כונן 1TB של סמסונג לא מזוהה ע"י סטרימר\ראוטר - רק ע"י מחשב - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן 1TB של סמסונג לא מזוהה ע"י סטרימר\ראוטר - רק ע"י מחשב

e-r-a-n

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני זוכר שכשדישדשתי פה בפורום בזמנו כשהתעניינתי בכונן זה היה המומלץ ביותר. by far לעומת אחרים.

במבט לאחור..אני לא כלכך מבין את צירוף המקרים הזה ששני רכיבים ששונים לגמרי בתכלית ובחומרה - סטרימר וראוטר, שניהם לא תומכים בו. תמוה בעיניי איך מייצרים ככה מוצר שהוא כה רב תכליתי...

אולי נשדרג ל 2TB :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה אולי לשחק עם הג'אמפר, תשים אותו על מאסטר :nixweiss:

אין מאסטר ב-SATA. זה לא IDE עם שני כוננים באותו כבל.

הג'מפר הזה אולי יגביל אותו למהירות של SATA150, אם הוא עושה משהו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שזה משהו שלא קורה הרבה ובדרך כלל זה קורה אחרי עידקון תוכנה לסטרימר

דבר אחרון שנשאר זה לעשות עידקון לתוכנה של הסטרימר

לפי מה שקראתי על העידקונים בדרך כלל הם מתמקדים התיקון תמיכה בציוד וכוננים חיצוניים

יכול להיות שזה יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך יעודית לתקן את הpartition table?

מלבד פירמוט סטנדרטי של כל הכונן?

עריכה: הבעיה נפטרה (הן בת' והן בט') כאשר שיניתי את הכונן להיות MBR. נאלצתי לפרמט ולאבד קצת סדרות בדרך, אבל כנראה שזה מחיר הקידמה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: הבעיה נפטרה (הן בת' והן בט') כאשר שיניתי את הכונן להיות MBR. נאלצתי לפרמט ולאבד קצת סדרות בדרך, אבל כנראה שזה מחיר

היתה לי הרגשה שזה משהו כזה - לא סתם "אכלתי לך את הראש" לגבי זה שהכונן צריך להיות נקי ובתול.

לגבי הסדרות - כל חומר שאפשר להשיג אותו שוב לא שווה גיבוי - אישית אני מגבה רק את הדברים החשובים באמת - מסמכים, תמונות ווידאו של המשפחה, הגדרות. וחומר שוהרדתי מהרשת - מעולם לא גיביתי ואין סיבה לגבות מבחינתי.

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי, כן.

בפעם הראשונה שפירמטתי הכונן היה ונותר לאחר הפירמוט GPT. באותה פעם היה לצדי כונן 2TB של חבר כך שנעזרתי בו לצורך המטרה.

בפעם השניה לא היה, וכבר הייתי די מיואש מהמצב.

גבריאל, אתה צודק.

תודה לכולכם וחג סוכות שמח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...