endless.com ז"ל - יש אלטרנטיבות? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

endless.com ז"ל - יש אלטרנטיבות?

MalGano

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

VANS לא עושים משלוחים לארץ..

הזמנתי לפני כמה חודשים נעליים מENDLESS ויצא לי ממש זול. הם גם החזירו 10 דולר לחשבון אחרי שהם גבו יותר מדי על מיסים, וזאת בלי שום התערבות מצידי..

אתר הוגן וזול, ובאמת חבל שנסגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לבדוק מחירים דרך BUY2? היו להם מבצעים מצויינים על ביגוד לא מזמן.

בלי מבצע יוצא ~20$ על שילוח ימי.

יש להם כרגע מבצע 20$ על משלוח אווירי לנעליים

http://usa.buy2.co.il/buy2usa/Stores/index/%D7%94%D7%A0%D7%A2%D7%9C%D7%94

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

$20ִ למשלוח עבור זוג נעליים אחד?

שם הייתי משלמת $10 עד עלות של $100 (אפילו 5 זוגות לצורך העניין) היה וסך הקניה היה עובר את ה- $100 המשלוח בכלל היה חינם.

קיצור, למי שרגיל היה לקנות מ-ENDLESS זה נראה ממש יקר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה בעיקר נעלי ספורט, ויחסית לאתרים אחרים הם לא היו זולים מאוד במקרה הזה. לרוב הם היו יקרים ב-15-20 דולר לזוג.

מבצעים טובים לנעלי ספורט אפשר למצוא באתר כמו www.runningwarehouse.com (בחלק המבצעים בד"כ)

לדוגמה נעלי Mizuno Enigma יעלו עם קופון FB15D כ-63.5 דולר ומשלוח חינם בארה"ב (משלוח לארץ עולה 30 דולר), משלוח לישראל עם מסטופ יעלה כ-19 דולר.

נעליים מהרמה הזו ב-endless עלו כ-80-90 דולר לפחות, וגם אם המשלוח חינם יש את ההפרש במחיר ואת עלות המע"מ בארץ - 14 דולר.

הנקודה היא שרוב הנעליים שם יקרות מהמחירים הזולים ביותר ברשת, אז אולי המשלוח חינם אבל בסה"כ זה מתקזז.

נ.ב. אני לא זוכר אם היו שם קופונים (לדעתי לא במשלוחים בינ"ל) ובכל מקרה אין טעם לבכות על זה.

היום האלטרנטיבה היא למצוא את המחיר הזול ביותר ולשלוח דרך חברת שילוח מארה"ב לישראל עם כתובת בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

$20ִ למשלוח עבור זוג נעליים אחד?

שם הייתי משלמת $10 עד עלות של $100 (אפילו 5 זוגות לצורך העניין) היה וסך הקניה היה עובר את ה- $100 המשלוח בכלל היה חינם.

קיצור, למי שרגיל היה לקנות מ-ENDLESS זה נראה ממש יקר..

חמש זוגות? את בחורה קלאסית את יודעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...