בחירות בארץ? - עמוד 24 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירות בארץ?

JohnnyBravo

Recommended Posts

אני בוחר בו מסיבות כלכליות וביטחוניות. הוא כנראה מייצג את העמדות הקרובות אליי ביותר.

כל זה היה נכון עד היום. היום אני רואה את התקנה ההזויה הזו, שהמפלגה מקבלת בברכה רק דתיים ושומרי מסורת וחושב לעצמי, שומר נפשו ירחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מנסה בכוח . מה בעיה לכתוב טעיתי.. הלכתי רחוק מידי.

פחחחחחחחחחחח נראה לך?!

ראית את הויכוח שלו על החנות זיגזג? היו שם איזה 20 אנשים נגדו כולל מנהלים ואדמינים בכירים באתר אבל הוא לא ויתר וגרר את הויכוח עמודים על גבי עמודים ואף איים על אחד מהם במכות.

כי כידוע כאשר אתה מאיים על אדמין במכות אתה יוצא יותר גבר מאשר כשאתה מודה בטעות.

אז אם על זה הוא לא ויתר נראה לך שפה הוא יוותר? בחלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לא ראיתי . ואני מכיר כבר את ויק אבל אולי יבוא יום וכן יודה -שטעה. בכל זאת, זה מוציא את האדם הרבה יותר חיובי כלפי הסביבה.

Judas Iscariot

איני מצביע למפלגה הזאת..ואני בכל זאת אומר לך, שזה לא מה שצריך להדאיג אותך. אני לא יודע מהי הסיבה לכך ,כיוון שלא שמעתי הסבר מהם. אבל אני חושב שאדם נבחר למפלגה שהוא מסורתי או דתי ..פחות יגרום לחיכוכים לעתיד ביסודות של המפלגה.

אז אם אתה חושב שבנט הוא האדם הכי קרוב אלייך בדברים החשובים לך.. וגם אדם הגון שבאמת פועל -לא רואה סיבה שלא להצביע.

........

בדרך כלל חילוני -הוא אדם שמאמין במציאות בורא (יכול גם לקבל או לא את תורת )אך לא מקיים את המסורת כלל ,לכן שמו חילוני מלשון חול -רוב יומו חול ולא קודש. מסורתי -הוא אדם שמאמין במציאות בורא וכן שומר בעיקר דברים כללים של המסורת. אתאיסט - לא מאמין בכלום ואף אין ברצונו לקיים דבר מהדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בוחר בו מסיבות כלכליות וביטחוניות. הוא כנראה מייצג את העמדות הקרובות אליי ביותר.

כל זה היה נכון עד היום. היום אני רואה את התקנה ההזויה הזו, שהמפלגה מקבלת בברכה רק דתיים ושומרי מסורת וחושב לעצמי, שומר נפשו ירחק?

המפד"ל מייצגת בעיקר את הציונות הדתית. אם אתה לא מוכן לפשרות בנושאים שקשורים לדת יכול להיות שבאמת לא מתאים לך להצביע עבורם.

אתה יכול לנסות ולשאול את בנט מה דעתו בעניין. אחת המטרות שלו זה שהמפלגה תפתח גם לקהל רחב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין המפד"ל והמפלגות החרדיות הוא במבנה ההררכי של שלטון הרבנים, והמוסדות הדתיים שלהן הם רוצים להעביר כספים.

לא הם ולא הם מכירים בזכותם של חילונים לחיות חיים שאינם דתיים, ויעשו הכל כדי שהדבר לא יתאפשר ברמה המדינית.

וזה מספיק לכל אדם אוהב חופש לא להצביע לאף מפלגה דתית.

בכל מקום בעולם בו נתנו כוח רב למפלגה דתית, רק חרא יצא מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש בטוח שזה יהיה לטובה. במהלך תקופת קיומה של ש"ס, היו בדיוק 2 ממשלות שהסתדרו בלעדיה (אחת מלכתחילה, אחת התחילה עם ש"ס בקואליציה אך שרדה את פרישתה): ממשלת רבין של 92-95 (בלי ש"ס מאז 93), שהביאה לנו את אוסלו - ש"ס פרשה מהקואליציה בתגובה, והיתה זו הפעם הראשונה בהסטוריה בה שרדה ממשלה בזכות המפלגות הערביות, שלראשונה תמכו בקואליציה אם כי סרבו להצטרף, וממשלת שרון השניה (2003-2006), בה היה הברדק הכי גדול אי פעם מבחינת הקואליציה, ובה עברה תוכנית ההתנתקות למרות שלקואליציה למעשה לא היה רוב. ש"ס אמנם סחטנית, אבל במצב הפוליטי כיום העדרה הוא כמעט מתכון למחטפים, לרוב בידי השמאל או לטובת מדיניות שמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, "לא ברור" אם מופז חי בפנטזיות שהוא מפלגה גדולה ומתחרה בביבי מבחינת גודל ולא במרץ כפי שהוא באמת. (אם בכלל)

או שקדימה היא פשוט PAC שמריצה פרסומות למען מפלגה אחרת ונגד ביבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...