מבקש מפרט: 6K להקלטות ביתיות (עבודה עם Cubase), אינטרנט, ללא OC - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט: 6K להקלטות ביתיות (עבודה עם Cubase), אינטרנט, ללא OC

Zik90

Recommended Posts

היי, חשבתי קצת יותר לפרטים על המחשב שאני רוצה לרכוש בקרוב ואני צריך עזרה בבניית המפרט, וכמובן מאיפה ניתן לרכוש אותו..

דגש: אני רוצה לקנות מחשב נייד בעדיפות גבוהה, במידה וההבדל בין נייד לנייח יהיה משמעותי בהיבט האיכות אהיה מוכן להתפשר.

1. מה התקציב המקסימלי? נא לציין בבירור בכותרת הת'רד!

6000 ש"ח

האם לנצל את כל התקציב או לנסות לחסוך?

כל התקציב

במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

כמה מאות שקלים

2. מה הם השימושים הצפויים של המחשב (לדוגמא - עבודה משרדית, תכני HD, משחקים, עריכות, גרפיקה וכדומה)?

א) תנו דוגמאות לאפליקציות העיקריות בהן תשתמשו

ב) צייינו האם תשתמשו בהן בצורה כבדה (אם זה לרינדורים לדוגמא, האם זה לשם פרנסה?)

ישמש בעיקר לעבודה עם קיובייס בבית - עריכה, הקלטות ביתיות של גיטרה קלידים ושירה בעיקר, ומידי. לא לצרכי פרנסה בשלב זה. כמן כן ישמש לגלישה באינטרנט, צפיה בסרטים ושימושים ביתיים טיפוסיים, אך המטרה העיקרית היא עבודת אודיו.

ג) במידה והמחשב מיועד גם/בעיקר למשחקים:

לא רלוונטי כ"כ.

3. האם יש צורך בציוד היקפי (מסך, רמקולים, מקלדת ועכבר וכדומה)?

לא. כרטיס קול אני אקנה בנפרד.

4. האם יש רכיב שאותו אתם לא צריכים במחשב (כונן דיסקטים, צורב למשל)?

אני מוכן להסתפק במסך ובכרטיס מסך סבירים, אין לי צורך בביצועים גרפיים גבוהים במיוחד בשלב זה.

5. במידה ואתם צריכים מפרט חלקי בלבד, רשמו במדויק את החלקים שיש לך כרגע ואילו צריך לכלול במפרט.

לא רלוונטי

6. עד כמה השקט של המפרט חשוב בסולם של 1 עד 10 (10=השקט קריטי)?

8

7. האם מתוכנן אוברקלוק (קל/בינוני/כבד)? האם אתם מתמצאים ויודעים לבצע אוברקלוק בעצמכם?

לא.

8. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה (אם כן ציינו גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

כן. עד עכשיו אני מכיר Windows XP, המליצו לי על Windows 7 premium 64 Bit לעבודת אודיו.

9. מאיזו חנות אתם מעדיפים לרכוש את המחשב? אם אין חנות מועדפת אתם יכולים לציין איזור מגורים.

איזור המרכז: ת"א - ראשל"צ.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן (תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/ESATA או למשל דרישה למארז קופקטי במיוחד)?

FireWire

11. האם מתוכנן שדרוג משמעותי של המפרט בהמשך (למשל, הוספה של כרטיס מסך חזק בהרבה)?

כן - כרטיס קול מקצועי, מוניטורים.

12. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג למעבד/זיכרון?

כן.

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי קצת גלישה ברשת מצאתי את המחשב הזה:

http://www.18comp.co.il/prodtxt.asp?id=1436

קצת חורג מהתקציב.. אבל בכל זאת אפשרי מבחינתי. מה אתם אומרים עליו? עונה על הצרכים?

לא מתאים בכלל והמחיר הזוי לגמרי.

תענה על השאלון של פורום ניידים בצורה מסודרת כי לא את כל הפרטים יש בשאלון של מחשבים נייחים:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=528310.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לערוך את ההודעה הראשונה כך שתכיל את השאלון (ותנסה לא לעשות רווח של שורה בין כל שני משפטים)

באופן כללי הכלל הוא פשוט מאוד - מחשב נייח חזק וזול בהרבה מאופציה ניידת דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...