האם כבל DVI TO HDMI ייתן את אותה איכות כמו כבל HDMI רגיל? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כבל DVI TO HDMI ייתן את אותה איכות כמו כבל HDMI רגיל?

yoni_h

Recommended Posts

אני רוצה אולי לחבר כבל כזה ליציאת ה-DVI בכרטיס המסך שלי ואת הצד השני לטלויזית LCD.

האם זה ייתן את אותה איכות תמונה/סאונד כמו כבל שמחובר משני צדדיו ליציאות HDMI?

והאם כבל כזה יהיה טוב: http://www.ebay.com/itm/hdmi-cable-6ft-Gold-HDMI-To-DVI-Cable-For-HDTV-PC-Moitor-LCD-3FT-M1-/270950222022?pt=US_Video_Cables_Adapters&hash=item3f15e448c6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה סאונד??! ומה זה תמונה 1:1?

בכל מקרה נראה לי עדיף שאקח מתאם DVI TO + כבל רגיל, כי ככה יהיה לי גם כבל שיכול להתאים לדברים אחרים (לפטופ בעתיד...). אם אני לוקח מתאם וכבל, גם לא יהיה סאונד? אם לא, אז אין דרך לעשות שיהיה סאונד?

יש לי MICROLAB X16 שמחוברים לטלויזיה, אז אם ארצה אוכל לחבר אותם ישירות למחשב ואז ישמעו מה שיהיה במחשב לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVI לא מוציא סאונד, כך שזה לא משנה אם יש מחבר בקצה השני או מתאם ועליו כבל TO . סאונד לא יהיה.

תמונה 1:1, פשוטו כמשמעו - מאחר ומדובר בפורמט דיגיטלי, לא יהיה כל הבדל באיכות התמונה בין DVI ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מכרטיסי המסך של ATI/AMD כן מוציאים בDVI, צריך לבדוק את זה. לא יודע אם לNVIDIA יש כרטיסים כאלה.

ברוב טלוויזיות הLCD יש כניסת אודיו (3.5ממ רגילה) שאליה אפשר לחבר את יציאת הקול של המחשב בנפרד מהוידאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן, יש לי את יציאת 3.5 ממ בטלויזיה- כרגע הרמקולים מחוברים אליה.

הכוונה היא לכניסת 3.5, לא יציאה.

מעניין אם זה עובד עם DVI-D או DVI-I (או אם זה בכלל משנה). פותח השרשור, מתנצל על ההטעיה.

DVI-D = (עד רמת הSingle Link, מעבר לכך התקנים מתבדרים).

DVI-A = VGA

DVI-I = DVI+D + DVI-A

תסיק את המסקנות בעצמך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתבכתי קצת עם כל המונחים והאפשרויות שהצגתם. זה מה שאני הולך לעשות, תגידו אם זה יעבוד ויהיה תקין:

יש לי מחשב נייח. כרטיס מסך 9400GT (אם זה משנה).

אני הולך לחבר לכניסת ה-DVI שלו מתאם DVI TO שאליו אחבר כבל ואת צידו השני של הכבל אל טלויזיית ה-LCD.

כרגע לטלויזיה מחוברים מסוג MICROLAB X16 שמחוברים בכבל לכניסת ה-3.5 מ"מ שלה. את הכבל הזה אני מוציא מהטלויזיה ומחבר לכרטיס הקול מאחורי המחשב. זהו.

הסאונד יהיה כרגיל? תהיה תמונה נורמלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

אם תחבר את הרמקולים למחשב ואת הטלויזיה למחשב אז תשמע נורמלי. (כי הטלויזיה היא כמו מסך של מחשב במקרה הזה).

ל-9400GT צריך לחבר כבל פנימי SPDIF בשביל שהוא יעביר את הקול בHDMI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...