על פי מה כדאי לקבוע את גודל המסך? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על פי מה כדאי לקבוע את גודל המסך?

asi1998

Recommended Posts

אני מתכנן לקנות נייד השבוע.

הוא ישמש לי לאינטרנט, סרטים ולימודים.

אני אמור ללמוד שנה הבאה "מערכות מידע" תואר שיש בו גם תכנות. על פי מה אני אמור לקבוע את גודל המסך? שראיתי מסכים בגודל של 13.3 זה נראה לי קטן מדי.

חוץ מזה אני לא יודע עד כמה זה פרקטי לקחת למכללה. האם מישו יכול להגיד לי איזה גודל מסך כדאי לי לקנות כרגע?

*** אני יודע שאני יכול לחכות לשנה הבאה ולראות מה יהיו הצרכים שלי בלימודים, אבל כרגע אני ללא מחשב ואני ממש זקוק לאחד. ההתלבטות העיקרית שלי היא הגודל.

תודה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15" זה גודל טוב רק אם בד"כ המחשב לא יוצא מהדירה. כשצריך אפשר, אבל לא ממש מעשי ביומיום (ואת זה אני אומר מנסיון של כ4 שנים עם מחשב כזה). אם המחשב יהיה קבוע בדירה אפשר אפילו 17", אבל אז הוא לא ייכנס לתיק "רגיל" כשתרצה לנייד אותו.

13" במשקל מתחת לשני קילו זה מחשב לניידות, שאפשר לקחת איתך ביומיום. היום יש לי מחשב ששוקל כ1.8 קילו והוא אצלי בתיק קבוע מבלי שהדבר יציק לי. מצד שני, מדובר במחשב חלש למדי (במקרה שלי לא הייתי צריך יותר כי קניתי גם נייח חזק במקביל), נטול כונן אופטי וחסר כל יכולת להריץ משחקים מעבר לבסיסיים ביותר. הפשרה במקרים כאלו היא מחשב 14", רק שאני אישית לא הייתי ממליץ עליה, שכן מדובר בגרוע בשני העולמות - גם כבד יחסית וגם חלש יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15" זה גודל טוב רק אם בד"כ המחשב לא יוצא מהדירה. כשצריך אפשר, אבל לא ממש מעשי ביומיום (ואת זה אני אומר מנסיון של כ4 שנים עם מחשב כזה). אם המחשב יהיה קבוע בדירה אפשר אפילו 17", אבל אז הוא לא ייכנס לתיק "רגיל" כשתרצה לנייד אותו.

13" במשקל מתחת לשני קילו זה מחשב לניידות, שאפשר לקחת איתך ביומיום. היום יש לי מחשב ששוקל כ1.8 קילו והוא אצלי בתיק קבוע מבלי שהדבר יציק לי. מצד שני, מדובר במחשב חלש למדי (במקרה שלי לא הייתי צריך יותר כי קניתי גם נייח חזק במקביל), נטול כונן אופטי וחסר כל יכולת להריץ משחקים מעבר לבסיסיים ביותר. הפשרה במקרים כאלו היא מחשב 14", רק שאני אישית לא הייתי ממליץ עליה, שכן מדובר בגרוע בשני העולמות - גם כבד יחסית וגם חלש יחסית.

לגבי משחקים-אין לי שום צורך, אני לא מתכוון לשחק במחשב.

חשוב לי שהמחשב יהיה מהיר (אני מתכוון להשתמש בו לאינטרנט עבודות וכאלה.) הוא אמור להיות מחשב ללימודים.

לפי מה שקראתי פה יש מחשבי 14 אינץ שחזקים מה15.

13 זה לא אופציה בשבילי. (המחשב הנייד יהיה המחשב הקבוע שלי)

הבעיה שאני לא יודע עד כמה זה פרקטי לקחת את הנייד למכללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...