איחוד "הליכוד" ו"ישראל ביתנו" למפלגה אחת הליכוד ביתינו. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איחוד "הליכוד" ו"ישראל ביתנו" למפלגה אחת הליכוד ביתינו.

yosda-boy

Recommended Posts

למה זה מחזיר אותי ל-95...?

מחזיר אותך ל-95? תזכיר לי בן כמה היית באותה שנה?

לגופו של עניין, אם היה איזשהו פסיק פסיקו של סיכוי שאני אצביע ליכוד, זה כבר אבוד.

לפחות זה מצמצם לי את האפשרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדרך היחידה להשיג כח במערכת בחירות כמו בארץ לצמצם את מספר המפלגות בלי לאבד את מספר המנדטים

עד עכשיו היו 2 גדולות ליכוד וביתנו אבל הן הלכו יד ביד מבחינה קואליציונית

המהלך (תיאורטית) מחבר את המנדטים של ליכוד עם ביתנו ובו בזמן מאחד גם את הקולות בהצבעות

מהלך צפוי שאני לא מבין איך אנשים הופתעו ממנו (זה פשוט המהלך של קדימה אחרי שביבי הבין שאפילו איחוד קואליציוני לא יחבר בינו לבין קדימה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזיר אותך ל-95? תזכיר לי בן כמה היית באותה שנה?

לגופו של עניין, אם היה איזשהו פסיק פסיקו של סיכוי שאני אצביע ליכוד, זה כבר אבוד.

לפחות זה מצמצם לי את האפשרויות.

+1

אני מרחם על הימינים המתונים שעוד איכשהו הבטיחו את קולותיהם לליכוד.

עכשיו זה כבר אבוד כי ביבי הולך עוד יותר ימינה.

וההתעסקות בכלכלה תהייה מאוד שולית. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

אני מרחם על הימינים המתונים שעוד איכשהו הבטיחו את קולותיהם לליכוד.

עכשיו זה כבר אבוד כי ביבי הולך עוד יותר ימינה.

וההתעסקות בכלכלה תהייה מאוד שולית. :-X

מחזק.

אני בתור ימני מתון ממש יצאתי לסחרור עקב האיחוד.

אני תומך בליכוד אבל לא בישראל ביתנו. ובתור ימני מתון אני מרגיש כאילו איבדתי את הבית לו יכולתי להצביע.

ויותר גרוע, למי אפשר להצביע? ליאיר לפיד? תודה אבל הוא לא כלום חוץ מסיסמאות ריקות שכל פעם כאשר מעלים אותו לשידור אומר: תצביעו לי! תצביעו לי! תצביעו לי! בלי שום סיבה הגיונית.

שלי מהעבודה? אני לא מתכוון לתמוך בשמאל, קדימה? פחחחחח.

אותי הכי הצחיק שכל מפלגות האופוזויצה החליטו להגדיר את עצמם ב"מרכז" ואף אחת מהן לא השתמשה במילה "שמאל", זו כנראה הפכה למילה נגטיבית בבחירות. בנוסף על כך יהיה צורך ליצור גוש חזק נגד ביברמן ואני לא חושב שמישהו מהאופוזיצה יהיה מוכן לוותר על מושב ראש הממשלה לטובת זאת.

לסיום, אני מקווה שכן יהיה לי מישהו להצביע עבורו בבחירות הבאות. אולי לבני\אולמרט יעשו מהלך שיחזיר לי את המועמד לו אני אוכל לבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק.

אני בתור ימני מתון ממש יצאתי לסחרור עקב האיחוד.

אני תומך בליכוד אבל לא בישראל ביתנו. ובתור ימני מתון אני מרגיש כאילו איבדתי את הבית לו יכולתי להצביע.

ויותר גרוע, למי אפשר להצביע? ליאיר לפיד? תודה אבל הוא לא כלום חוץ מסיסמאות ריקות שכל פעם כאשר מעלים אותו לשידור אומר: תצביעו לי! תצביעו לי! תצביעו לי! בלי שום סיבה הגיונית.

שלי מהעבודה? אני לא מתכוון לתמוך בשמאל, קדימה? פחחחחח.

אותי הכי הצחיק שכל מפלגות האופוזויצה החליטו להגדיר את עצמם ב"מרכז" ואף אחת מהן לא השתמשה במילה "שמאל", זו כנראה הפכה למילה נגטיבית בבחירות. בנוסף על כך יהיה צורך ליצור גוש חזק נגד ביברמן ואני לא חושב שמישהו מהאופוזיצה יהיה מוכן לוותר על מושב ראש הממשלה לטובת זאת.

לסיום, אני מקווה שכן יהיה לי מישהו להצביע עבורו בבחירות הבאות. אולי לבני\אולמרט יעשו מהלך שיחזיר לי את המועמד לו אני אוכל לבחור.

נכון שהשמאל-מרכז לא מושלם... כי אלה מפלגות שהם ללא ניסיון וכו'...

אבל עדיף להצביע עבודה או יש עתיד מאשר לאחד שאפילו אי אפשר לקרוא לו "בנאדם".

ואנחנו סה"כ בשבילו כמו ילדה שמפתים אותה להיכנס איתו ליער ואח"כ אונסים אותה ומיד הוא זורק אותה או בובה על חוטים (שביבי מאוד אוהב להשתעשע).

ואם הוא עשה את המהלך הזה לפני הבחירות זה רק אומר:

א. הוא פחדן והוא יודע שהליכוד וישראל ביתנו נחלשים.

ב. הוא רוצה להבטיח לעצמו את כיסא ראש הממשלה (אם עד עכשיו תהיתם).

ג. לא אכפת לו ממצביעי הליכוד הימינים הוותיקים, העיקר "כיסא ראש הממשלה" ישמר בשבילו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הליכוד לא איבד מכוחו (לפני האיחוד) . פשוט ביבי מפחד עד מוות מאולמרט , והלך לאיחוד מתוך מחשבה שאולמרט יתמודד .

אחרי ההלם הראשוני מתברר שזה דווקא מזיק לליכוד . איזה ספרדי מסורתי יצביע למפלגה הזאת .

אם טוענים שקדימה היא מפלגה ללא עבר , הרי שביבי השתין בקשת על העבר של מפלגתו שלו .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4297244,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברמן עזב את הליכוד ב 97, כל מה שקרה זה שהם חזרו למצב הקודם. מה משתין בקשת על העבר של המפלגה? הליכוד, כמו רוב המפלגות האחרות, תמיד הייתה לבנה :screwy:

ביבי מפחד מאולמרט? מישהו בכלל מפחד מאולמרט? רק בתקשורת חיים בסרט וחושבים שמישהו יצביע לגנב הדפוק הזה. אין בן אדם שפוי אחד שיצביע למישהו שעדיין צריך ללכת לבתי משפט, בכלל צריכים למנוע ממנו לחזור עד סיום תהליכי המשפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא משנה מי ישב על הכסא הזה. נקי כמה שיהיה, הכיסא עצמו מלא ברפש.

אני אישית החלטתי שאני אצביע למפלגה קטנה עם אג'נדה חברתית.

לליכוד אני לא אצביע, במיוחד אחרי שכחלון עזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברמן עזב את הליכוד ב 97, כל מה שקרה זה שהם חזרו למצב הקודם. מה משתין בקשת על העבר של המפלגה? הליכוד, כמו רוב המפלגות האחרות, תמיד הייתה לבנה :screwy:

ביבי מפחד מאולמרט? מישהו בכלל מפחד מאולמרט? רק בתקשורת חיים בסרט וחושבים שמישהו יצביע לגנב הדפוק הזה. אין בן אדם שפוי אחד שיצביע למישהו שעדיין צריך ללכת לבתי משפט, בכלל צריכים למנוע ממנו לחזור עד סיום תהליכי המשפט.

מה הקשר?

נו אז מה עם ב-97 הם חברו זה לזה (מה גם שהם איחדו מפלגות ולא שליברמן חזר לליכוד)... ביבי החליט לעשות יד אחת עם עוד מפלגה, שלא דומה לליכוד ומאבד פה קולות וותיקים בגלל טיפשותו והשאיפות הגדולות שלו להמשיך לחמם את כיסא ראש הממשלה.

אגב, ליברמן יצא מהליכוד לא באופן שיצא משה כחלון...

תקופת כהונתו בתפקיד מנכ"ל משרד רה"מ לוותה בשערוריות ציבוריות שונות ובמהלכה קנה לעצמו דימוי של איש ביצוע יעיל, אך כוחני. לבסוף נאלץ להתפטר מתפקידו ב-23 בנובמבר 1997 לאחר מאורעות ועידת הליכוד. הוועידה, שבה בוטלו הפריימריס (בחירות מקדימות) בליכוד, נודעה בעיקר בגלל ביתן 28 שממנו הורה משה דולגין, מקורבו של ליברמן, לצלם את פעילי המפלגה המתנגדים לביטול הפריימריס.

http://www.ynet.co.il/yaan/0,7340,L-168427-MTY4NDI3XzY0NDczMzA2XzE0ODY4NzIwMAeqeq-FreeYaan,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא משנה מי ישב על הכסא הזה. נקי כמה שיהיה, הכיסא עצמו מלא ברפש.

אני אישית החלטתי שאני אצביע למפלגה קטנה עם אג'נדה חברתית.

לליכוד אני לא אצביע, במיוחד אחרי שכחלון עזב.

תצביע ש"ס כי את הרפורמה בענף התקשורת יזם אטיאס, לא כחלון. כחלון רק קטף את הפירות. כחלון (ואטיאס לפניו) היה שר בענף צעיר נטול הסתדרות, ועדי עובדים, הסכמים קיבוציים ועובדים עם קביעות ולכן הצליח להעביר שינויים בקלות. נראה את כחלון במשרד התחבורה מתמודד עם ועד רכבת, רשות הנמלים ורשות שדות התעופה.

בסופו של דבר רוב השרים רוצים בטובת הציבור. שרים חרדים רוצים בטובת הציבור החרדי. (בצדק) שרים במפלגות אחרות רוצים לבצע שינויים, אבל נתקלים בהתנגדות עזה מצד כל מיני גורמים שלא רוצים רפורמה. (*שיעול* הסתדרות *שיעול*)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שאנשים החליטו שביבי הוא האופציה היחידה והסיבה היחידה שהוא נתפס ככה בציבור היא שהוא המותג היותר חזק. רק בארץ מסתכלים על חברי כנסת כאילו הם כוכבי רוק.

אני במקום ביבי עושה את מסיבות העיתונאים כמו אפל.

"אהבתם את הליכוד עד עכשיו, נהניתם מהחדשנות וחדוות החיים שהוא הכניס לחייכם עד עכשיו, אבל עכשיו אני רוצה להציג בפניכם את הדבר החדש שעבדנו עליו במשך כל כך הרבה זמן, הדבר שישנה את הצורה בה אתם חיים,אוכלים ומבצעים רכישות משמעותיות, אני רוצה להציג בפניכם את "הליכוד החדש"!

לקחנו את כל מה שהיה כל כך טוב עד עכשיו, הוספנו עוד פי 2 מקום לקבצים שנהניתם מהם עד עכשיו ללא יכולת הרחבה והכל תחת אותו ממשק נהדר שנהנתם ממנו עד עכשיו.

זה דבר נפלא, זה דבר אדיר, זה הדבר הכי גדול שקרה לפוליטיקה שלנו מאז שגולדה מאיר נבחרה לראשות הממשלה!.

ועכשיו למה שבאמת שנהדר בכל זה: מיכוון שאנחנו מתפקדים כממשק סגור אתם הבוחרים תהנו ממערכת יציבה והגמונית מבלי לחשוש מכל מני ודעות "חברתיות" מטרידות אשר עלולות לחדור אל תוך חייכם כמו במפלגות רגילות."

הליכוד החדש יהיה זמין בצבע לבן בלבד ויבוא עם חיבור 120 פינים למשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אתם לא מבינים מה הולך להיות כאן?!

"ביברמן"?

WTF?!

פשוט אל תגידו "ביבי בלתי מנוצח", כל ראש ממשלה אפשר להוריד וזה תלוי בכם.

מבחינתי תצביעו מיכאל בן ארי אבל רק לא בנאדם שעושה חגיגות על חשבון האזרחים והופך אותם לבובה על חוט.

ואני חשבתי שהיה את האיחוד עם קדימה אז ביבי אמר "אנחנו יוצאים לדרך חדשה", בידיוק מה שהוא אמר היום.

צאו מהסרט הזה, עם כל הכיף שיש לנו ראש ממשלה שיודע לתחמן, בסופו של דבר הקרב הוא על הכיסאות.

אח"כ שביבי יבחר הוא ימשיך לחרבן עליכם.

למה אתם חושבים כחלון עזב?

אפילו כרמל שאמה אומר שהאיחוד הזה הוא לא טוב.

מה הבעיה בשילוב? מתי ביבי הפך את האזרחיחם לבובה על חוט? זה כמו שאתה בטח חושב שהוא גונב כסף מאזרחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שאנשים החליטו שביבי הוא האופציה היחידה והסיבה היחידה שהוא נתפס ככה בציבור היא שהוא המותג היותר חזק. רק בארץ מסתכלים על חברי כנסת כאילו הם כוכבי רוק.

אני במקום ביבי עושה את מסיבות העיתונאים כמו .

"אהבתם את הליכוד עד עכשיו, נהניתם מהחדשנות וחדוות החיים שהוא הכניס לחייכם עד עכשיו, אבל עכשיו אני רוצה להציג בפניכם את הדבר החדש שעבדנו עליו במשך כל כך הרבה זמן, הדבר שישנה את הצורה בה אתם חיים,אוכלים ומבצעים רכישות משמעותיות, אני רוצה להציג בפניכם את "הליכוד החדש"!

לקחנו את כל מה שהיה כל כך טוב עד עכשיו, הוספנו עוד פי 2 מקום לקבצים שנהניתם מהם עד עכשיו ללא יכולת הרחבה והכל תחת אותו ממשק נהדר שנהנתם ממנו עד עכשיו.

זה דבר נפלא, זה דבר אדיר, זה הדבר הכי גדול שקרה לפוליטיקה שלנו מאז שגולדה מאיר נבחרה לראשות הממשלה!.

ועכשיו למה שבאמת שנהדר בכל זה: מיכוון שאנחנו מתפקדים כממשק סגור אתם הבוחרים תהנו ממערכת יציבה והגמונית מבלי לחשוש מכל מני ודעות "חברתיות" מטרידות אשר עלולות לחדור אל תוך חייכם כמו במפלגות רגילות."

הליכוד החדש יהיה זמין בצבע לבן בלבד ויבוא עם חיבור 120 פינים למשתמש.

:lol: :lol: :lol: :lol:

מה הבעיה בשילוב? מתי ביבי הפך את האזרחיחם לבובה על חוט? זה כמו שאתה בטח חושב שהוא גונב כסף מאזרחים.

הוא אכן גונב - באופן חוקי.

לאחרונה הוא ערך "מסיבת גיבוש" (לא פחות ולא יותר) במחיר של 50 אלף ש"ח, 400+ ש"ח לסועד. וכל זה על חשבוננו (כן, גם על חשבונך, כי הוא לא סופר גם אותך).

מספיק גניבה בשבילך?

http://www.mako.co.il/news-military/politics/Article-ec789024bc88a31004.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שכן , אבל זה נראה שיהיו לו כאבי ראש עצבניים מהכיוון של המרכז/שמאל .

וזה במצב הנוכחי : אם אולמרט יחליט להתמודד הם יריבו על כל קול ( משהו בסגנון 96 - אם מישהו זוכר )

וכן , אנשים יצביעו לאולמרט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...