דיסק 2TB, השאלה הרגילה בפורום... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק 2TB, השאלה הרגילה בפורום...

ha

Recommended Posts

אני זקוק לדיסק חדש של 2TB לאיכסון מאסיבי (סרטים, מוסיקה וכו') ובזמן האחרון ראיתי כאן דעות שונות למספר דיסקים בנפח הזה. אשאל שוב (כפי שנשאל כבר בזמן האחרון...), מהו הדיסק המומלץ לאיכסון בנפח של 2TB? הפרמטר החשוב ביותר לי הוא אמינות, (לא קל לגבות כל כך הרבה נפח) לאחר מכן כל שאר הפרמטרים (מחיר, מהירות, חום וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה ומוסיף:

ראיתי שהכונן הכי זול הוא דווקא חיצוני http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=767239

האם לא כדאי לרכוש אותו ולפרק ולשים בתור פנימי? האם הוא יהיה אמין בתור פנימי? ככה זה גם יותר זול וגם מקבלים קופסא להפוך כל כונן לחיצוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי הרעיון שלי?

ברור שאין דיסק אמין.. הכוונה לאמין במידת האפשר ולא סדרה או חברה שאמינות הדיסקים שלה מפוקפקת, אני למשל עם נסיון מעולה עם סמסונג בשנתיים האחרונות ונסיון רע עם שהדרדו לדעתי בשנים האחרונות..

ווסטרן נראה לי עדיפים על ואין 2טרה בזאפ או בחנויות שבדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אני מעדיף להימנע מסיגייט.. אלה אם הם כבר יותר אמינים ממה שהיו, הניסון שלי איתם בשנים האחרונות ממש לא טוב, כולל הכונן שקרס לי ובגללו אני צריך חדש..

לגבי הפירוק, אין שם חיבור שונה וזה כן אפשרי לפי התגובות בזאפ, מישהו רשם שביצע זאת.

5400, אני צריך לנסות לברר בדיוק איזה כונן יש בפנים, אבל בכל אופן מדובר באחסון מדיה והזרמת מדיה ולא בכונן של או הרצת תוכנות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WD אמינים, הסדרה הירוקה גם חסכונית ואם זה משמש אותך רק לאכסון הייתי הולך על זה

http://www.ret.co.il/products/82131-%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%9F-%D7%A7%D7%A9%D7%99%D7%97-%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%99-western-digital-caviar-green-2000gb-wd20earx.aspx

מה גם שיש אותו במחיר יותר משתלם מהסייגייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע, יש רק שני יצרנים של כוננים קשיחים ( מכאניים ) -

סיגייט ו - . כל שאר היצרנים שהיו בשוק נרכשו ע"י אחת

מהשניים.

לא מדוייק, היא השלישית.

דיסקים מכניים בהיותם מכניים וכוללים חלקים נעים, נדונו להיות אמינים פחות. לכל דגם יש סטטיסטיקה של אחוזי תקלות והם מהווים את הפרמטר

האמין היחיד לסיווג של דגמים לאמינות.

גיבוי תמיד חייב להיות ושיקולים של תוספת כסף תמורת אחריות הן שלך בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר ארכוש את ההיטצ'י, אני מניח כי האחריות הארוכה יותר מייצגת אמינות גבוהה יותר.

ד"א, האם הפסיקו לייבא את ה 2TB 64MB SATA3 - 7K3000? בשתי חנויות אמרו לי כי הוא חסר והיבואן לא מספק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר ארכוש את ההיטצ'י, אני מניח כי האחריות הארוכה יותר מייצגת אמינות גבוהה יותר.

ד"א, האם הפסיקו לייבא את ה 2TB 64MB SATA3 - 7K3000? בשתי חנויות אמרו לי כי הוא חסר והיבואן לא מספק אותו.

אפשר לשאול מה מיוחד בדגם הזה של היטאצ'י?

אני מחפש גם דיסק קשיח 2TB וראיתי שהפופלארי (ביחס למחיר) הוא ה - Seagate Barracuda ST2000DM001.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...