איפה הייתם מעדיפים לקנות את הסמארטפון שלכם? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה הייתם מעדיפים לקנות את הסמארטפון שלכם?

yoni_h

איפה הייתם מעדיפים לקנות את הסמארטפון שלכם, דרך אתר אינטרנט מחו"ל או בארץ?  

1063 הצבעות

1. 1. איפה הייתם מעדיפים לקנות את הסמארטפון שלכם, דרך אתר אינטרנט מחו"ל או בארץ?

• בחו"ל, כי ההבדל בין השירות שתקבל בארץ לשירות בחו"ל הוא הבדל של שמיים וארץ.
    • בארץ, כי אני חושש מכל ההתעסקויות מול שירות בחו"ל, אני מעדיף שיהיה לי שירות קרוב לבית.
    • בארץ, כי עלויות המכשירים ותיקונם נמוכות יותר מאשר בחו"ל.
    • לא משנה איפה, העיקר שיהיה זול.. בכל מקרה השירות יהיה אותו חרא.

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השאלה לא מדויקת.

ברור שאני מעדיף לקנות בארץ ולקבל שירות קרוב לבית.

הבעיה שהשירות על הפנים, אז השיקול הוא לקנות בארץ ולוותר על שירות, או לקנות ביותר זול בחו"ל גם אם בלי שירות.

את הARC שלי קניתי ישירות מברס.

יש אכזבות, אבל לפחות אם המכשיר יתקלקל, אני מאמין שפחות יתחמקו מלתת שירות כמו חנויות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלות שיותר מעניינות על פני סקר גס שלא אומר כלום:

מישהו מימש אחריות בחו"ל?

איך היתה ההתנסות ? (איכות התיקון, זמן הטיפול)

מה העלויות ? (משלוח, וכו')

היכן נרכש, ומי נתן את השירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אתה לא דוגמה טובה.

לגבי הנקסוס, מכרת במחיר הפסד במקום לממש אחריות, וקנית אחד נוסף.

(זו לא ביקורת. אני לא בטוח מה הייתי עושה במקומך)

לא היית לי מטרה להציג את זה בצורה הזאת, הוא רצה לדעת איפה קונים ואני כתבתי לו... לא הזכרתי את המקרה שלי.

מה שעצבן אותי היא העובדה שזה רק החמיר (הבעיה) ובשלושה חודשים הקרובים, אין לי חברים או קרובי משפחה שטסים לארצות הברית (אז לא יכולתי לממש אחריות בזמן הקרוב). קצת אחרי הציעו לי עליו 800 ש"ח (שהבעיה ידועה) והסכמתי, ובדיוק בזמן קרוב מאוד הייתה לי יכולת להביא עוד אחד מארצות הברית, אז למה לא? נכון שזה הפסד של 200 ש"ח, אבל באותו הרגע זה לא שינה לי, אני משתמש יותר בנקסוס מבגלקסי, לכן העדפתי לקנות עוד אחד ולחסוך לי הרבה כאב ראש. הנקסוס עוזר לי מאוד עם העבודה והגלקסי קטן מידי בשביל זה (האייפד גדול מידי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, כפי שאמרתי לא ביקרתי את ההתנהלות שלך.

בסה"כ כוונתי היתה שבמקרה הספציפי שלך, השירות בחו"ל היה שווה לאפס. כי מטעמים של לוגיסטיקה בחרת שלא לממש אחריות. סביר להניח שאם היית רוכש בארץ, כן היית מוסר את המכשיר לתיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלות שיותר מעניינות על פני סקר גס שלא אומר כלום:

מישהו מימש אחריות בחו"ל?

איך היתה ההתנסות ? (איכות התיקון, זמן הטיפול)

מה העלויות ? (משלוח, וכו')

היכן נרכש, ומי נתן את השירות?

צודק ב-100%, הבעיה שאף אחד כאן לא ענה לי על זה כשפתחתי ת'רד בנושא בפורום כללי.

חסרה לך האפשרות שהיא לדעתי הכי נכונה - איפה שהכי זול ונוח, כי שירות בכל מקרה לא תקבל.

אז למה כל כך הרבה אנשים מהללים את CLOVE ו-HANDTEC על השירות והאמינות המעולים שלהם?

השאלה לא מדויקת.

ברור שאני מעדיף לקנות בארץ ולקבל שירות קרוב לבית.

הבעיה שהשירות על הפנים, אז השיקול הוא לקנות בארץ ולוותר על שירות, או לקנות ביותר זול בחו"ל גם אם בלי שירות.

בשביל זה יש את האפשרות הראשונה בסקר- ההבדל של השירות הוא שמיים וארץ, לטובת חו"ל כמובן.. ולכן לא כדאי לקנות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה פה מישהו שטען שאסוס מכבדים אחריות בינלאומית בארץ על הנקסוס 7

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=542560.0

ופה יש מישהו שהשתמש בזה

http://iandroid.co.il/forum/#p727546

ביררתי על זה, אבל אמרו לי זה יכול לקחת אפילו יותר מחודש, בגלל שאין להם מלאי רכיבים חלופיים (ויש להם עוד בקשות על מימוש אחריות לפני). לא התאים לי לחכות הרבה זמן ולכן קניתי חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ב-100%, הבעיה שאף אחד כאן לא ענה לי על זה כשפתחתי ת'רד בנושא בפורום כללי.

אז למה כל כך הרבה אנשים מהללים את CLOVE ו-HANDTEC על השירות והאמינות המעולים שלהם?

בשביל זה יש את האפשרות הראשונה בסקר- ההבדל של השירות הוא שמיים וארץ, לטובת חו"ל כמובן.. ולכן לא כדאי לקנות בארץ.

אני לא התנסיתי בשירות בחו"ל, ולא ראיתי הרבה חוות דעת על כך מאחרים, שאני יכול לקבוע שההבדל הוא שמיים וארץ.

על השירות בארץ אין ויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...