KSP - בקשר לתביעה [למי שזוכר] - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KSP - בקשר לתביעה [למי שזוכר]

MaorSwan

Recommended Posts

למי שזוכר, פתחתי לפני כשבועיים אשכול בנוגע לעוגמת הנפש והמוצר הפגום שקיבלתי מ-KSP, חלקכם תמכתם בי ואמרתם שיש לי קייס לתביעה ושכדאי לתבוע, ומנגד חלקכם אמרתם שהחוק עומד לצידם. כיום, אחרי 14 יום שהמכשיר שלי אצלם במעבדה, עדיין אין מהם תשובה; צריך לחכות על הקו חצי שעה עד שנציג יענה, והוא בסה"כ אומר "עדיין אין תשובה". לפי ההבטחה של KSP, תיקון במעבדה לוקח 7-14 יום. הזמן הזה עבר ועדיין אין להם תשובה, ואני עדיין תקוע בלי מכשיר.

האם זו עוד עילה לתביעה? האם זה יכול לעזור לי בתביעה המקורית שאני רוצה להגיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היית מקפיץ את הנושא המקורי כך היינו יודעים על מה אתה מדבר ..

תקשר אליהם ותברר מה פשר העיכוב , מקסימום תבטל את העסקה - קיבלת חוזה ?

חחח כן, רואים שלא קראת את הנושא המקורי.. הנושא המקורי נעול ולכן אני לא יכול לבטל אותו, אבל אי אפשר לבטל את העסקה והם כבר הזמינו לי משטרה והיה בלאגן וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , אמרתי את זה כי זכור לי מקרה , שנרשמתי לשירות מסויים ובדרך נס החוזה (שנשלח אליי בדואר) לא הגיע .

ביטלתי את השירות בתואנה שהחוזה לא הגיע . פשוט התקשרתי לחברת ישרכארט והוריתי על ביטול תשלום ( מה שבדיעבד - בלתי חוקי ) .

משום שהחוזה לא הגיע אליי , ואחרי מסע צעקות/שכנועים החברה ירדה ממני לאחר שהיא הבינה ששקל נוסף ממני היא לא תראה .

התגמשנו ושילמתי עוד חודשיים ( עדיף על עוד שנה ) .

תבדוק בחוק - אם אתה יכול לבטל את הרכישה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , אמרתי את זה כי זכור לי מקרה , שנרשמתי לשירות מסויים ובדרך נס החוזה (שנשלח אליי בדואר) לא הגיע .

ביטלתי את השירות בתואנה שהחוזה לא הגיע . פשוט התקשרתי לחברת ישרכארט והוריתי על ביטול תשלום ( מה שבדיעבד - בלתי חוקי ) .

משום שהחוזה לא הגיע אליי , ואחרי מסע צעקות/שכנועים החברה ירדה ממני לאחר שהיא הבינה ששקל נוסף ממני היא לא תראה .

התגמשנו ושילמתי עוד חודשיים ( עדיף על עוד שנה ) .

תבדוק בחוק - אם אתה יכול לבטל את הרכישה .

אבוד אחי אבוד, חרא של חנות ועוד יותר זבל של מוכרים.. מפה זה רק תביעה [גם השוטרים אמרו לי].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי שתחדד לנו את הזיכרון

מכרו לי פלאפון עם רום של אורנג' שלימים התגלה כפגום; הרמקולים היו חלשים בטירוף, הסוללה לא הייתה מחזיקה אפילו 3 שעות ולאחר כמה ימים הרמקולים שבקו חיים. פניתי אליהם 3 פעמים [כולל לשירות הלקוחות] ובפעם הרביעית לא הסכימו לבטל את העסקה או להחליף לי את הפלאפון אז הרוחות התגברו והזמינו לי משטרה על הסגת גבול בחנות. כרגע הפלאפון בתיקון אצלם ואני תקוע בלי פלאפון כבר 14 יום, והתקשרתי היום לשירות הלקוחות וטענו שאין תגובה מהמעבדה כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה לא עילה לביטול עסקה ? - אתה צוחק עליי לך לעו"ד זוטר שירשום מכתב מפחיד לרשת הנכבדה .

תעיף את הפלאפון הזה לכל הרוחות , ולך לעו"ד ( רצוי כזה שאתה מכיר ).

הייתי מצפה ליותר מרשת שנודעת כאן , ועומדת בקנה מידה של חברה גדולה ( עוד ממליצים עליה כאן בפורום :silly: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה לא עילה לביטול עסקה ? - אתה צוחק עליי לך לעו"ד זוטר שירשום מכתב מפחיד לרשת הנכבדה .

תעיף את הפלאפון הזה לכל הרוחות , ולך לעו"ד ( רצוי כזה שאתה מכיר ).

הייתי מצפה ליותר מרשת שנודעת כאן , ועומדת בקנה מידה של חברה גדולה ( עוד ממליצים עליה כאן בפורום :silly: )

זו בהחלט עילה אבל לטענתם לפני שהם יעשו משהו בכלל אם רוצים לבדוק את זה במעבדה, זה למה זה שם כבר 14 יום, וגם אז הם כנראה מתכננים לתקן ולא להחליף לי. זה קצת קשה כשאין לך כסף ואתה צעיר יחסית להיכנס לכל העניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...