חוות דעת שלי על מחשב נייד מדגם Samsung NP350V5C-S07IL. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת שלי על מחשב נייד מדגם Samsung NP350V5C-S07IL.

AMD939

Recommended Posts

אוקי קניתי את המחשב בחברת KSP מחשבים באשדוד והמחשב מדגם Samsung NP350V5C-S07IL שעליו אתן חוות דעת אישית שלי.

המחשב מבחינת הגימור לדעתי האישית מצויין (צבע טיטניום כסוף) בלי כל משחקי הצבעים שיש בשאר החברות והעיצובים הפשוטים יותר.

המקלדת היא מקלדת מלאה אני לא אוהב חלקית זה עניין של טעם המקשים בדיוק כמו שצריך שיהיו בסיגבנון של DELL ו-MSI.

מבחינת נתונים המחשב לדעתי עם נתונים ממש טובים מפרט יש באתר של KSP הנה קישור:http://ksp.co.il/?uin=17160 ולא ראיתי צורך לפרט פה את כל המפרט שלו.

חשוב לציין מדובר בכרטיס מסך עצמאי של 2GB מדגם RADEION 7670HD לפי הנתונים הוא אוכל את הכרטיסי מסך של ג'יפורס אלא שמסופקים במחשבים הנייידים של המתחרים ולכן בחרתי במחשב הזה דווקא.

שכחתי לציין הסוללה של המחשב מחזיקה 4 שעות נטו בעבודה רגילה סבירה קצת חיסרון לדעתי והיא עברה טעינה מלאה כמובן לפני השימוש.

בנוסף לכל זאת עוד דבר חשוב שירות ואחריות 3 שנים באתר הלקוח!!!

השירות שלהם מצויין הייתה שם בחורה בשם טל ממש ממש ממש חמודה שכמה שהתעצבנתי ברגע שלא הצלחנו לפתור את התקלה במקלדת ביכלל לא כעסה והייתה אוזן קשבת ואכפתית ירבו נציגים כאלה בכל החברות שיש בארץ!

מבחינת שירות של KSP השירות היה לוקה בחסר חוסר ידע מחפיר במחשבים לא ידעו לפתור בעיה טכנית פשוטה יחס על הפנים מדובר על סניף "אשדוד" שהיו שם ממש מגעילים ואנטיפיים.

אם מישהו מחליט לקנות מהם מוצר כולשהו ממליץ בחום רק על סניף "אשקלון" המוכר ובעיקר הטכנאי מחשבים שם ממש ממש ממש חמודים יש לציין את זה גם שאתה עצבנים הם לטובתך ומנסים בכל דרך לעזור לך כמה שאפשר בניגוד לשירות הטלפוני הלקוי שלהם.

לסופו של דבר (סיכום) השירות של איכותי לפחות מבחינת המענה האנשוי שלהם.

השירות של KSP הטלפוני והפרונטלי בסניף "אשדוד" לוקה בחסר לא מנסים לעזור ביכלל תוקפניים ממליץ לקנות מחברת אייבורי מחשבים בלבד (שכל אחד יילך בדרכו) מבחינתי זאת הקנייה הראשונה והאחרונה שלי בסניף "אשדוד" ובעיקר עם מוצרים שאין לי אפשרות לבדוק ולראות בעיניים שלי לפני הקנייה אלא רק לאחר התשלום עצמו.

בנוסף טיפ מאוד מאוד חשוב לכל אחד ואחד שקורא את זה לא משנה איפה אתם תיקנו או מוצר כזה או אחר עצה ממני לכל אחד ואחד מימכם תשלמו רק בתשלומים כפרה על ה-הנחה במזומן שאתה משלם סכום של 3506 שקל במזומן למחשב ויש לך בעיה במיוחד אחרי שפתחת אותו מהניילונים ואתה חושב שזה בעיה במחשב עצמו הם תופסים אותך (בביצים) ואחרי ההתנהלות הלוקה של חברת KSP למדתי לקח בל יעבור שיותר אני בחיים אבל בחיים לא ישלם סכומים מעל 100 שקל בלי ויזה.

שיהיה לכם בהצלחה בקניית המחשב...ויום טוב....

בכל שאלה לגבי המוצר שקניתי אשמח לענות בתרד תשאלו ואני אתן מענה על כל מה שתירצו לדעת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוכל לחוות דעה על המקרה - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=548784.0?

בנוסף אשמח אם תוכל לפרט על ניידות המחשב:

- עד כמה הוא מרגיש קל להיסחב איתו?

- עד כמה הוא מרגיש מסיאיבי (שלא ישבר מכל שטות)?

בנוסף קניתו אותו במסגרת המבצע של "לקראת חנוכה"?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי השימוש בוא מעולה לדעתי האישית הכל עיניין של טעם

לאחר בדיקת הסוללה טעינה מאלה פריקה מלאה פעמיים הסוללה עומדת על 4 וחצי שעות גג 5 שעות במצב של עבודה בסיסית.

במצב של משחקים לא יצא לי לבדוק אני מתאר לעצמי מהנסיון שלי בניידים שעה וחצי עד שעתיים בערך.

המחשב עצמו לדעתי לא שוקל הרבה יש לי כמה מחשבים ניידים MSI FX620 DELL/ INSPIRON N511.

לדעתי הוא מסיבי ביחס לדגמים אחרים שקיימים.

כן קניתי אותו במבצע אבל יצא לי 3506 שקל כי קניתי דגם אחר שפתחתי אותו מאוד התאכזבתי מהמקלדת שלו שלא הייתה נוכנה שהחזרתי אותו לחברת KSP הם גבו ממני 100 שקל עבור החלפה כי רק פתחתי את הדבק של הקרטון לא נגעתי במחשב.

עצה שלי שאתה הולך על דגם תילך עליו בוודאות לגבי המקלדת בחרתי בו מסיבה שהוא הכי זול שקיים בארץ ביחס לנתונים שלו כרטיס מסך יותר חזק מגיפורס בדקתי במספר אתרים שבודקים אותו בזמן הרצה (הפעלת משחקים) והוא אוכל את גיפורס.

המקלדת שלו מלאה לא חלקית המקשים מאוד נוחים בדיוק כמו שצריך, והרמקולים הכי טובים ששמעתי עד היום יותר מDELL וMSI וHP.

אין ביכלל מה לדבר המסך תאורה ממש איכותית רואים חלק ממש חוויה לדעתי ויש לי כמו שכתבתי לך כמה מחשבים ניידים חדשים שכולם עם מעבד I5.

חבל לך ללכת על I7 זה בולשיט חבל על הכסף וזיכרון יותר מ4 גיגה זה ידוע שלא צריך פשוט בניידים זה KIT.

ממליץ לך עליו בחום לא תתאכזב !!!

השירות של IBM לנשק להם תאצבעות אחי התקשרתי אליה כי הסתבכתי עם הגדרת המקלדת בווינדוס8 גם ששלחתי להם מייל התקשרו אלי עשרות פעמים גם שלא הייתי זמין 3 ימים הם התקשרו אלי עד שעניתי להם והסברתי להם שKSP פתרו לי את הבעיה הוא אמר מעולה אני שמח ואמרתי לו תודה שהתקשרת וניסתם לתפוס אותי כל כך הרבה פעמים זה מראה על שירותיות.

תיקנה את הדגם הזה עם האחריות 3 שנים של IBM לא תתאכזב...גם אחריות של טובה יש לציין...של חברת פחות סרב פרו לא ממש נחמדים...

אם אתה צריך עוד משהו תשאל...בפרטי...ככה שאני ישים לב ויוכל לענות לך במהירות...

המחיר של המחשב עלה ל4 אלף ואז הורידו ל3900. אני חושב שאפשר לדבר איתם ולסגור על 3800 אולי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...