BLACK FRIDAY 2012 - ת'רד בקשות, מציאות ושאלות. - עמוד 14 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2012 - ת'רד בקשות, מציאות ושאלות.

tmpusr

Recommended Posts

למה לא ??? נראה לי שאפשר, אתה פשוט מכניס את הכתובת שלהם בתוך האתר או בפייפל. בהתחלה חשבתי על זה אבל אני חושב שנגמרו כל המבצעים ב BUY2, מה שאומר שמשלוח יעלה 20$ וזה קצת דיל ברייקר למרות שזה *עדיין* מחיר טוב. כמדומני 600 שקל אצל KSP.

באיזה אשכול פירסמת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 322
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הודעה מעל מה שאתה פירסמת חח..

ואני אלך לבדוק שוב....

פשוט הבעיה היא שכאשר צריך לאשר את כרטיס האשראי אז חייב כתובת אמרקאית.. אבל דרך PAY PAL לא ניסיתי אז אני אנסה עכשיו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עכשיו ראיתי חח. מרוב המרגש לא שמתי לב. :-)

רק פייפל ! אני זוכר שאמרו פה כל מיני דברים על ניואג.. כן עובד לא עובד. לא זכרתי מה בדיוק אבל ראיתי שישירות עם כרטיס אשראי זה לא הולך לעבוד לי אז הכנסתי את הכתובת של הדודה בפייפל (ככה זריז) ושילמתי עם פייפל וזה עבד. בינתיים קיבלתי מהם שני מיילים, אימות הזמנה והשני שהתשלום התקבל. אני מקווה שזה באמת ישלח. *מחזיק אצבעות*. למקרים הבאים, אוסיף כתובת אמריקאית בכרטיס (שוב, לא זוכר אם זה עובד רק בניואג או טייגר אבל שיהיה).

השבוע הלכו להם קצת יותר מ 500$. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני אכניס בפרטי החשבונית את פרטי המאסטרכארד שלי + הכתובת של BUY2 זה לא יעבוד?

כאילו אם אני אנסה זה יכול לעשות בלאגן כלשהו? (לא יודע כמו צרות עם מאסטרכארד על הונאה על עצמי חח?)

עריכה:

בקשר ל500$ אז גם אני..

הבנק לא נראה לי אוהב את זה חח..

וואו צריך לפתוח אשכול שבו כל אחד יפרסם את כל הג'אנק שהוא קנה ובכמה חח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יששששש!!!!!

מאסטרכארד כן עובד עם BUY2 ואפשר לקנות מNEWEGG!!!! חבל רק שאני מגלה את זה עכשיו :facepalm:

פשוט אחרי שמכניסים הכל זה מפנה אותך לשירות של מאסטרכארד סקיור ושם צריך לאמת פרטים אמתיים.. וזה מה שעשיתי(פלוס דיברתי עם התמיכה של מאסטרכארד והם אמרו לי שאין בעיה וזהו רשום לי נשלח!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!!!!!! :) מדהים !

עכשיו תעקוב ותראה אם תוך חצי שעה זה מתעדכן למצב 'אריזה'. אם כן, נראה לי שיחקת אותה. לדעתי, זאת הזדמנות מדהימה לכל מי שרוצה מעולה בלי לצאת בנזק מטורף בגלל המחירים פה בארץ. אם אני זוכר נכון אז רצו לעשות קבוצתית לזכרונות וזה לא ממש הלך אז בבקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתי, אני יודע שאתה רוכש בזול אז לך על זה אם ת'צריך! D:

הבעיה היא שיש לי כבר 16GB...

הברירה שלי היא אם לקנות ולמכור את הסט הקודם, ואני לא בטוח שזה שווה את הכאב ראש הזה חח.

המבצעים ב-BUY2 הם עד ה-31 לדצמבר.

וואו צריך לפתוח אשכול שבו כל אחד יפרסם את כל הג'אנק שהוא קנה ובכמה חח!

You've my approval. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שיש לי כבר 16GB...

הברירה שלי היא אם לקנות ולמכור את הסט הקודם, ואני לא בטוח שזה שווה את הכאב ראש הזה חח.

המבצעים ב-BUY2 הם עד ה-31 לדצמבר.

You've my approvel. :xyxthumbs:

מקודם נכנסתי לאתר שלהם. רשום באותיות הקטנות שזה מיועד לחבילות של קילו ומעלה או משהו כזה. הם יענו בונים על זה לנעליים וכאלה. אני לא חושב שההנחה תתפוס לזכרונות שזה פריט קטן ששוקל כלום.

אפרופו, ככה נראים הזכרונות האלה ללא הסטיקרים:

xrWy8.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי שאת 5 הפריטים מעל קילו כבר יש לי חח..

על זה אני בונה לקבל את ה3 בום שלהם שאומר שעל משלוח 3 מקבלים 30 אחוז הנחה.. שזה יותר זול ממסטופ במצטבר ותאכלס ככה או ככה אין לי יותר מידי אופציות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז טוב שיש את הדודה. ;)

יפ. גם אין לי שום משלוחים אחרים דרך BUY2.

לגבי BUY2 ומאסטופ... אני עוד לא נתקלתי במשהו שמאסטופ היו יותר זולים. אפילו בדבר הכי קטן הם לוקחים 5$ יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הזכרונות, צריך חומרה מיוחדת כדי להריץ אותם?

לוח אם מיוחד בגלל המהירות/מתח?

אגב, מישהו יודע מה הגובה המדויק שלהם עם ובלי הכיסוי?

אצלי במחשב הקירור נמצא גם מעל הזכרונות לכן אני לא יכול לקנות גבוהים במיוחד.

יש לי 3 רגילים שהיו לפני שנתיים וחצי ו-3 יחסית חדשים מלפני שנה+ שהם נמוכים מאוד.

זכרונות רגילים כמובן לא מהסוג שכרגע מוכרים בNEWEGG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...