שואב אבק רובוטי - מישהו יכול להמליץ? - אינטרנט של הדברים - IoT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שואב אבק רובוטי - מישהו יכול להמליץ?

MiniMizer

Recommended Posts

אני מתפתה לאחרונה לקנות שואב אבק רובוטי, ומכיוון שהחברה הכי מוכרת בתחום הזה (לפחות בישראל) היא iRobot עם סדרת הרומבה שלהם, הדגם שנראה הכי משתלם הוא ה-770 (הפרש המחירים בינו לבין ה-780 פשוט גדול מדי ולא מצדיק את התמורה, לדעתי).

אבל רגע לפני שאני זורק 2,600 ש"ח על הצעצוע הזה - האם מישהו כאן התנסה איתו ויכול לתת טיפים? לחילופין, האם מישהו התנסה עם שואבים רובוטיים אחרים? אני מכיר את כל החיקויים הזולים שמוכרים בארץ, אבל יש דגם של חברת Neato שנחשב לטוב למדי, לפחות לפי הביקורות שקראתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מכיר בית עם שואב מסדרת הרומבה, לא יודע איזה דגם. הם מבסוטים ממנו. רק צריך להקפיד לנקות אותו לאחר כל הפעלה.

יש לציין שזה בית עם שני כלבים גדולים שמשירים הרבה שיער ושטיח בסלון.

לדעתי הדבר הזה מתאים לעצלנים כרוניים או למי שממש לחוץ בזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר ל-HT, גם פה היה שירשור בנושא, תבצע חיפוש ותמצא. זה קיים.

הניטו פועלים בשיטת סריקת חדר שונה שאומנם "חכמה" ויעילה יותר, אך בפועל הניקוי פחות טוב מהרומבה. בשירשור פה שהיה זכור לי שהביאו סירטונים שעשו השוואה בנושא.

הרומבה וכיו' זה אחלה מכשיר לאדם הסטנדרטי שרוצה בית נקי בלי להתאמץ יותר מדי ולא מחזיק בפנטהאוז. יוצאים לעבודה, אומרים לו GO, עד סוף היום הוא מסיים את העבודה שלו וחוזר "לבית שלו"- עמדת הטעינה. כמובן שהרומבה בא אידיאלית עם הסקובה, אבל פה כבר צריך להוסיף עוד גיגית זהב... :P

ממליץ לך מנסיון לקרוא את השירשור ב-HT, הם משבחים את הרומבה! אני בטוח שבעתיד ארכוש לי גם כזה אחריי שאני אטפל בבעיית החפצים הזרוקים שלי בכל הבית.. :smile1:

אגב, מהשרשור ב-HT זכור לי שרוב החבר'ה עם "הדוד סאם מאמריקה" העדיפו להביא אותו מחו"ל כי יש הפרש מחירים דיי ניכר בנושא. תבדוק ת'נושא ואיך היחס מחירים בין הארץ לחו"ל כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שואב אבק איכותי שיעבוד הרבה מאוד שנים עולה באזור ה-2,000 ש"ח. למה לבזבז 2,600 ש"ח על צעצוע סיני? לוקח בין 30-45 דקות לשאוב דירה 4 חדרים. ושלא יספרו לי סיפורים. עוצמת שאיבה של שואב אבק אמיתי פי עשרות יותר טובה מהצעצוע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה אשכרה מצריך שאתה תעשה את זה ומנקה עדיין תעלה לך יותר.

חבר רכש את הרומבה (דגם יותר מיושן כמדומני) והוא די מרוצה. יש לו דירה של איזה 5 מ"ר, אז סביר להניח שזו הסיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שואב אבק איכותי שיעבוד הרבה מאוד שנים עולה באזור ה-2,000 ש"ח. למה לבזבז 2,600 ש"ח על צעצוע סיני? לוקח בין 30-45 דקות לשאוב דירה 4 חדרים. ושלא יספרו לי סיפורים. עוצמת שאיבה של שואב אבק אמיתי פי עשרות יותר טובה מהצעצוע הזה.

אפילו פחות.

אני שואב בית בגודל של כ- 150 מ"ר ב-20 דקות אפילו פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, מהשרשור ב-HT זכור לי שרוב החבר'ה עם "הדוד סאם מאמריקה" העדיפו להביא אותו מחו"ל כי יש הפרש מחירים דיי ניכר בנושא. תבדוק ת'נושא ואיך היחס מחירים בין הארץ לחו"ל כיום.

האמת שהפרש המחירים הוא לא כזה מטורף - בחו"ל ה-770 עולה $500 ובארץ 2,600 ש"ח, זה עוד נסבל.

נראה לי שאני אקנה את ה-770 וזהו, חבל על החפירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שואב אבל התעניינתי לגבי אחד.

יש בסביב ה-800 ש"ח במחסני חשמל, אבל הוא לא מתאים לבית כמון שלי (קטן, הרבה "פניות", צפוף), לא יודע איך הבית שלך.

לגבי היקרים שמעתי שהם עושים את העבודה אבל מעבר לזה אין לי מושג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להבין דבר אחד

אני יודע שאצלי בשואב הרגיל המיכל שלו דיי גדול ומתמלא יחסית מהר

איך ברוביטי הקטנציק הזה משהו בכלל נכנס שם במיכל שלו בלי לסתום אותו אחרי כמה דקות עבודה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...