פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32 - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32

djelectric

Recommended Posts

עוד רעיון שקפץ לי למוח

באקפלייט לכרטיס מסך שצבועה בכל צבעי הקשת באופן מרושל (כאילו התיזו את הצבעים על הפלטה)

כמו: (בלי פרפרים :smile1: ): http://i1187.photobucket.com/albums/z392/VballGRL994/Rainbow_Paint_Splatters.png

עוד מארז שיכול להתאים לפרוייקט הוא ה-600T של קורסאיר (בגרסא הלבנה) מארז מעניין, איכותי ופחות "לבן" מהפרקטל

חלקים של EK, הכי בלינג, מתערבבים טוב עם כמעט כל צבע. לדעתי כדאי ניקל-פלקסי, שיראו את הנוזל)

נוזל מייהמס פסטל לבן (אפשר להאיר בכל מיני צבעים לקבלת אפקט מאוד יפה, מביוחד בבלוקים החדשים של EK, שהם עם פלקסי מעורפל)

וביטספוור בלאק ספארקל או דלוקס וויט (black sparkle or deluxe white) לפיטינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי, לקחתי את הרעיונות שלכם.

בואו נראה,

R4 לבן עם חלון, או P280 לבן עם חלון

זכרונות - לבנים, יש כאלה מסדרת ונג'נס של קורסייר

מאווררים במארז - קרוב לודאי שאשתמש בלבנים של פרקטל

לגבי הסלבה, דיי שנוי מחלוקת. מאוד רוצה הסלבה בכל צבעי הקשת, זה צריך להיות המוטיב לדעתי של הפרוייקט.

PCB לבן לכרטיסי מסך - אולי לא בגלגול הזה, מה כן אפשר לעשות? להכין Backplate מ-PVC, שעליו אפשר לצבוע כאוות נפח. דווקה חשבתי על לבן, רפלקטיבי. אני רוצה את רוב האווירה יתנו לדים. ממש לא בעד מאווררים משני צבעים (יש לי כאלה אלי, מהישנים של TT). אם יהיו יותר מדי רכיבים שיעשו תאורת לדים זה יראה כמו אסון לדעתי. אני אישית חושב שאם כל העסק יהיה לבן ושחור והHUE יעשה את התאורה הראשית זה יהיה נהדר

מה אני חושב שכן יראה טובה בכל צבעי הקשת - סליבינג, כל סליבינג פנימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייצא יפה אם תצבע בלבן אבל הסליבינג הצבעוני לא יעבוד טוב לדעתי. באופן עקרוני קומבו צבעים מוצלח זה שני צבעים או שלושה. צבעי הקשת זה ייצא מקושקש מדי. זה נחמד בתור דוגמא (כמו הכבל שהראתי מוקדם יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לא יצא לראות. כמו שאמרתי, רוב האנשים עושים קומבו של שני צבעים, שלוש צבעים ובמקרים מסויימים גם 4. מעבר לזה, זה פשוט יוצא מישמש אחד גדול. מייק (לוטרו) הכין את הכבל הזה סתם בתור דוגמא ובתור לוגו לעמוד שלו בפייסבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...