חיפוש סמרטפון לאבא.. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיפוש סמרטפון לאבא..

stojakovic

Recommended Posts

אבא של חברה שלי רוצה לקנות סמרטפון. לא יודע למה אל תשאלו, מפה לשם הוא ממש רוצה סמרטפון עם מסך מגע.

אין לו חוש טכנולוגי או משהו ולכן כל סמרטפון (מבחינת נתונים) יהיה לו מספיק.

כמה דברים אבל שכן חשובים-

1. שיהיה מסך מגע 3.5 אינצ' לפחות.

2. שיהיה כמה שיותר פשוט וידידותי.

3. שיעבוד בהוט מובייל.

4. זול!!

כמה זול? כמה שיותר.. בכל אופן לא מעל 1000 ש"ח..

עזרה, עצות מישהו?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Samsung Galaxy Ace (החל מ-964 ש"ח). [קיימת גרסה עם תמיכה בתדר 850, וגרסה בלי. ברר עם החנות]

בגדול, אם אפשר, מאוד (מאוד) מומלץ להעלות את התקציב ולקחת מכשיר הרבה פחות מתסכל.

להלן רשימת מכשירים עדיפים, מסודרים לפי מחיר:

Motorola Defy (החל מ-1019 ש"ח) [אין גרסה שתומכת סימולטנית ב-850 וב-2100, אך יש שתי גרסאות עם תמיכה בנפרד. במקרה כזה עדיף לקחת את גרסאת ה-2100]

Motorola Defy Plus (החל מ-1149 ש"ח) [גרסה משודרגת ועדיפה של הדיפיי המקורי, יש גרסה תומכת 850 וגרסה לא תומכת]

Sony Ericsson Xperia Ray (החל מ-1216 ש"ח) [3.3", אבל בתקציב הזה אתה לא יכול להיות בררן. יש גרסאה תומכת 850]

Samsung Galaxy W (החל מ-1355 ש"ח) [לא תומך 850]

Sony Xperia Sola (החל מ-1497 ש"ח) [תומך ב-850 וב-2100 באופן מלא]

כל מכשיר משתלם בהרבה מקודמו, והאלה היא רק כמה ניתן למתוח את התקציב.

מילה לגבי תמיכה בהוט: הוא עושה שימוש בתדרים 850 ו-2100 בדור שלישי. הרבה מאוד מכשירים לא תומכים בשניהם בגרסת הרגילה, משום שזוהי קומבינציה מאוד נדירה בעולם. בדרך כלל גם יש גרסאות תומכות. אז מה עושים?

א. מחפשים את הגרסאות המיוחדות האלו (ושואלים את החנות), תוך כדי הקרבת מאות שקלים בדרך כלל.

ב. מסתדרים בלי 850. זה אפשרי. יכול להיות שאתה (או הוא) תהיה מרוצה מעל הגג ולא תרגיש בחסרון התדר, ויכול להיות שתרגיש בחסרונו. אי אפשר באמת לדעת כמה גרוע המצב יהיה. כיום לפלאפון יש פריסה טובה למדי (אם כי לא מלאה לחלוטין) של 2100, וגם הוט החלה בפריסת ה-2100 העצמאי שלה (והיא מתקדמת מאוד מהר), אז זה לא יהיה נורא מידי.

ג. לוקחים את ה- Sola, שהוא המכשיר המומלץ ביותר בטווח המחירים הנמוך אם תשאל אותי, ומקבלים גם תמיכה ב-850.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי תודה רבה!!

החריגה לא כל כך באה בקלות בגלל העובדה הפשוטה שכשאתה אומר "משתלם" אתה מתכוון שהיחס עלות לעומת מה שאתה מקבל עדיף.

אבל.. צריך לזכור שמדובר כאן בבחור מבוגר שלא מבין בטכנולוגיה, ואת הפיצ'רים הנוספים/ אפשרויות וכו' וכו' הוא לא ינצל בכלל.

הדברים היחידים שנלקחים בחשבון הם אמינות, עמידות, מחיר וגודל מסך.

דבר אחרון, אתה לא חושב שעם העלאת תקציב לא עדיף לקנות 3GS?

אני שואל בגלל שהממשק של האייפון הוא באמת הכי פשוט ואינטואטיבי. (ואולי עם פלאפון כזה הוא יצליח להפעיל המצלמה וכו'..)

אני לא חסיד של אבל מה אתה חושב?

ומה אתה חושב על מכשיר יד שנייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחרון, אתה לא חושב שעם העלאת תקציב לא עדיף לקנות 3GS?

כמה הוא עולה? הוא לאו דווקא הכי משתלם או פשוט לשימוש...

אני חושב שאין שום סיכוי בעולם שאני אוכל למצוא לך דילים ביד2. אם אתה מוצא משהו משתלם במצב טוב - אשריך. אתה כמובן מוזמן לבוא ולהתייעץ, וגם כמובן להשתמש בזאפ, כמדד מחירים וגם כמדד איכות המכשירים (ע"פ סידור לפי מחיר, כן, זה לא תמיד קשור למציאות, אבל זה נותן פרספקטיבה).

Galaxy y. לא בטוח לגבי התדרים.

הגלקסי Y הוא כנראה המכשיר הכי גרוע, מתסכל ונוראי שאפשר לקנות בתקציב הזה. למה אתה ממליץ עליו לכל השדים והרוחות?

וחוץ מזה, הוא אפילו לא עונה על הדרישות (מסך 3", אין תמיכה ב-850)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדברים היחידים שנלקחים בחשבון הם אמינות, עמידות, מחיר וגודל מסך.

...

בפרמטרים שציינת אין תחרות ל-DEFY (עמיד למיים ואבק עם מסך 3.7 אינטש ברזולוציה גבוהה) ואם יש כסף אז DEFY+ עם מעבד חזק יותר שהופך אותו למעט זריז יותר.

עם ה-ROM המתאים (לא של אורנג/סלקום) זה מכשיר מעולה ונוח מאוד עם יכולות מצויינות למחירו. מניסיון.

~600-700 ש"ח ביד2 - יש כמה למכירה ב-iandroid למשל שאמין יותר.

IPHONE 3GS ביחס למחיר הזה נותן מעבד איטי, רזולוציית מסך נמוכה במיוחד ובכלל - נתונים נחותים.

מצד שני, זה והממשק הכי ידידותי שיש (אבל כל השאר ממש לא).

אישית לא הייתי קונה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הוא עולה? הוא לאו דווקא הכי משתלם או פשוט לשימוש...

אני חושב שאין שום סיכוי בעולם שאני אוכל למצוא לך דילים ביד2. אם אתה מוצא משהו משתלם במצב טוב - אשריך. אתה כמובן מוזמן לבוא ולהתייעץ, וגם כמובן להשתמש בזאפ, כמדד מחירים וגם כמדד איכות המכשירים (ע"פ סידור לפי מחיר, כן, זה לא תמיד קשור למציאות, אבל זה נותן פרספקטיבה).

הגלקסי Y הוא כנראה המכשיר הכי גרוע, מתסכל ונוראי שאפשר לקנות בתקציב הזה. למה אתה ממליץ עליו לכל השדים והרוחות?

וחוץ מזה, הוא אפילו לא עונה על הדרישות (מסך 3", אין תמיכה ב-850)...

לא הייתי בטוח לגבי התדר, והמסך זה הפרט היחיד שידעתי שלא מתאים.

הבנאדם רוצה מכשיר זול, מה שלך נראה דפוק מספיק לאחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IPHONE 3GS ביחס למחיר הזה נותן מעבד איטי, רזולוציית מסך נמוכה במיוחד ובכלל - נתונים נחותים.

מצד שני, זה IPHONE והממשק הכי ידידותי שיש (אבל כל השאר ממש לא).

אישית לא הייתי קונה אותו.

אמנם ל 3GS יש חומרה "נחותה" וחלשה, אבל ה עושה אחלה עבודה של תאימות ואופטמיזציה, שהמכשיר גם היום מרגיש נורא מהיר כמו האייפון 4 (אני על 5.1), המשחקים הם היוצא מן הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנאדם רוצה מכשיר זול, מה שלך נראה דפוק מספיק לאחרים.

זו הסתכלות עקומה לגמרי.

לאדם יש תקציב X. הוא מחפש את הטוב ביותר בתקציב. ואז אתה בא וממליץ על הכי גרוע. איפה ההיגיון בזה?

ואין פה שום קשר לדעתי האישית, המכשיר באמת דפוק, אבל זה לא רלוונטי.

אם אתה תדרוש מחשב בארבעת אלפים שקלים, אל תצפה להמלצה על מחשב באלפיים. אם יש תקציב, מחפשים את הכי טוב שניתן להשיג בו.

זה לא המקום שלך להחליט מה מספיק טוב לאחר. אם יש תקציב- יש להוציא ממנו את הטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...