קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - דרוש מארגן - עמוד 7 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - דרוש מארגן

deluxe

האם תרצה להשתתף בקניה הקבוצתית?  

1036 הצבעות

1. 1. האם תרצה להשתתף בקניה הקבוצתית?

• כן, SOLO7C ב-550 ש"ח
    • כן, SOLO6C ב-450 ש"ח
    • כן, יותר מזוג רמקולים אחד

Recommended Posts

• תגובות 167
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם יעד המחירים שנקבע יהיה באמת ריאלי , אז אני בהחלט הולך על ה-SOLO7C בלי לחשוב פעמיים .

רמקולים איכותיים , מעוצבים יפה והכי חשוב זה הסאונד עצמו שפשוט פנטסטי .

פותח הת'רד , כמו שאני רואה יש כבר יותר מ-60 אנשים שמעוניינים בשני הדגמים בסה''כ , זה לא אמור להספיק לסגירת העסקה ? , או שצריך כמות אנשים יותר גדולה ?

האם אתה כבר מברר מחירים ? , תן לנו לדעת מה קורה עם העסקה הזאת ומה הצפי למחיר שמציעים לך עבור הקנייה הזאת , תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יעד המחירים שנקבע יהיה באמת ריאלי

אם זה היה ראלי, אז למה?

היעד טרם הושג.

אתם מבזבזים זמן, המחיר שזרקת בתחילת הת'רד של ה-550 ל-7, זה מחיר שהיית רוצה לשלם לא מחיר ראלי אפשרי. הייתי מציע לנעול את זה, אבל בסוף אני יצחק עליכם, אז למה לוותר על ההנאה (זאת הפעם הראשונה שאני חושב שמחירה קבוצתית חסרת טעם, זה מכיוון שזה בזבוז זמן של אנשים).

פותח הת'רד, יש לי בקשה אחת, תן לי הוכחה אחת, ששני מחירי היעד שלך ראלים. עד אז הת'רד הזה חסר טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ +1

אם זה היה ראלי, אז למה?אתם מבזבזים זמן, המחיר שזרקת בתחילת הת'רד של ה-550 ל-7, זה מחיר שהיית רוצה לשלם לא מחיר ראלי אפשרי. הייתי מציע לנעול את זה, אבל בסוף אני יצחק עליכם, אז למה לוותר על ההנאה (זאת הפעם הראשונה שאני חושב שמחירה קבוצתית חסרת טעם, זה מכיוון שזה בזבוז זמן של אנשים).

פותח הת'רד, יש לי בקשה אחת, תן לי הוכחה אחת, ששני מחירי היעד שלך ראלים. עד אז הת'רד הזה חסר טעם.

אני לא חייב לאף אחד הוכחות, בטח למי שאין לו חלק בקניה ורק מנסה ללגלג.

צריך להבין שדברים לוקחים זמן וזה בפירוש לא תלוי בי. (ע"ע קניה קבוצתית של R4)

לגבי "בזבוז הזמן של אנשים" - אף אחד כאן לא לחוץ לקנות היום את הרמקולים.

מי שלחוץ - שיקנה מחר במחיר הרגיל ולא יפריע לקבוצה להשיג את היעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה ראלי, אז למה?אתם מבזבזים זמן, המחיר שזרקת בתחילת הת'רד של ה-550 ל-7, זה מחיר שהיית רוצה לשלם לא מחיר ראלי אפשרי. הייתי מציע לנעול את זה, אבל בסוף אני יצחק עליכם, אז למה לוותר על ההנאה (זאת הפעם הראשונה שאני חושב שמחירה קבוצתית חסרת טעם, זה מכיוון שזה בזבוז זמן של אנשים).

עדין לא הבנתי אם אתה רוצה מסטיק או בלון...

לא חראם על הקילמוטראז' למקלדת ועל בזבוז הזמן? אם אתה מעונין לקחת חלק מקניה הקבוצתית אז סבבה. לא מעונין? גם סבבה, כבר הבהרת את דעתך בפעם הראשונה והשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא למחוק אותי מהרשימה ;D

פשוט אני דיי הרבה זמן קורא ועוקב אחרי הנושא הזה של הקנייה הקבוצתית הזאת ואני רואה שאין התקדמות , אז אמרתי לעצמי שגם במחיר סטנדרטי אני חייב את ה-SOLO 7C , היום אחרי העבודה נסעתי לאייבורי מחשבים ברחובות וקניתי אצלהם את הרמקולים , למה ברחובות ?, (כשאני גר בראשון) כי היה לי חשוב לבוא לחנות ושהם יהיו שם פיזית , שאני אשלם ואקח אותם , וגם לבדוק אותם ליד המוחר , וגם בגלל שלא יכולתי להמתין עד שישלחו אותם לסניף שלי בראשון כי אני עובד עד מאוחר כל יום ואין באפשרותי ללכת לחנויות האלו מתי שבא לי :( .

אני חייב לציין היה לי דיי כבד להרים אותם לקומה הרביעית :) , הם דיי כבדים .

הרמקולים דיי יפים , עיצוב יפה ורציני , מה שמאוד אהבתי בהם זה את האופצייה לחבר אליהם שני מכשירים בו זמנית , יש 2 כניסות של אאודיו , כי אני בידיוק רוצה לחבר את המחשב שלי ואת ה-LCD שליד המחשב גם כן , והדבר השני שאהבתי זה שהם באים עם שלט קטן וחמוד בצבע שחור , לא עם הרבה כפתורים ולא מסובך , ששולט בין היתר על הסאונד מאיזה מקור רוצים לשמוע בלחיצת כפתור , במקרה שלי זה מהמחשב או לעבור לטלויזיה עם אני רואה איזה סרט באיכות גבוהה .

יש גם שליטה מהשלט על הווליום כמובן , ה-TREBLE וה-BASS , כפתור RESET וכפתור MUTE , זה הכול.

ברמקול הראשי מאחורה ישנו כפתור ההדלקה , איזה בורר של ווליום או עוצמה שעוד לא הבנתי מה זה ;D , כי בינתיים רק עשיתי להם בדיקה רגילה שהם עובדים , כשחיברתי אותם ל- שלי , כי פשוט כדי לחבר למחשב אני צריך כבל יותר ארוך מזה שבא איתם , שאותו אני אקנה מחר ואז כבר אני אמקם אותם אצלי בחדר (יש לי חדר דיי גדול) במרחק של 3.5 מטרים האחד מהשני ואז אני אתחיל לכייל אותם להגדרות האופטימליות ;D .

מהבדיקה הראשונית שעשיתי אני חייב לציין שהם נשמעים מצויין והם דיי עוצמתיים , ןלדעתי גם BASS לא חסר .

אז זאת ההתרשמות שלי מהרמקולים SOLO 7C , מי שמעוניין מוזמן להכנס לאתר הבית של חברת MICROLAB , למצוא שם את הדגם ולעיין בפרטים של הדגם , במידות שלהם וכו'.

ויש גם ביוטיוב REVIEW על ה-SOLO 7C , פשוט תרשמו בחיפוש ותראו בין הסרטונים הראשונים איזה בחור אנגלי שמסביר על הרמקולים האלו :).

אהה , והמחיר , הם עולים כיום 890 ש''ח , באייבורי , KSP , SKYPC , WELLCOM , ואני משער שבחנויות האחרות גם יש אותם במחיר הזה או יותר גבוה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OR2OOOנמאס מהתגובות הלא מועילות ורק מזיקות שלך.

אפחד לא חייב אותך להגיב פה.

אם אין לך משהו חכם להגיד או להוסיף לדיון אז תשתוק.

את כל מה שהיה לי לומר אמרתי, זאת הבעיה שלכם שאתם בונים על מחיר כזה, סתם תתאכזבו.

כמו שאתה יכול לראות שהפסקתי להגיב כאן, אז למה למשוך את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...