ההזמנה מג'אב טק הגיעה!! פרוייקט UV מחודש!!+עודכן עם תמונות נוספות!!! - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההזמנה מג'אב טק הגיעה!! פרוייקט UV מחודש!!+עודכן עם תמונות נוספות!!!

idok

Recommended Posts

DeadTeddy, לא נכון מה שציינת לגבי ההיטשרינקים.

אני קניתי את הקיט הזה, בקשר להיט שרינק זה ככה :

אזיקונים בשביל ה1/8 (זה ממש ממש קטן, מאוד קשה להכניס לשם חוטים, המקסימום שהצלחתי זה שלושה חוטים דקים

של מאוורר עם חיבור 3Pin)..

היטשרינק 3/8 בשביל ה1/4 (מולקסים).

היטשרינק 3/4 בשביל ה3/8 (הסליב הזה דווקא יעיל לחוטים עבים, או להרבה חוטים..).

היטשרינק 1 אינץ בשביל ה1/2..

::)

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה1/8 אינץ' לא מתאים למאווררים...

תאמין לי ניסיתי עד שפרמתי את כל הסליב...אי אפשר. :P

וגם אם אתה מצליח, קשה מאוד להמשיך ולהכניס את כל הסליב לשם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כמו שאמרתי, הם מאוד דקים, הם מתאימים לחוט אחד או שניים מקסימום, אני ניסתי בכוח חצי שעה להכניס לשם שלושה

חוטים, ולא ותרתי, בסוף הצלחתי אחרי עבודה קשה מאוד, זה לא היה שווה את המאמץ, אבל לא רציתי לבזבז את ה1/4 שלי,

שהיה לי המון, אבל העדפתי לשמור למקרה אחר.. :P

בסוף כל הסליבים נגמרו לי, נשאר לי איזה 70 סנטימטר מהחצי אינץ, שחצי ממנו הבאתי לבנצי-בוי,

ונשאר לי איזה 15 סנטימטר 1/8.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה פתרון יעיל אחר להחזיר את הצ'ופצ'יקים האלה למקום? להוציא אותם אין לי בעיה

ובקשר לספק מישהו יכול להגיד לי עם הדגם שיש פה http://www.cd-log.co.il/price/ (תלחצו go זה יכנס לכם לדמו שזה הרשימה של המוצרים בלי מחירים ושם תחפשו את הרשימה של הספקים, תודה) זה אותו דגם? (כי אנחנו עובדים איתם הרבה ויהיה לי מתאים מאוד מאוד לקנות מהם).

תודה מראש.

אני קונה רגישים לuv כי כבר יש לי קתודה uv ואת הרגילה אני קונה עכשיו בשביל שיהיה יותר מואר.

ויש למישהו תשובות לשאלות האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הורדתי את התאורים.

e-d-a, שאלתי פה ואמרו לי שקטודה UV לא הולך טוב עם קטודה כחולה, שלא רואים את אפקט ה UV.

אני גם רוצה לקנות משם, אבל לא רוצה לקנות את המכשיר הזה. יש אולי מישהו ב נס-ציונה/רחובות/ראשון/באר יעקב או כל מקום אחר קרוב שיש לו את זה ורוצה למכור לי בחצי מחיר? כי זה ממש בזבוז הדבר הזה.

או אם מישהו רוצה לקנות משם ולהתחלק במשלוח אני גם אשמח. מי שישלם ישתמש במסיר פינים ראשון ואז ייתן אותו לאחר יחד עם המוצרים שלו.

עריכה: e-d-a, קטודה עדיף לקנות בזיגזג אם אתה גר קרוב. זה 40 ש"ח. הבעיה שמשלוח מהם זה 40 ש"ח מה שיוצא 80. אבל אם אתה עובר שם אז אין בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכלים האלה להוציא את החיבורים של המולקוס סתם שטויות......

כאילו לא יודע אם שטויות אבל בשביל פעם ב......

תעשו ביד

אתם סתם מפחדים חושבים שזה קשה זה בדיוק שניה צריך לשחק שתי דקות ואז תופסים ת'רעיון

יש את כל המברגים הקטנים האלה של השענים איתם אני עובד זה בשניה יוצא

אתם סתם קונים בשביל להתלהב אין את זה בארץ זה נראה נחמד אז קונים

זה כמו לקנות פותחן אוטומתי לשימורים ........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא ככה...

אני ניסיתי להוציא את הפינים לפני הקניה..ולא הצלחתי..

חוץ מזה, בדיוק קניתי ספק חדש ולא רציתי להרוס לו בטעות את הפינים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך שלא תעשה את זה כי זה יהרוס כמעט לגמרי את האפקט של הUV....

ובקשר לספק נראה לי שזה הספק אבל אני לא בטוח.

בקשר לספק נקווה שזה הוא כי מה שאני ראיתי בא בעטיפה אחרת כמו פה http://www.3dgameman.com/vr/casemod/thermaltake_420_watt_psu/video_review.html ובלי שרוול לספק.

בקשר לאפקט uv יש לי מארז די גדול (יותר מאצלך עידו עם זה משנה לשם השוואה) וחשבתי עם אני ישים את הקתודה uv למעלה ליד כל הסליבים ואת התאורה למטה אז זה לא יפריע לא?

וחוץ מזה כנראה שאני יקנה את הslk 947u ולמישהו (הולי\מודריטורים) יש מושג אם הוא לא מתאים על הלוח שלי כשיש לי את הקירור הזה Zalman Northbridge Cooler ZM-NB47J על הצ'יפסט?

(אה והספקים של הדור הנוכחי לא יתאימו לדור הבא? אטלון 64 וכו?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...