שדרוג קל למחשב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג קל למחשב

bigkatan

Recommended Posts

חברים אני צריך עזרה בשדרוג המחשב....

ברשותי לוח אם gigabyte 945p-s3

מעבד intel core2duo E6300

זכרון kingston 1 gb

כרטיס מסך gforce 7600s

אני לרוב משתמש במחשב לאינטרנט וצפייה בסרטים.

הוא כבר לא ילד וקצת מקרטע אז הגיע הזמן לתת לו חיזוק קטן, חשבתי לקנות זוג זכרונות במקום הזכרון הקיים ולהגיע ל 4 gb של .

(הלוח שלי תומך עד 4 gb במהירות 667 mhz)

עד כמה לדעתם זה ישפר את הדברים שאני עושה היום עם המחשב? (חשבתי על קנייה של מחשב חדש אבל אני אמתין עם זה טיפה כי יש לי דברים קצת יותר דחופים לעשות כרגע, אז החלטתי ששידרוג קטן יכול לעשות רק טוב). יש עוד דברים שהייתם מוסיפים/משנים???

אין לי ממש תקציב אבל אם יהיה משהו שיתן שיפור רציני אז 1000 ש"ח בערך...

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך יש לי מחשב עם מפרט דומה לשלך(לוח אם+מעבד כמעט זהה) - אכן שיפור (ל4גיגה) יהווה שיפור,אבל לדעתי השדרוג הכי אפקיטיבי עבורך לאחר שדרוג זכרון(כי ציינת שמשמש גם לצפייה בסרטים) זה שדרוג כרטיס המסך (GTS 440 או HD6450/HD6570

אם במידה והצפייה "מקרטעת".

יותר מזה זה כבר החלפת מעבד+לוח אם+זכרון וזה כבר אומר כמעט לקנות מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העזרה.

האם כדאי לעשות את השדירוג של הכרטיס מסך? אני משתמש בטלויזית full HD 32 אינץ ורואה עלייה את הסרטים בגדול הכרטיס הקיים מתמודד בכבוד עם כבדים, השאלה אם צריך בכלל לשדרג ואם כן לאיזה כרטיס שווה לשדרג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בסרטים הוא לא מעבד שום דבר. הוא רק מזרים למסך. תחשוב על זה שבסרט כל פרט ופרט קטן כבר כתוב לך על הקובץ. במשחקים זה לא ככה. הוא לא יודע אם אתה עכשיו הולך להסתובב שמאלה או ימינה. הוא מרנדר את זה בזמן אמת.

שוב, אין קשר לכרטיס מסך. אבל כן יש קשר לזיכרון. תוסיף ורוב הסיכויים שזה יעבוד חלק. אם לא אז זה כבר בעיה תוכנתית/קודקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...