ההזמנה מג'אב טק הגיעה!! פרוייקט UV מחודש!!+עודכן עם תמונות נוספות!!! - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההזמנה מג'אב טק הגיעה!! פרוייקט UV מחודש!!+עודכן עם תמונות נוספות!!!

idok

Recommended Posts

;D ;D

ההזמנה שלי מג'אב-טק הגיעה עכשיו, ברגע זה!

אני חייב תודה עמוקה מאוד למכס שלנו שלא תפס לי שוב את החבילה......

אז ככה זה קרה:

ישבתי בחדר וספרתי מקשים....(אל תדאגו אני לא משועמם פשוט צבעתי את המקלדת לשחור אז חיברתי הכל בחזרה...)

ופתאום נשמעת קריאה מלמטה:

" עידו!!! ג'אב טק!!!"

ישר נפל לי האסימון וירדתי למטה, קיבלתי את החבילה ועכשיו אני פה! :clapper: :lol:

קניתי:

קטודה UV.

2 לד UV.

לייזר לד אדום.

4 פיט סליבים חצי אינץ'.

5 פיט סליבים שמינית אינץ'.

6 פיט סליבים רבע אינץ'.

מכשיר להוצאת הפינים של המולקס נקבה.

וואנטק ספקטרום ירוק/אדום.

ו20 אזיקונים בגדלים וצבעים שונים.

עכשיו אני אקח הפסקה של 3-4 שעות ואני ארכיב הכל לאט,לאט ששום דבר לא ישרף...(*אהמ* *אהמ*)

וגם תהיה לי הזדמנות להרכיב את הTt 420w החדש שלי שלא יצא מהקופסא במשל שבוע שלם (בטח נחנק...). :lol:

אז תצפו לתמונות בסביבות 22:00 בלי נדר....

ותזכרו....אם ב10 בערב, אני אבכה זה יהיה מתסכול (בתנאי שישרף לי משהו...עוד פעם...).:cwm14:

אז נתראה ב10 בערך...

ביי.

עידו.

עריכה: בתמונה רואים גם חצי מקלדת שהתחלתי להרכיב בחזרה אחרי הצביעה...תהנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחח, 20 דקות..

לעשות סליב על כל כבל במחשב שלי לקח לי בערך 4 שעות פלוס מינוס

(הכוונה לעשות סליב על כל המחשב, על כל הכבלים שיש במחשב..)

, ועוד עידו רוצה לחכות לאבא שלו

(כפי שהוא אמר לי באי סי קיו) כדי שאבא שלו יעזור לו בהכנה..,

כמובן שמתוך ה4 שעות פלוס מינוס שלי, הקדשתי שעה שלמה כמעט, רק בשביל ה"מולקס" הענק הזה שמתחבר ללוח אם.. :-\

אבל בסופו של דבר הכל יוצא טוב.. :P;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש

התחילה המילחמה בספק :)

לפחות לכבל חשמל הראשי אתה לא צריך לשים סליב, כי אין מצב שתצליח להלביש עליו 1/2 אינץ בלי להלחים אותו החוצה מהלוח מגעים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש !

ולמה להרכיב יקח לך כל כך הרבה שעות

מחשב שלם מרכיבים ב20 דקות

אז כמה זמן כבר יכול לקחת לחבר סליבים וספק חדש..

תודה!

דבר ראשון, אני צריך להרכיב ממש לאט ובזהירות, כדי להיזהר ששום דבר לא יתקלקל כי אני יתלה את עצמי אם יקרה משהו...

דבר שני, אני מחכה לאבא שלי כי אני צריך 4 ידיים....פעם הקודמת הרכבתי לבד והייתה חברה לי יד אחת והמאוורר הג'נרי שלי נפל ונשבר...אני לא רוצה שדבר כזה יקרה לוואנטק ספקטרום שלי... ;D

תתחדש

התחילה המילחמה בספק :)

לפחות לכבל חשמל הראשי אתה לא צריך לשים סליב, כי אין מצב שתצליח להלביש עליו 1/2 אינץ בלי להלחים אותו החוצה מהלוח מגעים ;D

כן אני יודע.....למזלי הספק בא עם סליב על הכבל של הלוח-אם...אמנם שחור...אבל בכל זאת- סליב.

עריכה:

ד"א חשבתי שהמכשיר שמוציא את הפינים מהמולקס יהיה יותר משוכלל, אבל זה בסך הכל מוט קטן בתוך צינור חלול שמכניסים לתוך הפין ,מוציאים והוא יוצא...

לא צריך לקנות את זה...אפשר לקחת מוט דק בערך בקוטר של 2-3 מ"מ ולהשחיל לתוך הפין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?

לא חייבים להלחים, מה שאמרתי שלקח לי שעה, זה שחכתי את כל החוטים האלה(גזרתי), שמתי את הסליב

ואז חיברתי את החוטים מחדש, שמתי מסביב לכל חיבור גם קצת בדיל(הלחמה), שלא יפרם לי בטעות, שמתי איזולירבנד,

על כל חוט שחברתי ואז על הכל ביחד, עטפתי בסליב ששמתי.., וזהו.. :P;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחתוך את כל החוטים זה רעיון ממש ממש גרוע

לא רק שזה יוצא ענקי ומכוער, זה גם מסוכן למחשב

1. יכולים להתקצר לך שני חוטים אם לא בודדת אותם כמו שצריך

2. בגלל החיבור וההלחמה ההולכה באותה נקודה קטנה ואתה יכול להביא למצב שהזרם באותה נקודה יהיה גבוה מספיק בשביל לשרוף את הבידוד. תחשוב שלקחת חוט עבה ועשית ממנו חוט ממש דק, בהספק גבוה החוט ישרף.

אם כבר אתה רוצה להרוס את הספק עדיף לנתק את החוטים ישירות מהלוח מגעים שלו, להלביש את הסליב ולהחלים חזקה

או לקנות פינים לקצה ולוחץ, לחתוך לו את הקונקטור, להלביש את הסליב ולהרכיב פלאג חדש.

איפה בדיוק עשית את כל החיתוך הזה? זה לא יצא ממש ענקי ומכוער?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא יצא כפי שתארת, זה לא יצא ענקי מכיוון שלאחר שסיימתי לבודד,

מחצתי את כולם לגודל הרגיל על ידי ליפוף חזק של איזולירבנד, ומיד הלבשתי את הסליב, זה לא יצא עבה..,

דבר שני, את החוטים לא עשיתי דקים כמובן, חשבתי על מה שרשמת, לכן חשפתי בצורה מושלמת\, ואף עשיתי את החוטים

עבים טיפה יותר מהרגיל בזכות הקשר שעשיתי ובזכות הבדיל, המחשב עובד נפלא, ואין שום בעיות,

הקפדתי על בידוד נקי, ככה שאני לא מביא למה אתה ישר קופץ ונתפל שזה רעיון גרוע.. ::)

אם עושים את זה בצורה חכמה, זה יוצא יפה, אבל בכלל לא רעיון גרוע.. ::)

עריכה:

רק במקרה שלי, שכחתי לשים את ההיטשרינק לפני ההלחמות, אז לא היה לי כוח לנתק הכל ולחב רמחדש, אז

ניסיתי סתם ניסוי כי במלא לא היה לי מה לעשות עם ההיטשרינק שנותר לי (לא הרבה), שמתאים לחצי אינץ',

אז חתכתי את ההיט שרינק העגול לפיסה אחת ארוכה וישרה, לא עגולה(גזרתי), ואז שמתי את זה על החוטים,

שמתי איזולירבנד, בתקווה שאני אחמם זאת אז ההיטשרינק יתכווץ נורמלי, זה לא פעל.. :P:lol:

אז הייתי צריך לטעוף רבע מהסליב באיזולירבנד, שלא יהיה מכוער, חחחח, אז עכשיו, כמעט רוב הסליב הוא

איזולירבנד.., למזלי לא רואים זאת בגלל תעלת האוויר... ;D ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין בדיל לא מוליך כמו חוט מקורי, אולי עשית את זה טוב ויפה אבל הרבה יותר בטוח ויפה פשוט לנתק את כל החוטים מהספק.

misterbla - בספק יש לך רק חיבור female ככה שאם אתה רוצה לשים סליבים על החוטים של הספק אתה צריך רק את ה-female

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לשאול שאלה. האם הsleeving kite של גאב טק זה מספיק סליבים לכל הספק שלי?

(antec true power 430 watts)

ושמזמינים יש שם female molex removal tool ו male molex removal tool מה ההבדל ומה אני צריך?

הSLEEVING KIT מספיק לכל המארז, ואת המכשיר של המולקס זכר אתה לא צריך כי עם סיכה אתה מוציא את זה בקלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אני כנראה עושה הזמנה משם של סליבים רגישים וUV באדום וקונה בארץ קטודת UV

נראה לכם שכדאי לקנות את הקטודה שם? זה יכול להישבר? ויש סליבים בארץ?

תגידו לי כי אם לא אני מזמין לשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...