מפרט למחשב לעבודה עם סאונד 3K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב לעבודה עם סאונד 3K

Dimebag Darrell

Recommended Posts

בעיקרון הבנתי שאני צריך מחשב חזק, זאת אומרת, 8RAM עם מערכת הפעלה של 64ביט ומעבד חזק כדי שיחזיק תוכנות.

אני לא הטיפוש שמשחק במשחקים. אז כרטיס מסך לא מעניין אותי. אפילו אם הוא מובנה בלוחאם אז גם זורם כל עוד אני יכול לראות במחשב סדרות ושיט.

תזרימו לי מפרטים טובים עד 3K שזה הגבול יעני.

1. מה התקציב המקסימאלי? 3K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? - אם אפשר לחסוך אז לחסוך. הרי אני לא מחפש כרטיס מסך מטורף ועוד כל מה שנלווה.

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא בהרבה עד 3500 כזה.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה עם סאונד ובעתיד תיכנות

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). - תכנת סאונד בשם קיובייס. CUBASE.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? לא ! אבל שוקל להביא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 6. האמת שאני לא מענוניין לגבי הצעת מחיר לגבי מארז, אבל אני אמח לקבל כמה המלצות ספציפיות לגבי מארזים שהם דיי שקטים. יעני סביבות ה6-7 כזה. אני קונה מבנאדם עצמאי ואני פשוט אשאל אותו מה יש לו מהאפשרויות הטובות שתיתנו לי.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא יודע להעריך עכשיו כל כך. לא נראה לי אבל.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אני אשים ווינדווס7 אבל אני שוקל להתעסק בעתיד עם לינוקס. אם הזמן יאפשר. אז עדיף דברים שיזרמו עם זה. (כרטיסי מסך בעייתים אני זוכר עם לינוקס)

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). HDMI בכלזאת (:

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? מצד אחד, כן אני מאלה שנתקעים הרבה זמן עם מחשב. אז עדיף שיהיה איזה סבבה ככה שאני אהיה פתוח מבחינת שידרוגים. מצד שני אולי אחרי כמה שנים עדיף לקנות חדש כבר. בחיי שאני לא יודע רק אני לא בקטע של לשדרג אותו בשנה שנתיים הקרובות!!! אולי רק כרטיס קול חיצוני שאני אביא אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DONE!

ערכתי

ואני רוצה להוסיף.

בעיקרון אני רוצה להתחיל להתעסק בקיובייס ברמה החובבנית. ואולי אחר כך יותר רציני. אגב הבנתי שלוחות של אסוס ממש זורמים ומעבד אינטרל i7 יהיו ממש טובים.

אני עוד מעת קונה ראש ואני רוצה ללמוד להקליט בצורה הכי איכותית בבית. וכן אני יודע שצריך חוץ מהראש גם DI בוקס. אני פשוט לוקח את המגבר שלי+כרטיסקול+DI בוקס לחודש חודשיים הבאים כשיהיה לי כסף. כרגע רק הבסיס.

אני עדיין לא מכוון על כרטיס קול כי אני יודע שהם עולים הרבה וכרגע אין לי תקציב. פשוט המחשב שלי נפתר אז אם אני עכשיו מביא אחד אז עדיף שיתאים.

בעיקרון אבא שלי עכשיו קפץ לחנות של מישהו שהוא מכיר והביא לו את המפרט הבא

תגידו לי מה אתם אומרים על המחיר ? זה אפילו לא מפרט שכולל 8RAM וזה כבר יקר עם בקושי רכיבים זה נראה לי יקר אש.

עם חברות לא הכי ידועות כמו המארז/ד.קשיח וכו' /:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...