אובר קלוק רצחני - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אובר קלוק רצחני

sub_man

Recommended Posts

לא יודע על מה כולכם מדברים , אני את הMX400 64MB שלי העליתי מ200/166 ל210/226 והוא עובד מצויין ואף מראה שיפור בביצועים , וכל זה ללא מאורר על הסינק הקטנטן שעליו , הוא על מתח 1.6 על לוח 8RDA3I...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מה כולכם מדברים , אני את הMX400 64MB שלי העליתי מ200/166 ל210/226 והוא עובד מצויין ואף מראה שיפור בביצועים , וכל זה ללא מאורר על הסינק הקטנטן שעליו , הוא על מתח 1.6 על לוח 8RDA3I...

זה אומר שזה לא ייצור בעיות?

כאילו אם אני יעש אני ירגיש שיפור בעבודה ובצורה שרואים ?

ו העיקר שלא יהרס לי הכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מפחד על הכרטיס ולא רוצה שהוא יהרס אז אני ממליץ לך לנסות להעלות את המהירות לזכרונות ולמעבד הגראפי, תנסה עם התוכנה RIVA TURNER שיש במדור ההורדות

אל תגע במתחים

אם תעלה תעלה לאט לאט ולא תראה שיפור בביצועים, אל תחכה יותר מידי ותחזור למהירויות מקור

דרך אגב, אל תנסה לבדוק עם בנצ'מרקים "נקודות" כי מה שחשוב זה השיפור שאתה רואה על המסך ונהנה ממנו, שלא מרגישים לא תורם לשום דבר..

אל תפחד לנסות כל עוד אתה לא מעלה מתחים ולא מקפיץ בצורה דרסטית אלה לאט לאט ובזהירות, ולא מחזיק את הכרטיס "משוך" הרבה זמן, הסיכוי שתהרוס את הכרטיס הוא קטן

כמו שבטח ידוע לך, זה נושא קצת מסוכן ויכול לפגוע באורך החיים ובתקפוד הכללי של הרכיב,

תעשה את השיקולים שלך ולך איתם =] (בזהירות.. חח)

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שוב השאלות שליQ:

1. כשאתה אומר לא להרבה זמן אז כמה זמן הכרטיס יכול לחהמשיך לעבוד?

2. כפיר war huumer אם כתבתי נכון בא אליי היום והוא גם עושה איתי תאובר השאר

3. איך אני בודק אם יש שיפור ורואים יותר טוב כי עכשיו אין לי קטעים שאני לא רואה טוב חוץ מבמשחק אנדר גראונד שאני רואה מצויין אז הבעיה היא שכשאני שם נייטרוקס אין אש כחולה מהאגזוז ולחבר שלי ולהרבה אחרים יש והוא אמר שאולי הבעיה בכרטיס כי הוא לא הכי חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שוב השאלות שליQ:

1. כשאתה אומר לא להרבה זמן אז כמה זמן הכרטיס יכול לחהמשיך לעבוד?

2. כפיר war huumer אם כתבתי נכון בא אליי היום והוא גם עושה איתי תאובר השאר

3. איך אני בודק אם יש שיפור ורואים יותר טוב כי עכשיו אין לי קטעים שאני לא רואה טוב חוץ מבמשחק אנדר גראונד שאני רואה מצויין אז הבעיה היא שכשאני שם נייטרוקס אין אש כחולה מהאגזוז ולחבר שלי ולהרבה אחרים יש והוא אמר שאולי הבעיה בכרטיס כי הוא לא הכי חזק

1. אל תדאג אחי אני יסביר לך כבר הכל בבית

2. הוא אחלה גבר ויש לו המון ידע, וכותבים את זה War-Hammer

3. אל תדאג אחי אני יסביר לך כבר הכל בבית, ואין לך אש כחולה כי האפקט לא מופעל יש מצב שהכרטיס שלך גם לא יודע לעשות את האפקט הזה אז בכלל לא תהיה האפשרות להפעיל אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש קשור לפורום אבל שאתה נכנס להגדרת אפקטים בOPTIONS באנדרגראונד, השלוש האחרונים שיופיעו עם הכרטיס שלך צריכים להיות ON.. אחד מהם זה השפשופים בקירות והאפקטים של האש מהאגזוז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש קשור לפורום אבל שאתה נכנס להגדרת אפקטים בOPTIONS באנדרגראונד, השלוש האחרונים שיופיעו עם הכרטיס שלך צריכים להיות ON.. אחד מהם זה השפשופים בקירות והאפקטים של האש מהאגזוז..

הייתי אצלו היום וסידרתי לו את זה, הכרטיס שלו עושה טוב, העלנו את הזכרונות מ 137 אם אני לא טועה ל 215, בלי סינקים לזיכרונות אבל עם מאורר מכוון על הכרטיס, הכרטיס גם יכול 220 אבל שמנו 215 שלא יהיו בעיות

עשינו גם חלון עם חריטה ויצא נחמד, אבל צירוף מקרים שהיה היום, הארדיסק שלו מת אז כנראה שרק עוד כמה ימים הוא יגיב כאן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...