מחירי תשתית אינטרנט בבזק - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי תשתית אינטרנט בבזק

WillieT

Recommended Posts

כצעד ראשון דרוש מבזק הורדת מהירות גלישה ל-10M ואפילו ל-5 במחיר נמוך.

אחרי זמן מה חזור אליהם ודרוש שידרוג באותו מחיר או יקר יותר עם הטבה של 3 חודשים ראשונים חינם.

אם ספק התוכן שלך הוא בינלאומי, היעזר בהם, הם מקשרים אותך לבזק ונשארים על הקו יחד עימך,

ומנסיוני הנציגים של קצת יותר ידידותיים, בעיקר אם אתה מעמיד גם את בזב"ל בברירת ניתוק מהם ומבזק גם יחד.

זכור לדרוש הטבה של 3 חודשים ראשונים חינם כך שממוצע תשלום חודשי יפחת באופן ניכר.

גם הגירה ל HOT יכולה להיות פיתרון להוכחת רצינות ואח"כ אתה חוזר לבזק כלקוח חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדכון:בזק לא מוכנים להוריד מהמחיר.

בהוט קבלתי הצעה טובה -טריפל :500 דקות לחודש לנייח ולנייד(בבזק קיבלתי 300 דקות) ומהירות 12 מגה בית (בבזק מהירות 10), התקנה חינם.

חיסכון שנתי של 1,038 ש"ח !!!! לעומת .

שלום ולא להתראות מלקוח ותיק מאוכזב !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:בזק לא מוכנים להוריד מהמחיר.

בהוט קבלתי הצעה טובה -טריפל :500 דקות לחודש לנייח ולנייד(בבזק קיבלתי 300 דקות) ומהירות 12 מגה בית (בבזק מהירות 10), התקנה חינם.

חיסכון שנתי של 1,038 ש"ח !!!! לעומת .

שלום ולא להתראות מלקוח ותיק מאוכזב !!!!

לי אין טלויזיה רב ערוצית של יס או אז אני לא יכול לחסוך משהו בהוט. אני משלם 100 שקל לבזק על" 100 מגה" (74 בפועל) +25 שקל על טלפון קל שאני לא משתמש בו. בהוט טריפל 100 זה כרגע 339 במקום 383 . זה אומר שבשביל לעבור להוט ולחסוך משהו אני צריך לשלם עוד 214 שקל במחיר בשביל לקבל בערך מה שיש לי עכשיו (ה100 מגה שלהם אמיתי) ועוד שירתים שאני לא בהרכרח אשתמש בהם. בקיצור אם אני עובר להוט זה הופך לבזבוז של עוד 2568 שקל לשנה.

בקיצור יש דואופול וכולם אוכלים אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם בטוחים שצריך לשלם בבזק על הקו? ניסתם?

אני מחובר לאינטרנט בלבד, וכשחיברתי טלפון לשקע קיבלתי גם קו פעיל.

הם מחייבים אותי איזה 8 אג' או פחות על דקת שימוש ללא שום חבילה.

דרך אגב, בינלאומי נותנת 1500 דקות נייחים ב-30 ש"ח לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע, כמובן. לא הבנת.

הדגש הוא שאם אתה רוצה להחזיק קו טלפון של בנוסף אתה גם לא צריך (בהכרח) לשלם תשלום קבוע.

Alon, תעשה טובה, תבדוק אם אתה יכול לחייג מהקו של עכשיו? אני רוצה להניח את הספק בצד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מישהו פה, מניסיון אישי, יודע איזו מהירות אפשר להשיג בתשתית (לא משנה או הוט) במחיר של 50-60 ש"ח גג.

כרגע אני לא מנוי של אף אחד ומתעתד לעבור בשבוע הבא לדירה חדשה...הציעו לי 75 שקל ל-5M (ספק ותשתית יחד) ומשום מה נראה לי שאפשר להשיג משהו טוב יותר או את אותו דבר בפחות כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השגתי תשתית 12 מגה - 60 ש"ח כולל ראוטר של TPLINK מהוט. אבל זה היה אחרי איומי התנתקות, המחיר הראשוני היה בערך 70 ש"ח לא כולל ראוטר.

המלצה שלי - קודם תתקין ב70, אחרי זה תתקשר ותוריד את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה, מניסיון אישי, יודע איזו מהירות אפשר להשיג בתשתית (לא משנה או הוט) במחיר של 50-60 ש"ח גג.

כרגע אני לא מנוי של אף אחד ומתעתד לעבור בשבוע הבא לדירה חדשה...הציעו לי 75 שקל ל-5M (ספק ותשתית יחד) ומשום מה נראה לי שאפשר להשיג משהו טוב יותר או את אותו דבר בפחות כסף

בבזק אתה יכול לקבל 50MB לחצי שנה ב-60 ש"ח. "שידרוג מהירויות" או משהו כזה... (צריך להיות לקוח במהירות נמוכה)

יש גם מחיר קבוע ל-30MBIT ב-70 ש"ח (שימור).

לא מנסיון אישי, אבל ממקורות מהימנים.

כלקוח חדש תקבל בשתיהן 12/10 עבור 60 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אני ממש אשמח לקבל טיפים איך להגיע למחירים שהוצגו פה כמו 50M לחצי שנה ב-60 ש"ח לתשתית וכו'.

הרמתי טלפון להוט, הם מציעים 70 שקלים לתשתית של 5M והמחיר הוא בונקר (וזה כולל עוד 230 ש"ח להתקנה!!!) כשבזק מציעים 50 ש"ח לאותה מהירות ו-99 ש"ח התקנה. אני לא חדש בדברים הללו, איימתי בהתנתקויות פעמים רבות בחיי אבל בכזה "קיר" לא נתקלתי הרבה זמן ואולי מעולם לא.

הצעות יתקבלו בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...