כוננים קשיחים וכונני SSD מומלצים (מעודכן 2014) - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כוננים קשיחים וכונני SSD מומלצים (מעודכן 2014)

YairZ

Recommended Posts

הנבואה ניתנה לשוטים , אבל יש כונני SSD בגדלים של 1 טרה כמו OCZ Technology Revo Drive 3 שמתחבר ב PCI Express .

http://www.amazon.com/OCZ-Technology-RevoDrive-PCI-Express--RVD3X2-FHPX4-960G/dp/B0058RECRM/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1357316902&sr=8-7&keywords=ocz+revodrive

המהירות קריאה לא רחוקה מהאמת (באופן יחסי).

בכל מה שקשור לתדר ולקירור , אני לא יודע מאיפה המציאו את זה.

ותחשוב שרק התחילה השנה , אז בסוף השנה יש סיכוי טוב שזה באמת יתגשם(ובמחירים ראויים יותר ועם אמינות גבוהה יותר).

יכול להיות שיש כונני מהירים יותר שאני לא מכיר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

או שהספק שלך לא מספק מתח יציב (גם ספרים איכותיים יכולים לצאת עם בעיות), יכול להיות שיצא עידכון ביוס ללוח האם שפתר את הבעיה הזאת ועוד...

הביוס בגרסה האחרונה שלו (לא גרסת BETA) ועדיין זה חוזר על עצמו כל כמה ימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

אצלי מותקן M4 128GB עם גרסאת קושחה אחרונה 040H, לא עשה לי בעיות מעולם, לא קריסות ולא מסכים כחולים, יציב כמו סלע.

עם זאת, שמתי לב שהביצועים של הניוטרון הרבה יותר מהירים ממנו משמעותית והוא גם עבר את מחסום ה-1000 נקודות ב A4 , האם יש טעם למכור אותו ולשדרג לניוטרון או שהבדל הביצועים יהיה זניח? נכון לעכשיו הכונן טס ומעלה לי וינדואס תוך 20 שניות מרגע הדלקת המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לשדרג רק בשביל הביצועים, אלה אם כן אתה משתמש הרבה בתוכנות מקצועיות/פעולות כבדות בהן הכונן הוא הגורם הראשי לביצועים.

אני למשל מרוצה מהM4 128GB שלי סך הכל.

אם הייתי קונה כונן היום כמובן שלא הייתי קונה אותו, כי יש דגמים יותר חדשים מהירים ומשתלמים.

כשקניתי את הSSD לקחתי בחשבון שהוא יעבור למחשב נייד בהמשך, והנייח יקבל שידרוג נפח וביצועים עם דגם חדש.

ולמרות שמתי שהוא זה יקרה, כרגע זה לא באמת בראש העדיפויות שלי.

רק טוב יגרום לי לעשות את המהלך.

המחירים כרגע בחנויות ממש גרועים.

במשך שבוע/שבועיים ניתן היה להשיג את הניוטרונים במחירים טובים.

וכמו שבאו ככה נעלמו.

עכשיו נראה שיש בעיקר דגמים ישנים עם ביצועים ומחירים לא רחוקים ממה שקניתי את הM4 לפני יותר משנה.

או דגמים חדישים ומהירים שלמרות שמחירם בחו"ל יותר זול ממה שהM4 עלה בזמנו בחו"ל, נמכרים בארץ במחיר חסר פרופורציה.

אני רוצה לראות עוד מהNEUTRON GTX ב525 שקל.

איפה הם נעלמו?

למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

לא לקנות 330! הכונן הזה דפוק, כול הרשת מלאה בתלונות על הקפיאות והתקיעות שלו (חיפוש פשוט בגוגל).

לא רק שיש איתו המון בעיות מעולם לא טרחה לענות בפורומים של התקלות הטכניות שלה לנושאים האלה!

היא פשוט מטאטת את הבעיה מתחת לשטיח לא לקנות 330!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא יודע על מה אתה מדבר. יש לך סימוכין?

היתה קנייה קבוצתית כאן של 150 כונני 330 120GB, אני בניהם. אצלי הכונן עובד מעולה, ולא ראיתי כאן תלונות על הכונן.

מה לגבי ה 335 בנפח 240? איך הוא לעומת ה-M4 240?

קניתי לפני כחודש את ה 335 בנפח זה עבור פרויקט בעבודה. בינתיים עובד מעולה, תחת עומס די גדול. (גם קריאות וגם כתיבות DB רבות)

מבחינת ביצועים, אם המצב דומה לגודל 120GB, אז הכוננים הנ"ל עם ביצועים דומים, אולי יתרון קטן ל M4. העדפתי לקנות , כי אני סומך מעל כולם על מבחינת אמינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

יש לי את M4 128GB כבר חודש וחצי ועובד מצויין.

מקווה שלא אתבדה

השבוע התבדיתי, הכונן לא מזוהה ע"י ה- לאחר שאחיין שלי לחץ על RESET באמצע העבודה של המחשב..

למזלי קראתי בזמן את האזהרה של erbrt ושמרתי את האריזה המקורית עם הקבלה.. - אז תודה לך erbrt!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

האם Samsung 840 Pro Series MZ-7PD128BW 128GB SSD עדין מומלץ?

לשימוש אינטרנט אופיס תכנות והרצת של מכונות וירטואלייות כדגומאת sharepoint?

והאם לביצועים מיטביים כדאי לרכוש גם בקר sata 3 כדוגמאת Transcend PCI Express Card To 2-Ports USB 3.0 And SATA III TS-PDC3 מאחר ובלוח אם שלי m2n-e יש תמיכה רק ב sata 2? ולנתק את הדיסקים הישנים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

SSD 240/250/256:

סמסונג 840.

יתרונות:

יחס עלות/נפח משתלם במיוחד.

פי 2 מהירות כתיבה רציפה מדגם ה128GB של אותה סדרה, מה שמביא אותו למהירות כתיבה לא גבוהה ולא נמוכה.

קרוב מאוד במחיר ל128GB סמסונג 840 PRO.

זה סותר את מה שקראתי במקומות אחרים. אפשר לקבל הסבר קצת יותר מפורט?

מהירות הקריאה זהה, כן? אם ככה אז לשימוש ביתי (אחסון של מערכת הפעלה, תוכנות ומשחקים לצורך טעינה מהירה) זה לא ממש משנה?

אם יש לי SATA2 בלבד זה משפיע על בחירת ה-SDD או פוגע משמעותית בכדאיות, או שעדיין השדרוג לעומת אחד הכוננים הקשיחים המומלצים לביצועים יהיה עצום (כלומר, פקטור גדול במהירות טעינה של תוכנות/משחקים/שלבים בתוך משחק/מודלים וטקסטורות שנטענים דינאמית בזמן משחק)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...