התלבטות | asus n56vm vs dell 7520 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות | asus n56vm vs dell 7520

fadiae

Recommended Posts

שלום חברה, אני כבר הרבה זמן מחפש מחשב נייד לצרכי לימודים , משחקים, סרטים באיכות גבוהה ועבודה ממושכת של .

אחרי כל החיפושים וקריאת סקירות באינטרנט התרשמתי משני המחשבים בכותרת .

חיפשתי בפורום פה ולא מצאתי תשובה מספקת עד כה ולכן אני מבקש את חוות דעתכם.

נתחיל בזה ששני המחשבים נראים לי ממש טובים , המחיר של שניהם נע בין 5K ל 5300 . ל אני מוסיף כ.זיכרון של 4GB כך שהוא יהיה שווה לDELL מבחינת זיכרון . כמובן לשני הניידים יש את אותו מעבד I7 .

ההבדל היחידי בין שניהם מבחינה חומרתית לפי מה שהבנתי (תקנו אותי אם אני טועה) זה הכרטיס הגרפי , ולפי מה שקראתי נשמע כאילו ההבדל הוא לא כזה גדול .

להגיד את האמת אני נוטה יותר לכיוון הASUS מכמה בחינות , הראשונה מבינהם זו איכות החומרים והצורה הכללית של המחשב מבחינה חיצונית חוץ מזה קראתי בהרבה מקומות שמערכות הקירור במחשבי וספציפית בסדרת N היא אחת הטובות . שלישית , הASUS מאובזר יותר , מגיע עם תיק ועכבר מקוריים של וגם סאב קטן שמעשיר את חווית המוזיקה במחשב .

מה אתם אומרים ? אני ממש אבל ממש מתלבט וכבר הרבה זמן מנסה להחליט וכבר הגיע הזמן לקנות אחד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לך ולתגובה שלך אך אם היית מנסה לעשות חיפוש בעצמך היית רואה שדבריך לא במקום וליתר דיוק (למרות שאני לא חייב לך במשהו) יש עוד שני נושאים על אותו מחשב של כאשר בשניהם אין תשובות ומה עוד שאחד מהם מלא קישורים שלא עובדים .

חוץ מזה אני לא חייב לענות על השאלון כי אני לא העלאתי את הנושא כדי שתמליצו לי על מחשב אלה כדי לדעת איזה מבין השניים יותר טוב ביחס למחיר שלו .

שווה לפעמים לקרוא את הנושא לפני שמעלים תגובה חסרת תוכן כמו זו שהעלאת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה זאת התנגחות למי יש יותר גדול ... .

מחשב אחד

מחשב שני

כפי שאתה רואה שני המחשבים בעלי השם N56VM , הינם בעלי מעבד שונה , למי מהם אתה מתכוון רק אתה ובני המאיה הנכחדים יודעים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך ב-DELL יותר טוב לצורך העניין.

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=20177

ה-630M דיי חלש והוכחה לכך שניתן לקבל אותו גם במחשב שעולה 3,100~ ש"ח.

אופציה יקרה יותר:

http://ksp.co.il/?enter_zap=1&uin=16720&utm_source=zap&utm_medium=cpc&utm_campaign=zap

ולצורך הדיון - זה פורום התנדבותי, אז תסיק את המסקנות שלך לבד.

אף אחד לא חייב לך כלום ולא לענות לכל דיון שנפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CHEVY , אני כבר הרבה זמן קורא בפורום הזה ויודע שכל פיסת מידע יוצאת מתוך רצון לעזור ולא מתוך מחוייבות , ובכלל לא התכוונתי שהגישה שלי תפורש כך .

נכון שהכ.מסך יותר חזק בDELL , אך אני רואה גם הבדלים שעומדים לטובת הASUS, למשל מסך FHD + מקלדת מוארת (שזה טוב לסטודנט) וגם מערכת קול איכותית .

אני בעצמי לא מצליח להעדיף אחד על פני השני ולכן רציתי לשמוע פה מחברי הפורום מה הם חושבים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...