איחוד "הליכוד" ו"ישראל ביתנו" למפלגה אחת הליכוד ביתינו. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איחוד "הליכוד" ו"ישראל ביתנו" למפלגה אחת הליכוד ביתינו.

yosda-boy

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה נראה כמו תסריט ממש רע, אני מתחיל לחשוב לאן לעזוב. ברצינות.

זו כבר לא מדינת ישראל השפוייה.

יש פה מלחמה עובדתית על כיסאות ולא על עקרונות.

מה זה כל הקרקס הזה שביבי עושה?!

הוא פשוט הפך את עם ישראל לבובות עם חוטים.

פשוט גועל נפש!

מאוד מצער שכחלון עזב, האדם הכי שפוי בליכוד, ולא סתם הוא עזב, הוא רואה מה שקורה למפלגה שלו.

מנחם בגין מתהפך בקברו.

אגב, והנה תמונה שלקוחה מתוך סרט אימה (לשים את התמונה הזאת בתור העטיפה של המשחק 4 נראית לי מאוד מתאימה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כמו תסריט ממש רע, אני מתחיל לחשוב לאן לעזוב. ברצינות.

זו כבר לא מדינת ישראל השפוייה.

יש פה מלחמה עובדתית על כיסאות ולא על עקרונות.

מה זה כל הקרקס הזה שביבי עושה?!

הוא פשוט הפך את עם ישראל לבובות עם חוטים.

פשוט גועל נפש!

מאוד מצער שכחלון עזב, האדם הכי שפוי בליכוד, ולא סתם הוא עזב, הוא רואה מה שקורה למפלגה שלו.

מנחם בגין מתהפך בקברו.

אגב, והנה תמונה שלקוחה מתוך סרט אימה (לשים את התמונה הזאת בתור העטיפה של המשחק 4 נראית לי מאוד מתאימה).

דווקא אני בעד השילוב, יביא יותר מנדטים לליכוד.

אני לא מבין למה כולם כל כך אנטי ביבי? התקשורת בישראל פשוט דוחה אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו על ביבי כל מה שתרצו. גם אני לא בהכרח חובב גדול שלו. אבל הוא גאון פוליטי ושום דבר שתגידו לא ישנה את זה. הוא מקרקס את הכנסת, את הממשלה ואת התקשורת. וכל זה בסטייל, בחשאי, בשושו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mystery

אתה מחזק בערך את מה שהוא כתב..שעושים הכל בשביל מנדטים =כיסאות. אבל אין ספק שביבי עדיף על השאר. כל מי שעוזב את התקשורת והולך לפולטיקה הוא בדרך כלל הולך למפלגת העבודה - עוד הוכחות שהתקשורת לא בעד ביבי :silly: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק מפתיע בזה? כך או כך, ביבי בלתי מנוצח (בואנ'א, זה אחלה סלוגן). היום פשוט הוא שלל את כל העוררין. אם יהיה לליברמן מזל, התשקורת ומערכת המשפט לא ייקברו אותו תוך x חודשים מהיום וזהו פחות או יותר. ביבי את המנדטים שלו ירוויח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mystery

אתה מחזק בערך את מה שהוא כתב..שעושים הכל בשביל מנדטים =כיסאות. אבל אין ספק שביבי עדיף על השאר. כל מי שעוזב את התקשורת והולך לפולטיקה הוא בדרך כלל הולך למפלגת העבודה - עוד הוכחות שהתקשורת לא בעד ביבי :silly: .

ברור שהכל בעד מנדטים, אבל השילוב לדעתי הוא הכי טוב.

ברור שגם שלי יחימוביץ וכל שאר המועמדים עושים הכל בשביל מנדטים.

וד"א זאת בטח אחת הסיבות שהוא לא רצה ללכת לעימות כי הוא ילך עם ליברמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אתם לא מבינים מה הולך להיות כאן?!

"ביברמן"?

WTF?!

פשוט אל תגידו "ביבי בלתי מנוצח", כל ראש ממשלה אפשר להוריד וזה תלוי בכם.

מבחינתי תצביעו מיכאל בן ארי אבל רק לא בנאדם שעושה חגיגות על חשבון האזרחים והופך אותם לבובה על חוט.

ואני חשבתי שהיה את האיחוד עם קדימה אז ביבי אמר "אנחנו יוצאים לדרך חדשה", בידיוק מה שהוא אמר היום.

צאו מהסרט הזה, עם כל הכיף שיש לנו ראש ממשלה שיודע לתחמן, בסופו של דבר הקרב הוא על הכיסאות.

אח"כ שביבי יבחר הוא ימשיך לחרבן עליכם.

למה אתם חושבים כחלון עזב?

אפילו כרמל שאמה אומר שהאיחוד הזה הוא לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"להוריד" אותו לטובת מי בדיוק? תפתח את העיניים, אין אלטרנטיבה. אפשר להתכחש לזה, כמו כל אותם אכולי ממחאות הקיץ, או להשלים עם זה.

אין אלטרנטיבה? ככה אתה רואה את זה?

למה ביבי בעינך נחשב ל"ביבי חזק בביטחון"?

למה הוא סופרמן?

באטמן?

ג'וקר?

צב נינג'ה?

ביבי לא חזק, מי שחזק פה זה צה"ל. אתם סתם אכולי (לא ברור לי מאיפה מאכילים אותכם).

אתה רוצה 2 יצורים שהשתלבו יחד שנקראים כעת "ביברמן"?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"להוריד" אותו לטובת מי בדיוק? תפתח את העיניים, אין אלטרנטיבה. אפשר להתכחש לזה, כמו כל אותם אכולי ממחאות הקיץ, או להשלים עם זה.

למה אין אלטרנטיבה? אין אלטרנטיבה זה משהו שהציבור יצר מתוך איזשהי אמונה שהוא הכי "חזק" והכי "טוב". רק חבל שהציבור דופק את עצמו שוב ושוב.

הרי רוב הטיעונים נגד ה"אין אלטרנטיבה" זה שהאחרים "חלשים" או "חסרי ניסיון". ב96 גם ביבי היה חסר ניסיון (מה הוא כבר היה, שגריר באו"ם? כל הכבוד לו, הוא ידע לנאום..), והחוזק של ביבי נובע מדאגה לכיסא ולנסות לרצות את כולם ולדפוק אותנו ולא מחוזק אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...