עזרה בשיפור המדיה ולימודים תקציב 8000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשיפור המדיה ולימודים תקציב 8000

bigkatan

Recommended Posts

חברים בזמן האחרון ואחרי הרבה דברים שקראתי פה בפורום וסיקורים אני עדין לא מצליח להבין מה אני רוצה מעצמי הייתי שמח אם תוכלו לעזור לי!

התחלתי ללמוד ואני צריך מחשב כי הנייח כבר בן 7 עוד רגע. אני נמצא הרבה בנסיעות ברכבת ועובד במקום בו אני גם יכול ללמוד.אני מתלבט מאוד אם לקנות מחשב נייד שיהיה מספיק חזק להחליף את המחשב הנייח אבל שגם יהיה קצת נוח לנסיעות.או לקנות מחשב נייח לבית ובמקביל לקנות טאבלט.בגדול השימושים העיקריים זה , סרטים, ולימודים(שאני אומר לימודים אני מתכוון לקריאת תרגילים וכאלה לא טקסטים ארוכים)משחקים(בזמן שיש מידי פעם) אני משחק באקס בוקס ככה שלא נראה לי שאני כל כך צריך חיית משחקים(למרות שאני מתגעגע למשחקי אסטרטגיה ;) ).בכל מקרה אני אשמח לעזרה וכל אחת כזאת תתקבל בברכה, אני לא פוסל את אם זה נראה לכם פיתרון כלשהו.שיהיה שבוע טוב לכולם ותודה רבה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקחת מחשב 13.3" קטן ובבית לחבר אותו למסך LCD גדול עם סט מקלדת+עכבר אלחוטיים. את העכבר תיקח איתך ביום יום מטעמי נוחות עבודה (לדעתי, מאשר עבודה על משטח המגע)

http://www.zolprice.co.il/product-1688-Lenovo_ThinkPad_Edge_E330_3354_A35.aspx

זה המינימום להתחיל איתו.

השימושים שציינת מאד בסיסיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה כלכלית עדיף להשקיע מעט מאשר הרבה כי השוק משתנה משנה לשנה ואם מה-8,000 ש"ח תוציא עכשיו חצי סכום, החצי השני יהיה "שווה" יותר מבחינת מפרט מחשב עוד 3-4 שנים לכשתרצה להשתדרג.

כך שאין טעם להוציא 8,000 ש"ח - זו דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה כלכלית עדיף להשקיע מעט מאשר הרבה כי השוק משתנה משנה לשנה ואם מה-8,000 ש"ח תוציא עכשיו חצי סכום, החצי השני יהיה "שווה" יותר מבחינת מפרט מחשב עוד 3-4 שנים לכשתרצה להשתדרג.

כך שאין טעם להוציא 8,000 ש"ח - זו דעתי.

אוקיי, הקטע הוא שאני צריך מערכת מדיה טובה ונוחה לא משנה איך נסתכל על זה מה שנותר להחליט אם זאת מערכת אחת או שתיים כמו שציינתי בתחילת הפוסט ככה שלא בדיוק הבנתי מה התשובה שלך, כי ההשקעה בשני המקרים דומה מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...