מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן?

Judas Iscariot

למי תצביע?  

1150 הצבעות

1. 1. למי תצביע?

• נשאר עם הליכוד-ביתנו
    • הבית היהודי
    • עוצמה לישראל (מיכאל בן ארי ושות')
    • עם שלם
    • ש"ס
    • יש עתיד
    • קדימה
      0
    • העבודה
    • מרצ
    • המפלגות הערביות
      0
    • מפלגה "קטנה"(עלה ירוק, הירוקים, מגמה ירוקה, אור, לב ועוד ועוד)

Recommended Posts

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש להרוג את האוייבים ויש להרוג ללא אבחנה

הראשון הוא הגנה עצמית לגיטימית, השני הוא טרור

אבל אני לא מצפה מזבי חוטם שכמוכם להבין את זה

תלוי בהגדרה שלך לאוייב. מבחינתי, כל מי שרוצה להרגני ללא תנאי, כלומר באופן שאינו תלוי במעשי שלי (בין אם הוא מנסה בפועל ובין אם לאו, ובין אם יש לו האמצעים לכך ובין אם לאו) הוא אוייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בהגדרה שלך לאוייב. מבחינתי, כל מי שרוצה להרגני ללא תנאי, כלומר באופן שאינו תלוי במעשי שלי (בין אם הוא מנסה בפועל ובין אם לאו, ובין אם יש לו האמצעים לכך ובין אם לאו) הוא אוייב.

שוב, לפגוע עם טיל במחבלים גם אם יש סיכון לאוכלוסיה אזרחית זה הגנה עצמית לגיטימית

לרסס ללא הגבלה אזרחים זה טרור ולא נכנס לשום הגדרה של הגנה עצמית

כ"ך והצאצאים שלה הם בהחלט טרוריסטים, שלמדו לשחק לפי החוקים כדי שלא יפסלו אותם שוב

הם המקבילה "הציונית" של זועבי ושות'

ביקורת בחשבונאות

משתתף בצערך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרסס ללא הגבלה אזרחים זה טרור ולא נכנס לשום הגדרה של הגנה עצמית

תסביר את זה לאמריקאים. הפעם האחרונה בה הם אשכרה ניצחו במלחמה היתה, במקרה, גם הפעם האחרונה בה הם לא ניסו לחוס על אזרחי האוייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל במלחמה הכל מותר. אתה לא יכול להפוך מלחמה להומאנית. הנסיון לתת לזה כללים, במיוחד שרק חלק מהשתתפים עוקפים אותם זו שטות מוחלטת.

ברגע שהאויב שלך זה ארגון שנלחם במלחמת גרילה ומסתתר מאחורי אזרחים אתה לא יכול שלא להרוג אזרחים.

כאמור אתה לא טוען שום דבר שמוכיח כי כ"ך והגלגולים שלה הם טרוריסטים, באותה מידה ניתן לטעון שאתה טרוריסט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבחירה תהיה בין טרור יהודי לטרור ערבי..... אני חושב שאתה כבר יודע מה התשובה לזה היטב

ואם הבחירה היא בין דמו של יהודי לבין דמו של ערבי/מחבל/מגן על מחבל...... שוב אני מאוד מקווה שאתה יודע גם מה התשובה לזה

אם בשני המקרים האופציה שלך היא הבחירה השנייה(הערבי) אז מקומיך אינו מתאים לארץ ועדיף שתמצא לך מדינה אחרת(יש לך 22 לבחור מהם)

וכל חוקי המלחמה והאמנות הוחלטו לגבי מלחמה בין צבאות וממשלות סדירים,שיש להם ממשלה שנושאת באחריות כלפי המדינה

החוקים אינם חלים על ארגוני גרילה וטרור קרי חיזבאלה,טאליבאן,חמאס,גיאהד,אל קעידה

שכן אי אפשר לשמור על חוקי מלחמה עם אויב שלא מכיר בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אתה ממשיך ללכת סחור סחור?

תגיד בריש גלי שאתה תומך בטרור יהודי והצידוק שלך הוא שלדעתך אין דרך אחרת לנצח את הטרור הערבי.

דגנרט. אני לא בעד להכנס לכפר ערבי אקראי ולירות בתושבים אקראיים, אני כן בעד להוריד כמה פצצות מצרר על ההפגנה הבאה בעזה בה המון משולהב צועק "איטבח אל יהוד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מצליח לחפש לבד חומר שקושר את כ"ך וגילגוליה לטרור, תבקש קורס חיפוש בגוגל במסגרת התואר במדעי הדשא שאתה עושה באוניברסיטת חיפה.

כ"ך המקורית ועוצמה לישראל לא תומכות בטרור ישראלי.

כ"ח וכ"ך לאחר רצח כהנא (ע"י שאהיד שלבטח אתה מעריץ) הם אכן ארגוני טרור.

אני גאה בתואר הדשא שלי, במיוחד לאור זה שעזבתי מרצוני תואר ריאלי (ולא בגלל ציונים נמוכים),

במסגרת התואר יצא לי להכיר אנשים חכמים אשר לא היה יוצא לי להכיר במסגרת לימודי בטכניון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...