לא משנה מה, לעולם ועד אי אפשר יהיה לסמוך על החברות הישנות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא משנה מה, לעולם ועד אי אפשר יהיה לסמוך על החברות הישנות

ORrrr

Recommended Posts

http://www.tzveeka.com/%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%AA%D7%A7%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%A0%D7%92-%D7%92%D7%96%D7%9C%D7%95-%D7%9C%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9C-417-%D7%A9%D7%97-%D7%91%D7%AA%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%AA

אני חושב שלכל אחת מהחברות הישנות צריך להחליף את השמות ל:

שיטת המצליח 1, 2, ו -3.

באמת שזה מתסכל לראות שאנשים עדיין משלמים להם ממיטב כספם רק כדי לקוות שלא יבוא הרגע בו הם ידפקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להזכיר לכולם שהפורום הוא לא המקום להשתלח בכל גוף שהוא בצורה משוללת רסן, ואין הוא יסבול התנהגות שכזה.

אנא שימו לב לכך, ושמרו על צורת התבטאות נאותה.

ועוד דבר - נראה שבעל הבלוג משתמש בו בעיקר כדי לפרסם מקרים שליליים על חברות שונות, שרובן (לפי מה שראיתי) מסתמכות על אי קראית האותיות הקטנות. Just saying.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשדברים הולכים כפי שנדרש שהם יילכו, זה לא חדשות ולא מעניין זה פשוט מה שאמור להיות.

מאידך, כשכולם נכוו בדרך זו או אחרת מאחת החברות הללו, ולמרות כל המהפכה והתודעה הציבורית, פשוט ממשיכים באותן דרכים של אותיות קטנות(עשה טובה, חבילה ללא הגבלה שכן היא, אמורה להיות ללא הגבלה ואם היא לא, הלקוח צריך לקבל את האינפורמציה הזאת במעמד בקניה)

ושיטות שדוגלות בכסף שנכנס לחברה בדרכים שהלקוח לא ישים לב ולקוות שהוא גם לא ישים לב בעתיד או שהוא יגיד שלא שווה לו את הכאב ראש.

אותי אישית זה מקומם, אבל כל אחד רשאי להרגיש איך שהוא רוצה כלפי הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.tzveeka.com/%D7%94%D7%AA%D7%A0%D7%AA%D7%A7%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%A0%D7%92-%D7%92%D7%96%D7%9C%D7%95-%D7%9C%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9C-417-%D7%A9%D7%97-%D7%91%D7%AA%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%AA

אני חושב שלכל אחת מהחברות הישנות צריך להחליף את השמות ל:

שיטת המצליח 1, 2, ו -3.

באמת שזה מתסכל לראות שאנשים עדיין משלמים להם ממיטב כספם רק כדי לקוות שלא יבוא הרגע בו הם ידפקו.

יש שם דברים קורעים בבלוג הזה ... הבחור הזה נשמע סאטה לגמרי, שיתלונן על כל דבר שתהיה לו הזדמנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד דבר - נראה שבעל הבלוג משתמש בו בעיקר כדי לפרסם מקרים שליליים על חברות שונות, שרובן (לפי מה שראיתי) מסתמכות על אי קראית האותיות הקטנות. Just saying.

האותיות הקטנות הן בעיה מאוד חמורה כך שאני מבין אותו....

אני עדיין באורנג' אבל לצערי הם ממשיכים להתנהג בשיטת מצליח אפילו כשאין אותיות קטנות ושחברות חדשות נושפות בעורפן.

כמובן שאני מתכוון לעזוב אותם בקרוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...