גלריה | הציגו את המחשב שלכם! - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלריה | הציגו את המחשב שלכם!

Ymac
 Share

Recommended Posts

מצטער Ymac שזה לא באור יום טבעי (אבל האור הטבעי ממש לא בא בזוית נוחה) תצתרך "לסבול" קצת את התמונה עם הפלאש...

My DEdasaSK -2.jpg

הנה התמונה המקורית (7MB)

http://i.imgur.com/eGA8w8B.jpg

המחשב הזה משתדרג לאט לאט ולפני בערך חמש שנים הוא החל ככה :

C2D E8400@3.6GHz , GIGABYTE EP45-DS3, Patrit 2X2GB 800MHz , Sparkle 9500GT 512MB GDDR2 , HEC 300W ועם מארז גנ'רי כלשהו .. לאט לאט זה עבר לתוך ה CM690 II Plus וOCZ StealthXStream OCZ500SXS 500W בצירוף עם AC Freezer 7 Pro , שנה אחרי זה המחשב קיבל גם את הGIGABYTE HD6850 OC , המאורר של הFreezer הפסיק לעבוד והוא הוחלף לMugen 3 , ולפני קצת פחות משנה הצתרף גם הCrucial M4 128GB , השנה הוחלפה סוף סוף הפלטפורמה הישנה לIvy Bridge ,בקיצור המפרט כרגע הוא :

CPU: Intel® Core™ i5-3470

CPU cooler: Scythe Mugen 3

Motherboard: GA-H77-D3H Rev1.0

RAM: Vengeance® LP 8GB (2X4GB) 1600MHz Blue Edition

GPU: HD6850 OC Core@900MHz Memory@1125MHz

SSD: M4 128GB 040H

Storage HDD: ST3500418AS

PSU: StealthXStream 500W

Case: CM690 II Plus

Keyboard: Bengeance K60

Mice: G500

Headphones: Shure SRH-440

Monitor: T220P

כן, שילוב של מארז מפואר וספק ג'נרי לא הולך טוב. (אין לי כוח להראות מה הולך בצד השני, מזעזע :lol: )

וקירור סטוק.. והכל כחול ומגעיל. פעם אחרונה שאני קונה משהו שכולל PCB כחול :facepalm:

הבעיה לא שהPCB הכחול ,הקטע הוא להתאים את שאר החלקים לערכת הנושא , לדוג' היה לי EP45-DS3 עם PCB כחול ,ולקחתי כרטיס של עם PCB בצבע דומה .. מכן בשידרוג האחרון כבר לקחתי לוח של GIBABYTE עם PCB בצבע זהה ,וגם זיכרונות כחולים .. סך הכל לדעתי דווקא הצלחתי לגרום לזה לעבוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נחמד שיש לך אפשרות לקנות חומרה שתואמת את צבע/ערכת הצבעים של לוח האם שלכם.

אבל מה קורה כשהלוח בצבע כחול, אדום, צהוב, כתום, ורוד, לבן, תכלת וירוק?

זה מה שקורה:

21djrme.jpg

2lxc6ja.jpg

כן, אני יודע.

בכל מקרה, המערכת בת 4.5 שנים בערך והיא כרגע במיקום זמני. מקווה שעוד כמה חודשים "נעדכן" אותה מעט ואולי יתבצע איזה על האנטק 1200, בינתיים חוסך כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נחמד שיש לך אפשרות לקנות חומרה שתואמת את צבע/ערכת הצבעים של לוח האם שלכם.

אבל מה קורה כשהלוח בצבע כחול, אדום, צהוב, כתום, ורוד, לבן, תכלת וירוק?

זה מה שקורה:

כן, אני יודע.

בכל מקרה, המערכת בת 4.5 שנים בערך והיא כרגע במיקום זמני. מקווה שעוד כמה חודשים "נעדכן" אותה מעט ואולי יתבצע איזה מודינג על האנטק 1200, בינתיים חוסך כסף.

היה לי אותו לוח "צבעוני" כמו שלך (בעצמם הוא עדיין אצלי במחשב אחר בבית) .. צריך לעשות את המקס' שאפשר לפעמים .. הכרטיס מסך פשוט הותאם למה שהיה הצבע העיקרי במחשב ומשם למזלי ערכת הנושא החדשה של כבר לא "צבעונית" והלוח התאים בצורה מושלמת לכרטיס המסך (הPCB בדיוק באותו הצבע) ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גאה להציג את עבדי הנאמן :)

3zf5182.jpg

wkma1US.jpg

KeDt9PU.jpg

cQ1OWCQ.jpg

6ou5fED.jpg

PHeTtgW.jpg

4IKRRoH.jpg

Crn2YzV.jpg

מארז: Obsidian 650D

מעבד: i5 2500K @ 4.5GHz

לוח אם: Z77A-GD65

זכרונות: 2x4GB Vengeance Blue -1600 Low Profile

קירור: Zalman CNPS10X Extreme

כרטיס מסך: GTX680 Superclocked Signature 2

ספק כח: Seasonic X-650 Gold

קשיח 1: M4 128GB SSD

קשיח 2: WD 1TB Caviar Blue

אשמח לשמוע תגובות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אחרי כמעט שעה של עבודה

הכבלים הנוספים שהשחלתי (מה שבעבר היה על רצפת המארז)

4.jpg

רגע לפני הסגירה !

הדלת האחורית נסגרה יחסית בקלות !

5.jpg

תוצר סופי :D

6.jpg

תמונה גדולה יותר

http://jailbreak.co.il/rig/7.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה כבילה Kirma :xyxthumbs:

בשעה עשית עבודה נהדרת ;)

Tzach_n, :o אין מילים לתאר איזה יופי, פעם ראשונה שאני רואה מישהו בארץ עם ה-650D (מחירים מטורפים בארץ) מאוד מסודר. :screwy:

אתה גר בארץ? כי גם ה-Signature 2 לא נמכר בארץ (לי יש Signature וגם אותי ייבאתי מקנדה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :D

אגב, המטרה העיקרית הייתה גם להכין כבר נוסף 6פינים ל (עדיין מחכה לראות איך C3 יתמודד עם כרטיס בודד)

וגם כמובן כל ערימת הכבלים שהייתה זרוקה לי במארז והאמת שדיי חירפנה אותי אבל העצלנות ניצחה עד היום :) (וגם בגלל שלא ממש הייתי בטוח איפה לדחוף אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה כבילה Kirma :xyxthumbs:

בשעה עשית עבודה נהדרת ;)

Tzach_n, :o אין מילים לתאר איזה יופי, פעם ראשונה שאני רואה מישהו בארץ עם ה-650D (מחירים מטורפים בארץ) מאוד מסודר. :screwy:

אתה גר בארץ? כי גם ה-Signature 2 לא נמכר בארץ (לי יש Signature וגם אותי ייבאתי מקנדה..)

תודה תודה עבדתי לא מעט על הסידור והכבילה, את המארז קניתי אחרי המון התלבטויות ובסוף הבאתי אותו מקייאספי נכון היה יקר אבל החלטתי ששווה את זה וקיבלתי הנחה יחסית יפה. לגבי הכרטיס אני אכן גר בארץ והבאתי אותו מארה״ב מבסוט עליו ממש ביצועים מעולים. שמח שאהבתם חברים הצעות לשיפור סידור ושאר דברים (אם יש) יתקבלו בברכה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...