גיימרים , נא להיכנס - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיימרים , נא להיכנס

stingeR-

Recommended Posts

netspider אתה מדבר שטויות , הבעיות בישראל הם:

1. הממשלה (תגובה למעלה)

2.בזק , רוצים כסף , הרבה כסף וכמה שיותר יותר טוב אם הם ישפרו את הadsl חברות יעברו ל adsl

ולבזק יהיה פחות כסף.

למד 1 יש חיבורים אופטים ל+- כל מדינה באירופה

עוד בעיה היא שהחברות הגדולות משתמשות בrouterim זולים דרך ארה"ב אז הדרך מוכפלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ryuhou אין לך מושג, תעשה טובה על תהפוך את התר'ד הזה לפוליטי. אין שום קשר.

"עוד בעיה היא שהחברות הגדולות משתמשות בrouterim זולים דרך ארה"ב אז הדרך מוכפלת.

"

כל החברות משתשמות בשיא הטכנולוגיה , וזה מגיע עם נתבי סיסקו. הדרך לא קשורה ל"סוג הנתבים" היא קשורה ברוחב הפס.

אין דרך יותר ישירה מסיב אופטי. אבל כדיי להגיע לנקודת היעד אתה צריך לעבור "תחנות בדרך" התחנות האלה הם ספקי ...

היום לא שווה כלכלית להחזיק סיב על קילומטר'ג שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העצומה המטופשת הזו לא תועיל בכלום, מהסיבה הפשוטה, המיקום הגיאוגרפי שלנו לעומת ה Backbones האלוהיים ששוכנים להם במרכז ארה"ב, רחוק.

עלות שדרוג הציוד והוספת קווים אופטיים מהירים תת-ימיים היא אסטרונומית, הספקיות של היום בקושי מצליחות להחזיק את הדרישות הנוכחיות של החבילות של והביקוש לפס רחב רק הולך וגובר.

לבקש ולקוות זה איכותי.

אני על נטוויז'ן וכשמתחשק לי לשחק בחו"ל (אירופה, כמעט ברוב המוחלט של המקרים), הפינג הממוצע עומד על 100-110 מילישניות, המעניק לי חווית משחק סבירה מינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הבעיה היא שאנשים שבח"ול לא צריכים ללכת לח"ול, יש להם מכול טוב קרוב לבית.

נכון, אבל אם היה לנו כמו שיש בארה"ב יכולת לפתוח שרת סביר על המחשב שלך ולא לחוות לאגים במשחק של 4 אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח,

תקנה שרת IBM U1 לדוגמא, תכניס אותו לחוות השרתים של אחד החברות המובילות כיום , ובארץ לא תיהיה לך הגבלת מהירות

כי אתה תעבור על הIIX

אתה יודע מה, רק מספיק מחשב ביתי שיתחבר מחוות שרתים של ספק.

הupload שלך בבית לא יתן לך להחזיק שרת , וזה עובדה.

2.5 מגה לשתי הכיוונים לא תקבל. ממה חברות האינטרנט יתפרנסו ? שמעת על המושג "אוסטינג "

שוב אני חוזר: תתקין אצלך : ATM , תימסורת , Sifranet , Super Frame relay , או עפילו 128 מגה Frame relay הטוב והיישן,

ואז תוכל להחזיק 32 שחקנים על המחשב שלך, (ואני מקווה שאין לך מחשב גרוטאה) ושיש לך את ג'ובות.

האינטרנט שיש בארצות הברית לא שונה בכלום ממה שיש לך בארץ. ההגדרות כמו rate limit שונות.

כול שרת משחקים שיוחזק על קו ביתי (ADSL ISDN או כבלים) לא יתן לך להכניס יותר מ4 שחקנים בלי לאגים ובזה אתה צודק.

למרות שהISDN 128 יש לא יתרון , אולי תצליח 6

ולכן ISDN הוא עדיין יקר מאוד לאומת האחרים הביתיים והספקיות יודעות את זה וגם בזק לא פריירים.

מה שתקבל בחוות שרתים לא תקבל בבית ותיראה לדוגמא: vgames ששייך לאינטרנט זהב,

http://www.vgames.co.il/website/vgames_servers.asp?platform=main

יש שרתים 16 -18 מקומות לשחקנים ולא יהיה לך לאגים! .

מסקנה:

שרת מיקומו בחוות שרתים , נקודה.

יעלה לך פחות (הרבה מאוד פחות מלהחזיק קו תקשורת נורמלי אצלך)

ושוב מכול הלב, אנחנו לא צריכים את חו"ל בכדי לשחק, יש לנו את כול המשאבים אצלנו כאן בארץ הקטנטנה ולא סתם יש האומרים שאנחנו מספר אחד בhi-tech רק שהתשתית הקיימת לא מנוצלת כמו שצריך - עד הסוף.

"סליחה אם יש שגיאות כתיב, הבבילון עושה לי צרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי האפשרות לקווי ושירותים של 10mbps בארץ אפשרית בגלל שהתשתית עצמה תומכת בכך. הדבר היחידי שמונע מאיתנו לקבל את השירותים הללו היא בזק שמנסה להעביר קודם כל את רוב הגולשים בארץ לחיבור ADSL, ורק אחר כך לאפשר את השירותים הללו על מנת להרוויח מכך כמה שיותר כסף. בנוסף לזאת הם גם יוכלו לתת תג מחיר די גבוה יחסית לפחות בשנה הראשונה מכיוון שה- ADSL עדיין יהיה קיים אז אם נגיד יהיה חיבור של 10mbps, בשביל לנצל את הפוטנציאל הרווחי שלו היא תיקח מחיר כפול מחבילת ה- ADSL הכי גבוהה שקיימת, וזה ימשיך ככה עד אינסוף, עד שיפריטו את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היא הבעיה במקרה הזה

עובדה שזה גם בכבלים ככה.

הבעיה היא כמו שציינו פה היא העלות האדירה (דימיונית משהו) של הנחת קווי תקשורת אופטיים לחול (או אם קיימים, הרכישה שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא... 8)

אתה מדבר על תקן שמשמש לתקשורת אלחוטית.

אני מתכוון לתקשורת האופטית החוטית הנמצאת בשימוש כיום.

האור שעובר דרך הכבלים האופטיים, נכון להיום, הוא אדום. גילו שלאור הכחול יכולות תעבורה גדולות בהרבה מלאור האדום.

את המסקנות תסיק בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...