כרטיס רשת שעובד "מהקופסא" עם אובונטו - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס רשת שעובד "מהקופסא" עם אובונטו

dagandlerx

Recommended Posts

שלום,

לאחר ניסיונות אינסופיים (והצלחות חלקיות) להפעיל את המתאם רשת שיש לי עם האובונטו, החלטתי לקנות כרטיס\מתאם רשת חדש.

הכרטיס שהיה לי הוא משהו שהזמנתי מDX לפני מספר שנים. והוא עבד\עובד בסדר בחלק מהמקרים. אבל ההפעלה שלו כל פעם לוקחת הרבה זמן, בייחוד כשמעדכנים\משנים משהו במערכת ההפעלה....

בקיצור!

אני מחפש עכשיו כרטיס פנימי או מתאם שעובד out of the box עם , כלומר בלי צורך להתחיל להגדיר דברים נוספים. Plug and Play כמו בחלונות.

אם למישהו יש כזה, או שיודע על חברה כלשהי שידועה בתאימות גבוהה יחסית ללינוקס, אנא שתפו.

*אם יש לכם כרטיס שעונה לדרישות - אשמח אם תגידו כמה זמן הוא אצלכם, איזו גרסא של אתם מריצים כרגע ואם הרצתם אותו גם על גרסאות אחרות בעבר.

המון תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית אתה צודק...

בפועל, נתקלתי כבר בהרבה כרטיסים שלא זוהו בצורה אוטומטית על ידי מערכת ההפעלה, או שזוהו אבל לא עבדו כמו שצריך.

ואז צריך לחפש , וndiswrapper, ולחפור בגוגל עד שמוצאים משהו, ולקמפל , ולטעון אותם, ולגרום להם להיטען באופן אוטומטי בכל הפעלה....

ולך תעשה את כל זה כשאתה לא יכול להתחבר לאינטרנט או להוריד עדכונים כי הכרטיס לא מזוהה בעצם :)

*למען הסר ספק - אני מוכן לקבל את זה שצצות תקלות לפעמים. ואין לי בעיה לנסות ולהתמודד איתן כשהן צצות. אבל אני מעדיף לעשות את זה מנקודת מוצא של כרטיס שנתמך באופן עקרוני, ושיש לאנשים ניסיון טוב איתו באובונטו.

בכל מקרה,

TP-Link TL-WN851ND, נשמע בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bought it. Works seamlessly out of the box.

Windows had to be connected to the to install the driver (didn't want to install from the CD) but it took about a second

Ubuntu just had it working on startup without any special requirements.

Now apparently I need to install Hebrew support. Can't believe I haven't done it yet :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...