Antec P280 ו Fractal Design Define R4 - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Antec P280 ו Fractal Design Define R4

Henry55

איזה מארז אתם הייתם קונים?  

1049 הצבעות

1. 1. איזה מארז אתם הייתם קונים?

• antec p280
    • Fractal Design Define R4

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם עונים בטלפון רק לגבי בנית מפרטים....

שלום לכולם,

שני המארזים אינם בתצוגה מחוץ לאריזות שלהם, אך ניתן לראות את הקופסאות והפירוט הטכני שעל גביהן.

נשמח לספק כל פריט מידע הנחוץ לכם בהודעה פרטית או במייל Facebook@Ivory.co.il

שמח לעזור

שי, אייבורי מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשברתי , לקחתי בסוף את R4 , בגלל שP280 באמת גדול מדי בשבילי (ראיתי אותו בחנות) , ובגלל שרוב האתר הזה ומסתבר שגם בחו"ל מעדיפים את R4 בצורה גורפת (ולפניו את R3). (אני לא מבין למה יש כזאת העדפה ברורה , שמישהו יסביר לי).

הייתי לוקח את הלבן , אבל אני לא אשלם פרמיה של 170 ש"ח.

אני אעביר את המחשב מחר ואני מקווה שאני אהיה מרוצה. (בכל מקרה שווה את התוספת על המארז שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי בבניית 2 מערכות מבוססות R4 ( אחת שלי ) ובחינה אחד מול אחד כנגד ה P280.

ה R4 מבחינת בנייה הרבה יותר איכותי ( גם מבחינת פלסטיקה) , נפח המארז קטן יותר ( לא באמת מפריע ).

כפתור ההדלקה ב P280 באמת ברמה נמוכה (כבר יצא לי לחלץ אחד ) , ב R4 יחידת ה וההדלקה הרבה יותר איכותית + בקר מאווררים שזה נחמד ביותר לקבל ישר מהאריזה .

אחד החסרונות ב P280 דלתות ללא חומר מבודד רעשים.

אני אישית מאוהב בR4, רחב ולא גבוהה מידי .

אני משתמש במספר דיסקים קשיחים די ישנים ורמת הבידוד מעולה

.

בהתחלה גם אני לא הייתי סגור על הרכישה בגלל האנטק אך לאחר השווה , הבדלי האיכות ברורים ואני פשוט לא סובל מגשי פלסטיק לדיסקים קשיחים במארזים קצת חום , שימוש , ופופ ..נשברים כמו גם הקליפסים שטופסים את הצורבים. מגשי המתכת ב R4 מעולים .

צבעי הלבן קצת הפריעו לי ב R4 אך באמת שלא רואים כלום לאחר השלמת הבנייה.

מארז מומלץ לאלו שאוהבים שקט ולא מתעסקים ב OC .

דיי הספיק המקום לסידור כבלים טוב גם ללא ספק מודולרי. והרוחב הכללי של המארז מאפשר הכנסת יחידות למעבד מסיביות ללא הגבלה ++.

ראיתי כמעט כל סיקור אפשרי על המארז ואכן. איכות במחיר כזה לא רואים כל יום. (אף ע"פ שיש דברים מפגרים כמו ה מאוחרי הלוח, לפרק מערכת שלמה כדי להוציא דיסק 2.5" ? .)

קנו בכייף לא תתאכזבו. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יש בעיה קלה עם התקנת הספק, הוא יוצא גבוה מדי ולא מתיישר עם החורים, זה לא בכל המארזים ואם אתה חווה את זה, יש ניט איפה שהספק נצמד לדופן האחורית של המארז, אפשר לשטח אותו עם פטיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה לא ממש חיסרון, אלא אם כן אתה מרים ומשנע את המארז שלך הרבה (ל-LANים).

זה מעיד על כך שהפרקטל יותר "איכותי", זה לא ממש מדד, אבל אני יכול להעיד מפי כי אני בעלים של אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם יש לי את הבעיה הזאת עם החיבור של הספק , לא עדיף ללכת לאייבורי?

לא מצאתם פתרון יותר מעודן?

אני לא אוהב לפגוע בדברים חדשים...

בכל מקרה אני אראה את זה כשאני ארכיב את המארז אולי מחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...