקינקט התלהב וחלקם (3 זוגות מבוגרים) אפילו קנו לבית + .

אני מסכים איתך שהמחיר הבסיסי (150 דולר) הוא יקר מידי, אבל אם קונים את זה כחלק מבאנדל, זה משתלם.

אני אישית לא הרגשתי הבדל בין הEYETOY ל'קינקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...