windows 8 professional rtm on VMware , איך להתקין בלי סריאל ? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windows 8 professional rtm on VMware , איך להתקין בלי סריאל ?

יקיר132

Recommended Posts

הורדתי את ההפצה הזו :

MICROSOFT.WINDOWS.8.PROFESSIONAL.RTM.X64.ENGLISH.DVD-WZT

פעם ראשונה שלי עם הVMWARE , עבדתי על פי מדריך ביוטיוב והמערכת עלתה והיא דורשת סריאל ע"מ להמשיך בהתקנה ,

השאלה שלי היא האם יש גרסא ללא סריאל ?

אני רוצה לנסות אותה לפני שאני משלם כסף על המקורית .

האם יש פורום טוב וייעודי של VMWARE ?

תודה על העזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתנהגות של וינדוס על מכונה וירטואלית אמורה להיות זהה להתנהגות על חומרה אמיתית. לכן אין קשר בין השאלה לבין מכונות וירטואליות

תשאל בפורום וינדוס אם קיימת גרסא ניסיון של וינדוס 8 שמאפשרת להפעיל אותה לניסיון ללא סיריאל, או על ידיי סיריאל ניסיון אמיתי של (אם קיים דבר כזה). גרסאות הבטא של וידוס 8 היו כאלה, אבל אני חושב שהן לא עובדות יותר מאז שיצאה המערכת הסופית

חוקי הפורום לא מאפשרים לשאול שאלות על תוכנה לא חוקית. לכן בדיון שתפתח בפורום וינדוס מותר לך לשאול אם קיימת גרסאת ניסיון חוקית שמיועדת לעבודה ללא סיריאל או אם סיריאל ניסיון, אבל לא איך ניתן לגרום למשהוא שהורדת לעבוד ללא סיריאל

חוקי הפורום חלים גם על הדיון הזה לכן אתה לא יכול לשאול שאלות על מה שהורדת. אני משאיר את הדיון פתוח למקרה שיש לך שאלה אחרת (חוקית)

אם אתה צריך חיקוי וינדוס פשוט ובסיסי ביותר אתה יכול להוריד reactos, אבל זה לא וינדוס ואין לו את כל הפיצ'רים של וינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מסך הבקשה של המספר הסידורי נועד לאוטומציה של התקנת מערכת ההפעלה

אין קשר לפיראטיות בשאלתו

יש תקופת ניסיון פשוט דלג על המסך ונסה את מערכת ההפעלה.

בהצלחה

עריכה עכשיו ראיתי שמדובר בתוך מערכת ההפעלה.

פתח cmd כאדמיניסטרטור

ותקיש (slmgr /ipk (serial number

מספר של 60 יום נסיון מאתר מייקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...