איחוד "הליכוד" ו"ישראל ביתנו" למפלגה אחת הליכוד ביתינו. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איחוד "הליכוד" ו"ישראל ביתנו" למפלגה אחת הליכוד ביתינו.

yosda-boy

Recommended Posts

הוא אכן גונב - באופן חוקי.

לאחרונה הוא ערך "מסיבת גיבוש" (לא פחות ולא יותר) במחיר של 50 אלף ש"ח, 400+ ש"ח לסועד. וכל זה על חשבוננו (כן, גם על חשבונך, כי הוא לא סופר גם אותך).

מספיק גניבה בשבילך?

איך אנשים אוהבים להתעסק בזוטות....

מה זה 50 אלף שקל? מה זה בתוך ים של גנבים, העלמות כספים, עודפי תקציבים שמתנדפים ברוח, ושלל אי סדרים?

על הבלוף של חברת החשמל שמעת? על איך שהם העלימו 1.5 מיליארד שקל מהכסף של כולנו? (אלו 30,000 "ארוחות ביבי"!) וזו לא פעם ראשונה וגם לא שניה או שלישית?

את הבזבוזים של צה"ל אתה מכיר? הקפצת מסוק בשביל שאשתו של אלוף תגיע לחתונה בזמן ושאר שטויות כאלו?

תפסיק להתעסק בזוטות, תסתכל על התמונה הגדולה. נדפקנו ולא משנה מי יבחר, מה שנשאר זה לראות מי ידפוק אותנו בצורה שמצד אחד לא תכאב יותר מדי, אבל מצד שני יהיו לה גם פירות לטווח הארוך.

דבר אחד בטוח- לגברת שלי "כולם צריכים להיות עניים באותה מידה ולמשקיעים זרים אין מה לחפש בארץ" יחימוביץ' אני מקווה שאף אחד לא יצביע, מדובר באסון כלכלי בהתהוות, ואם איכשהו היא תוציא לפועל את ההזיות שלה אנחנו נאכל פה כזה קש שיגרום לגזירות של קדנציית ביבי הנוכחית להיות זמנים אליהם עורגים בנוסטלגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך אנשים אוהבים להתעסק בזוטות....

מה זה 50 אלף שקל? מה זה בתוך ים של גנבים, העלמות כספים, עודפי תקציבים שמתנדפים ברוח, ושלל אי סדרים?

על הבלוף של חברת החשמל שמעת? על איך שהם העלימו 1.5 מיליארד שקל מהכסף של כולנו? (אלו 30,000 "ארוחות ביבי"!) וזו לא פעם ראשונה וגם לא שניה או שלישית?

את הבזבוזים של צה"ל אתה מכיר? הקפצת מסוק בשביל שאשתו של אלוף תגיע לחתונה בזמן ושאר שטויות כאלו?

תפסיק להתעסק בזוטות, תסתכל על התמונה הגדולה. נדפקנו ולא משנה מי יבחר, מה שנשאר זה לראות מי ידפוק אותנו בצורה שמצד אחד לא תכאב יותר מדי, אבל מצד שני יהיו לה גם פירות לטווח הארוך.

דבר אחד בטוח- לגברת שלי "כולם צריכים להיות עניים באותה מידה ולמשקיעים זרים אין מה לחפש בארץ" יחימוביץ' אני מקווה שאף אחד לא יצביע, מדובר באסון כלכלי בהתהוות, ואם איכשהו היא תוציא לפועל את ההזיות שלה אנחנו נאכל פה כזה קש שיגרום לגזירות של קדנציית ביבי הנוכחית להיות זמנים אליהם עורגים בנוסטלגיה.

מסכים איתך במיוחד בקטע האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אכן גונב - באופן חוקי.

לאחרונה הוא ערך "מסיבת גיבוש" (לא פחות ולא יותר) במחיר של 50 אלף ש"ח, 400+ ש"ח לסועד. וכל זה על חשבוננו (כן, גם על חשבונך, כי הוא לא סופר גם אותך).

מספיק גניבה בשבילך?

http://www.mako.co.il/news-military/politics/Article-ec789024bc88a31004.htm

ליאור אתה מתעסק בקטנות.

זה לא מפריע לך?

"מפלגת בל"ד לא ניהלה את החשבונות שלה בהתאם להוראות, כשבין השאר נמחקו יתרות בסך 453 אלף שקלים בטענה של "שינוי שיטה חשבונאית", ללא תיעוד ואסמכתאות או מתן הסבר הולם, כך שאי אפשר לקבוע את מהימנות הרישומים. הסיעה לא סגרה את החשבונות ששימשו אותה במערכת הבחירות כפי שדורש המבקר, ולכן הדוח על החשבונות השוטפים שלה אינו חיובי."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון זה לא איחוד מפלגות אלא איחוד רשימות. זה אומר שהליכוד וישראל ביתנו רצות תחת אותו הפתק אבל בסוף חוץ מהעובדה שהם שניהם בקואליציה מראש הן עדיין מפלגות נפרדות. החלוקה של המנדטים זה בערך 60% ליכוד 40% ביתנו.

אני בנתיים לא רואה אלטרנטיבה למפלגת ביברמן. אולי הבית היהודי בכדי לאזן ימינה את כל השמאלנים כמו לפיד ושלי.

אני עדיין לא שולל להצביע לשלי אבל אני לא ממש מתלהב מהרעיון בלהצביע למפלגה שנמצא בה יריב אופנהימר וחבריו. לפיד בכלל אף אחד לא יודע מי הוא ומה הוא מיצג בנתיים קיבלנו אתמול כמה הבהרות. הוא רוצה להתחבק עם אבו מאזן כמו כל השמאלנים.

אני לא חושב שמישהו פה במדינה רוצה הסכם שלום אלא לחיות בשלום. לא נראה לי שאפשר לחיות בשלום אם מדברים עם הפלסטינאים אלא אם כן מדברים איתם בשפה שהם מבינים (ואני לא מתכוון לערבית) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור אתה מתעסק בקטנות.

זה לא מפריע לך?

"מפלגת בל"ד לא ניהלה את החשבונות שלה בהתאם להוראות, כשבין השאר נמחקו יתרות בסך 453 אלף שקלים בטענה של "שינוי שיטה חשבונאית", ללא תיעוד ואסמכתאות או מתן הסבר הולם, כך שאי אפשר לקבוע את מהימנות הרישומים. הסיעה לא סגרה את החשבונות ששימשו אותה במערכת הבחירות כפי שדורש המבקר, ולכן הדוח על החשבונות השוטפים שלה אינו חיובי."

לא ייאמן איך זה לא מביא לחקירה פלילית ?

אם זה באמת המצב , אפשר לסגור את הבסטה ולעבור לקנדה . הרי מה היתרון במדינת אם כולם גונבים מכולם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...