endless.com ז"ל - יש אלטרנטיבות? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

endless.com ז"ל - יש אלטרנטיבות?

MalGano

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^

הייתי שולח לך הודעה פרטית לבדוק אם במקרה את אחותי.

גם לה יש כמה עשרות זוגות נעליים, עם חלקם היא לא הסתובבה יותר מיום אחד.

מבטיחה לך שאיני :)

אבל בגדול ככה אתם אוהבים אותנו. נשיות.

לא בוצ'יות עם דגמ"ח, טישרט ונעלי עבודה (לפחות לא כל הזמן).

:gorgeous:

לא? ;)

מישהו יודע איך מוסיפים כתובת אמריקאית לפייפל ? ניסיתי להוסיף כתובת אבל הוא לא נתן לי לשנות מארה"ב..

ניסיתי, אי אפשר.

ניתן להוסיף כתובת נוסף רק באותה מדינה בה אתה גר וגם שם על כרטיס האשראי להיות רשום על שם אותה מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצלחתי להוסיף Shipping Address של ארה"ב בחשבון פייפל שלי - ניראה לי זה התווסף מקניות באיביי (החשבונות מקושרים ומסונכרנים).

בכל מקרה לפני כמה ימים בהחלט תכננתי לעשות קניה של כמה נעליים ב Endless - עד שהתחלתי להיות סגור על הדגמים - האתר נסגר :'(

למזלי - חיפשתי את הנעליים באמזון, והמחיר הרבה יותר זול שמה מאשר מה שהיה ב Endless! השתמשתי ב BUY2USA בכדי לקנות את הנעליים ב $20 עם משלוח אווירי (נורא דומה למה ש Endless הציעו), ככה שהסכום הסופי מתקזז עם העלות הזולה יותר של הנעליים, ולי אישית יצא הרבה יותר זול מ Endless.

- אגב, Mustop מציעים את אותו השירות ב $19 משלוח, ואפילו נותנים 10$ הנחה בקניה באמאזון - שלחתי אליהם מייל אם ניתן לממש את 2 ההטבות ביחד - אם כן אז יוצא משלוח ב $9!

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- אגב, Mustop מציעים את אותו השירות ב $19 משלוח, ואפילו נותנים 10$ הנחה בקניה באמאזון - שלחתי אליהם מייל אם ניתן לממש את 2 ההטבות ביחד - אם כן אז יוצא משלוח ב $9!

זה נכון גם לגבי ו-zappos. חייבים לשלוח להם מייל לפני שהחבילה מגיעה ומחוייבת כדי לקבל את הזיכוי של 10 דולר על המשלוח.

לצערי גיליתי את זה בפעם הראשונה מאוחר מדי. זה הדבר הרע ב-mustop, החיוב אצלהם אוטומטי ללא אישור עסקה מצד הלקוח.

סוג של חוצפה אם שואלים אותי, אבל ככה הם טוענים שהם עובדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון גם לגבי ebay ו-zappos. חייבים לשלוח להם מייל לפני שהחבילה מגיעה ומחוייבת כדי לקבל את הזיכוי של 10 דולר על המשלוח.

לצערי גיליתי את זה בפעם הראשונה מאוחר מדי. זה הדבר הרע ב-mustop, החיוב אצלהם אוטומטי ללא אישור עסקה מצד הלקוח.

בדיוק, צריך לזכור לשלוח להם את האימייל מיד אחרי הרכישה, אחרת הם לא יתנו את ה- $10 זיכוי. אני שאלתי אותם למה הביורוקרטיה הזו טובה, ונעניתי שככה זה עובד (כלומר שיטת מצליח, מי ששוכח, משלם).

אגב, חברה דומה BUY2USA, מצהירה שהפתעות במכס מעבר למה שחושב, הם יספגו. שווה לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אוטומטי? יש להם גישה אוטומטית לחשבון הבנק / כ.האשראי שלך ?

אתה נותן להם ויזה או PP בהרשמה, והם מחייבים אוטומטית ברגע שהחבילה מגיע אליהם - בלי להודיע לך מראש.

אתה מקבל הודעה בסגנון של - "חייבנו אותך בסכום של XXX דולרים לפי הפירוט הבא... "

זו הסיבה שאני לרוב ממליץ להתרחק מהחברה הזו. מבחינתם התשלום mustop הם חברה קצת בעייתית. זה פתח לבעיות וצרות.

אגב, חברה דומה BUY2USA, מצהירה שהפתעות במכס מעבר למה שחושב, הם יספגו. שווה לבדוק.

לא הכרתי את המדיניות הזו, אבל אם זה המצב הם בהחלט חברה הרבה יותר מומלצת מ-mustop.

עדיף הפרש קצת במחיר המשלוח, בשביל בטחון וחיוב כשאתה יודע על מה אתה משלם.

נ.ב.

עוד חברה שעושה משלוחים מהסוג הזה לישראל ושווה בדיקה - http://www.globalshop.net/df_web_pages/cb_home.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון גם לגבי ו-zappos. חייבים לשלוח להם מייל לפני שהחבילה מגיעה ומחוייבת כדי לקבל את הזיכוי של 10 דולר על המשלוח.

נכון, גם אני לא אהבתי את זה שמחייבים אותי אוטומטית. במקרה אחד רציתי לאחד חבילות אבל חיכיתי שהן יגיעו לפני שאני שולח אימייל - כבר היה מאוחר מידי והן נשלחו וחוייבתי אוטומטית (!).

שלחתי להם מייל בגלל שמדובר ב 2 הטבות: (1) 10$ זיכוי באמזון (2) "מבצע" שילוח נעליים ב $19.

http://www.mustop.co.il/shoes/how-to-buy-shoes

http://www.mustop.co.il/special-deals-israel/amazon

לתשומת ליבכם:

אין כפל .

ניר,

עדכן בבקשה בתשובה שיתנו לך.

בהחלט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצלחתי להוסיף Shipping Address של ארה"ב בחשבון פייפל שלי - ניראה לי זה התווסף מקניות באיביי (החשבונות מקושרים ומסונכרנים).

בכל מקרה לפני כמה ימים בהחלט תכננתי לעשות קניה של כמה נעליים ב Endless - עד שהתחלתי להיות סגור על הדגמים - האתר נסגר :'(

למזלי - חיפשתי את הנעליים באמזון, והמחיר הרבה יותר זול שמה מאשר מה שהיה ב Endless! השתמשתי ב BUY2USA בכדי לקנות את הנעליים ב $20 עם משלוח אווירי (נורא דומה למה ש Endless הציעו), ככה שהסכום הסופי מתקזז עם העלות הזולה יותר של הנעליים, ולי אישית יצא הרבה יותר זול מ Endless.

:)

מה שהיה טוב ב-endless זה שהיו ממש טובים שהתעדכנו כל שבועיים בערך. למשל מיזונו אניגמה היו שם ב-85-90 דולר (אם כי רק בצבע ירוק). היית צריך לשבת על האתר הזה ולדוג משם את good stuff :) .

עד היום לא מצאתי את הנעליים האלה במחיר הנ"ל גם במשלוח לארה"ב. גם אם יהיה משהו כזה זה יתקזז לרעה עם ה-20 דולר של המשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכרתי את המדיניות הזו, אבל אם זה המצב הם בהחלט חברה הרבה יותר מומלצת מ-mustop.

גם אין אצל buy2usa חיוב אוטומטי. עכשיו הזמנתי דרכם 7. ושילמתי רק כאשר המוצר הגיע אליהם. בתשלום גם היתה בחירה אם לשמור פרטי אשראי לקניות הבאות. (בחרתי שלא)

החיוב היה בדיוק כפי שפורסם מראש. אולי טיפ טיפה יותר מבחינת שער הדולר היציג באותו יום. (יצא בערך 5 ש"ח יותר מהשער היציג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתתי לך לינק למקום שהן עולות בו 63 דולר לפני 2 עמודים ! זה 20 דולר פחות מ-endless.

אני בד"כ קונה ב-running warehouse נעליים שעולות בארץ כ-600-700 שח שעם המשלוח לארץ (buy2usa) יוצאות כ-85 דולר

מתברר שיש אניגמה 2 שעולות 130 דולר... לא שמתי לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבטיחה לך שאיני :)

אבל בגדול ככה אתם אוהבים אותנו. נשיות.

לא בוצ'יות עם דגמ"ח, טישרט ונעלי עבודה (לפחות לא כל הזמן).

:gorgeous:

לא? ;)

ניסיתי, אי אפשר.

ניתן להוסיף כתובת נוסף רק באותה מדינה בה אתה גר וגם שם על כרטיס האשראי להיות רשום על שם אותה מדינה.

א) סביר להניח. את נשמעת הרבה פחות כלבה מאחותי.

ב) אי אפשר להיות נשית עם חמש/שש/שבע/שמונה/תשע זוגות נעליים?

ג) צריך לבדוק אבל אני די בטוח שהפייפל שלי מקושר גם לכתובת בארה"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...