בקשר להתקנת אפלקציות SGS3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר להתקנת אפלקציות SGS3

שרון מהוד השרון

Recommended Posts

שלום..

שמתי לב בזמן האחרון שאני מתקין יישומים ומשחקים יש דף כה לפני אישור ההתקשנה על כל מיני דברים

שהיישום יכול לעשות, כמו לדוגמה לקרוא את החשבונות שלי, להתחיל תמיד בסטארט אפ ובכללי פשוט כל מיני דברים שממש דופקים את הפרטיות

ופשוט יכולים לשלוח מידע מהטלפון שלי ללא יודע לאן...

קיצר מה אתם חושבים בנושא ? אתם מתייחסים לזה או שאתם פשוט עושים ומתקינים מה שאתם רוצים ?

אשמח לדעות של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק! למה אתה צריך את כך הכאב ראש הזה?

תשרוף גם את המחשב, ותעבור לדוקים. בשום פנים ואופן אל תתקרב לדבר הזה שנקרא "אינטרנט", אתה עוד עלול לחטוף וירוס.

אם במחשב אתה מתקין תוכנות על אחריותך (ובלי הודעת אילו הרשעות אתה מאפשר), אז אני לא רואה סיבה להביא יחס שונה לסמרטפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב romansah9?

כדאי מאוד להתייחס לזה, אבל בחוכמה. אם אתה רוצה להתקין לדוגמה, מוצר מוכר מחברה מוכרת, אין באמת טעם לקרוא את זה. אם אתה רוצה להתקין אפליקצייה עם 5 הורדות שטוענת שהיא יכולה להפוך אותך למולטי מיליונר- קריאה כנראה תהיה הדבר החכם לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד שני דברים:

א. איך לכל השדים והרוחות זה קשור לתמיכה טכנית? מועבר לפורום רומים ומערכות הפעלה למכשירים חכמים.

ב. שנה את הכותרת לשהו אינפורמטיבי שיכיל את תמצית הדיון, כנדרש ע"פ חוקי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shay.

מצטער שלקחת את זה קצת שונה ממה שהתכוונתי. כנראה אני באמת צריך להפחית בכמות הציניות שלי על הבוקר.

אני לא רציתי לגרום לאף אחד לזלזל בתהליך סינון התוכן וההרשאות בכל מכשיר חכם בימיינו (סמארטפון, טאבלט, מחשב וכו'...), אלה למנוע פאניקה מיותרת.

לכל פעולה יש תוצאה. מזה אפשר להסיק שאם אתה רוצה שיהיה נוח לך לעבוד בכל מקום, תכניס הכל לסמארטפון, אבל אל תבכה אם במקרה תאבד את המכשיר ויפרצו לך לכל החשבונות שמקושרים בו.

כך גם שירותי . רוצה שיהיה נוח? תצטרך לשתף חלק מהמידע הפרטי שלך.

לא רוצה לשתף? אל תשתמש באפליקציה.

בכל מקום יש המון מידע- לטובה או לרעה. איך תשתמש בו (אם בכלל) או עם מי תשתף אותו, זה כבר החלטה שלך.

ואני בכלל לא מבין על מה הוא מתלונן? אם בוינדוז היה ניהול הרשאות כזה (ללא אופציה לביטול), אני מבטיח לך שכמות הספאם והוירוסים היה קטן בהרבה. (נ.ב. אני יודע שיש ניהול הרשאות בוינדוז, אבל הוא לא נוח ולא הכי ידידותי למשתמש.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...