BLACK FRIDAY 2012 - ת'רד בקשות, מציאות ושאלות. - עמוד 17 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK FRIDAY 2012 - ת'רד בקשות, מציאות ושאלות.

tmpusr

Recommended Posts

חבר'ה צריך עזרה, הזמנתי ממיקרוסופט עם 2 משחקים. הגאונים שלחו את הבוקס ו2 המשחקים בנפרד לBUY2. עכשיו הגיע משחק אחד ללא חשבונית. ולפיכך בשביל לשלוח אותו אני צריך לשלוח את החשבונית לאתר. הבעיה היא שסה"כ החשבונית הוא 200 דולר אבל המשחק ספציפית היה במתנה. מה לרשום שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 322
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקשר אליהם טלפונית ואני דיי בטוח שהם יגידו לך לשלוח להם חשבונית(כי תאכלס להם לא אכפת אבל למכס יהיה אכפת..) ומה שתצטרך לעשות זה לארוז מחדש שזה שירות שהם עושים בתוספת ל3 דולר לפריט משמע על כל משחק 3 דולר ועל האקסבוקס עצמו 3 .. ביחד 209 דולר פלוס משלוח כפול 17 אחוז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעוד מישהו יש בעיה עם המשלוח של BUY 2? מוצרים יושבים אצליהם יומיים לפי UPS אבל אין לזה זכר באתר שלהם..

גם אצלי זה ככה. מוצר הגיע אליהם לפי המעקב לפני יומיים ואין שום זכר באתר שלהם. יתרה מזו, שירות הלקוחות שלהם יומיים לא עונה לפניות. אני ממש מודאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, ההזמנה מ עבדה !!! קיבלתי מהם עכשיו מס' מעקב של DHL !!

בקיצור, נראה שזה עובד עם פייפל ! אני לא יודע מה היה קורה אם הייתי מנסה לשלוח ל BUY 2, אבל לכתובת רגילה אני יכול לאמת שזה עובד !! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להמליץ על סטרימר שכדאי לקנות עכשיו במסגרת המבצעים?

בנוסף - צריך לקנות דיסק קשיח (2 או 3 טרה), ומתלבט אם לקנות פנימי או חיצוני. מעדיף פנימי, אלא אם כן לסטרימרים בימינו יש בעיה להעביר מדיה על סמך הרשת הביתית (תקן G), ויש צורך (או לפחות המלצה) לחבר אותם ישירות לדיסק הקשיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיל חדש על זכרונות G SKILL 2133MHZ CL 11

G.SKILL Sniper Series 8GB (2 x 4GB) 240-Pin DDR3 SDRAM DDR3 2133 (PC3 17000) Desktop Memory Model F3-17000CL11D-8GBSR

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820231519

יש שם קוד קופון, במקום 50$ יוצא 35$ לשני סטיקים של 4 ג"ב, כלומר סה"כ 70$ ל 16 ג"ב. הדיל הזה יקר ב 10$ מהדיל הקודם אבל ההוא היה על 1866MHZ ו CL 9 וזה 2133MHZ ו CL 11. בכל מקרה, נראה לי שזה נתונים די זניחים למי שלא מחפש לשבור שיאי .

צריך להזין גם בחשבון בניואג וגם בחשבון פייפל את הכתובת בארה"ב שאתם שולחים אליה וכמובן לבחור את הכתובת הזאת בצ'ק-אאוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שPAYPAL לא נותן :nixweiss:

ושוב פעם לכל מפרגני חברות השילוחים.. דיי!!.

לאף אחד לא אכפת איך נראים המחסנים שלהם!! אני בטוח שהמחסנים של עמוסים פי כמה עשרות מונים יותר והם מצליחים לשלוח מוצר תוך יומים..

ושוב מבדיקה מעמיקה החברות האלה לוקחות הרבה יותר מEMS שמתחייב מרגע לקיחת החבילה ממך להביא אותה ליעד תוך 3 ימים! אז להם לוקח רק לקלוט את המוצר 3 ימים בלי זמן שילוח :bash:

ובקשר לכוח אדם אז תראה כמה חבילות יש להם שם אז תבין לבד כמה כסף הם הרוויחו בבלאק פריידי הזה.. אז באמת שהם יכלו להעסיק אנשים לשבוע שבוע וחצי רק לתת את הפוש הזה אבל כרגיל במדינה שלנו(גם אם הם נמצאים בחו"ל) הכסף קודם לשירות הלקוחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שPAYPAL לא נותן :nixweiss:

ושוב פעם לכל מפרגני חברות השילוחים.. דיי!!.

לאף אחד לא אכפת איך נראים המחסנים שלהם!! אני בטוח שהמחסנים של עמוסים פי כמה עשרות מונים יותר והם מצליחים לשלוח מוצר תוך יומים..

ושוב מבדיקה מעמיקה החברות האלה לוקחות הרבה יותר מEMS שמתחייב מרגע לקיחת החבילה ממך להביא אותה ליעד תוך 3 ימים! אז להם לוקח רק לקלוט את המוצר 3 ימים בלי זמן שילוח :bash:

ובקשר לכוח אדם אז תראה כמה חבילות יש להם שם אז תבין לבד כמה כסף הם הרוויחו בבלאק פריידי הזה.. אז באמת שהם יכלו להעסיק אנשים לשבוע שבוע וחצי רק לתת את הפוש הזה אבל כרגיל במדינה שלנו(גם אם הם נמצאים בחו"ל) הכסף קודם לשירות הלקוחות..

כנראה שאין לך הרבה מושג בנושא. החברות הללו שאתה מדבר עליהן, הן לא חברות משלוח, הן רק נותנות לך שירות של כתובת בארה"ב. לעומת זאת EMS (למשל) זו חברת משלוח. משלוח של 3 ימים זה משלוח אקספרס שאתה תשלם עליו הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמזמין מחו"ל צריך להבין שמלכתחילה זה לא צריך להיות לו דחוף.

אם הוא צריך דחוף שישלם לחברת משלוחים באופן ישיר הרבה כסף או פשוט שיקנה בארץ.

אחרי שמתרגלים למוצרים שמגיעים תכלס אחרי שבועיים מאיביי (מסין), אז לקנות מ-BUY2USA או MUSTOP זה אפילו יותר קצר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...