איפה הייתם מעדיפים לקנות את הסמארטפון שלכם? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה הייתם מעדיפים לקנות את הסמארטפון שלכם?

yoni_h

איפה הייתם מעדיפים לקנות את הסמארטפון שלכם, דרך אתר אינטרנט מחו"ל או בארץ?  

1063 הצבעות

1. 1. איפה הייתם מעדיפים לקנות את הסמארטפון שלכם, דרך אתר אינטרנט מחו"ל או בארץ?

• בחו"ל, כי ההבדל בין השירות שתקבל בארץ לשירות בחו"ל הוא הבדל של שמיים וארץ.
    • בארץ, כי אני חושש מכל ההתעסקויות מול שירות בחו"ל, אני מעדיף שיהיה לי שירות קרוב לבית.
    • בארץ, כי עלויות המכשירים ותיקונם נמוכות יותר מאשר בחו"ל.
    • לא משנה איפה, העיקר שיהיה זול.. בכל מקרה השירות יהיה אותו חרא.

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 1 חודש מאוחר יותר...

עכשיו כשהגלקסי 3 מתומחר בארץ בכ-2600 ש"ח, האם זה עדיין יהיה כדאי לקנות מחו"ל ולקחת את הסיכון שזה יעלה כ-3000 שח במידה ויתפס במכס? מה אומרים?

אין לי מושג בנוגע למחירים (כמה זה עולה בארץ? וכמה זה עולה בחו"ל?), אבל האם שאלת האחריות לא מטרידה אותך גם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמטריד אותי בנוגע לאחריות הוא שאנשים אומרים לי שגם ככה האחריות בארץ היא זבל ומנסים לדחוף לך שקרים ותקלות מומצאות כדי לקבל כסף, ולעומת זאת שירות האחריות בחו"ל הוא אמין עשרות מונים מאשר בארץ, והטירדה היחידה היא משלוח הפלאפון לחול וכו' (כסף, טרטור...), למרות שרוב הסיכויים שלא יקרה משהו לפלאפון שיצריך משלוח לחול. במקרה של תקלה פיזית בכל מקרה אין אחריות.

השיקול העיקרי שלי הוא ההפרש במחיר המכשיר. עם מיסים זה פשוט לא משתלם- 400 שח יותר מבארץ! ובלי מיסים זה הרבה יותר זול... השאלה אם כדאי לקחת את הסיכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...