ABIT AI7 Intel 865PE vs ABIT IC7 Intel 875P - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ABIT AI7 Intel 865PE vs ABIT IC7 Intel 875P

Ran B

Recommended Posts

שלום.

ההחלטתי לקנות חדש למטרת האוברקלוק שלי, בשל הלוח הגרוע שלי.. 8)

עכשיו, חלק אמרו לי שIC7 נחשב לטוב וחלק אמרו לי שAI7 נחשב לטוב,

אז מי מבין השנים יותר טוב לאוברקלוק חזק שאני רוצה לעשות,

ונגיד עם הIC7 יותר טוב, האם הוא שווה את ההשקעה של עוד כ100 שקל בשבילו,

האם הביצועים שהוא נותן גבוהיים יותר מהAI7 ברמה ששוה את הכסף?

ובקיצור, איזה לוח יתר עדיף לי לקנות?

תודה, רן! ;)

עריכה:

-------

אני אחסוך לעצמי פתחית תארד חדש, ואנצל את האתרד הזה לשאלה אחרת,

לחבר שלי יש זכרונות 400mhz 256MB והוא רוצה לקנות עוד 512MB,

אז חבר אחר שלי אמר לו שלא תיהיה בעיה לשים rd , בלי קשר שזה יקר רצח,

האם זה שהוא מוסיף rd- לddr שלו, אז האם המהירות של הכרטיסים תעבוד לפי מהירות של

ddr, הוא שמה הזכרונות של ה יעבדו במהירות של rd- אני אמרתי שrd- מהיר יותר מהddr כמובן,

ולכן הrd-ram יעבדו "בקצב" של הddr כי הddr לא יוכלו לעבוד "בקצב" של הrd-ram, או שפשוט המחשב לא יפעל,

כי אלה שונים.., מה אתם אומרים?.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, מכיוון שאת ההזמנה אני רק בעוד כחודש,

אז יש לי זמן לשמוע תגובות, הצעות, פיצ'רים, סיקורים, השוואת, או כל שטות אחרת בעד או נגד

אחד הלוחות.. :)

או אולי יצא לוח חדש יותר טוב.. :P

בנתיים, אני אשמח אם בעלי הAI7 והIC7 יתנו פה תגובות / ביקורות על התוצאות של הלוחות האלה..,

תודה, רן! ;):D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

They didn't overclock it at all though.

From another AI7 review I saw they had problems getting above 275 FSB while an IC7 usually goes further, however the IC7 gives less VDIMM than the AI7 without a VDD mod.

I would personally go for the new revision of the 4PCA3+ or 4PDA2+, they are superb for overclocking and they come packed with features.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיפוקסים שציינתי טובים יותר מהאביטים? ::)

ודרך אגב יש לי 4 2.66 B ככה שנראה לי שהמקסימום שאני אוכל להוציא ממנו

זה 200MHZ FSB, עד למקרה שאני אקנה מעבד חדש, וזה לא יקרה בזמן הכי קרוב.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Revision הראשון של האיפוקס די גרוע, ב Revision 2.2 הבנתי שפתרו את הבעיות של הראשון.

לא מצאתי יותר מדי ביקורות על ה2.2, אבל מאנשים שכבר הספיקו לרכוש אותו, הבנתי שדי מרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארמגדון ציין שהוא היה הולך על איפוקס, אותו איפוקס שארמגדון ציין נחשב לטוב יותר מאביט AI7 או IC7? ::)

יש לו את האפוקס בגירסת Rev2.0, וכאמור הוא מאוד מרוצה ממנו (ואם אתה מכיר את תום הוא כבר בדק את היכולות שלו למקסימום, עוד עם צמד 4000 Gold כמו שהוא פרסם בפורום אוברקלק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Epox is indeed superb (only Rev 2.0), one of the advantages it has are very high voltages by default (2.5-3.3 VDIMM, 1.425-1.850 Vcore and 1.5-2.2 VAGP).

The board also comes stocked with almost everything you could possibly need, a Gigabit Ethernet controller, 4 SATA connectors (2 via ICH5R and 2 via Silicon Image chip which also supports ATAPI sata drives (once they will be released) and hot swap option for SATA drives.), a highpoint ATA RAID controller, Firewire and the rest of the usual stuff.

As for overclocking, I managed to run the system at 285 FSB unsynced (as far as I went due to my CPU) and 275 synced with the PC4000 Gold.

The AI7 seems like a very nice board aswell but I haven't seen many reviews where it reached a very high FSB, it does have uGuru which is a very nice feature.

And by the way, I don't think there's any chance you will reach 200 FSB with a 2.66B (20 multiplier) since it will result in 4 ghz, you might manage to get to 166 though (3.3 ghz).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנן כמה טענות מפי משתמשים שכבר רכשו את הRev החדשים של ה 4PCA3 Plus (גרסה 2.0 ו 2.2) בנוגע ל Vdimm המיירבי שמסופק ע"י הלוח ובעיית POST איטי שמציק למס' לא מועט של משתמשים (10 שניות ויותר עד שנשלח אות וידאו ראשוני למסך) בRev 2.00, חלק מצאו לנכון לשלוח אותם בחזרה לחנות ולקוות לקבל את Rev. 2.2.

לפרטים נוספים :

http://www.aoaforums.com/forum/showthread.php?t=22231&page=4&pp=20 - מתפשט גם לעמודים שאחרי.

ולעוד קצת "בכיות" :

http://www.abxzone.com/forums/showthread.php?threadid=62063

בכל מקרה, לא מצאתי משתמש אחד ששולל את רכישת הלוח לחלוטין, אך נשתמע מהטענות הנ"ל שניתן להעמיד אותו ביחד עם ה IC-7 של אביט ולוחות "FSB 280Mhz Limit" אחרים.

ככל הנראה שמי שמתכנן עצבני במיוחד, ייאלץ לחפש לוח אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The slow post problem also existed in the 865PE board and it's been solved in the latest bios.

As for VDIMM issues, I gave 3.2 and 3.3 and it was constantly stable and I encountered no problem, as for the max FSB, I myself ran it @ 285 FSB, I'd try to go further but my CPU can't handle it without voltages I'd rather not give.

Perhaps these problems only exist in the 4PCA3+ since I had no issues of this sort with my 4PDA2+.

Regardless, I used a whole lot of 865PE and 875P and out of which this is certainly the best board.

Sadly enough I never had a chance to use an or Asus board yet so I can't rule those out but from what I saw abroad except the IC7-MAX3 the other 865PE/875P boards aren't that impressive when it comes to overclocking.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...