בעיה ביציאה מאפליקציות וממשחקים בגלקסי S3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ביציאה מאפליקציות וממשחקים בגלקסי S3

Or94

Recommended Posts

יש לי S3 כבר מעל חודשיים.קניתי אותו בחנות ELINE בנשר וקיבלתי רום של חברת TMOBILE ואני עדיין עם הרום הזה והיה לי רק פעם אחת עידכון גירסא שהוסיף את האפליקציה flipboard ואת האפשרות לשינוי הבהירות משורת ההתראות. חזרתי להשתמש בTOUCHWIZ של אחרי שניסיתי כל מיני לאנצ'רים שונים אבל בכולם יש אותה בעיה כולל בTOUCHWIZ: כאשר אני יוצא מאפליקציות ומשחקים ויישומים יש בעיה שבה לתיקיות וליישומים ובכלל לכל התפריט לוקח הרבה זמן להיטען מחדש. הבנתי שלבעיה הזאת קוראים redraw משהו כזה אבל לא מצאתי לה פיתרונות. קראתי שהווידג'ט של המזג אוויר של גורם לבעיה והסרתי אותו והבעיה קצת השתפרה אבל עדיין לא לגמרי.

האם יש משהו שיפתור לגמרי את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא בעיה של הגלקסי אס 3 בלבד, אלא של כל מכשירי האנדרואיד, ולמעשה זוהי לא בעיה בכלל. זוהי פשוט דרך העבודה של , והרציונל הוא לחסוך במשאבי מערכת. לא בשימוש- מועבד ל"צד", ויטען מחדש כיהיה צורך.

כמובן שככל ויהיו פחות דברים (כבדים) על מסכי הבית, הוא יטען מהר יותר וכל התהליך יהיה פחות מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ווידג'טים נחשבים לכבדים על מסכי הבית?

ולמה בעצם זה קורה? המכשיר בעצם מספיק חזק ויש לו מעבד מאוד חזק שאמור גם לסחוב את הווידג'טים הכבדים ביותר. לא ככה?

ויש לי עוד כמה שאלות:

1. עכשיו שיצא העידכון 4.1 לגלקסי S3 ואני עם רום של T MOBILE וקניתי בחנות פרטית אז אני צריך לחכות שהם יוציאו את העידכון ולא סאני נכון?

2. יש לי שאלה: כאשר אני מטעין את הפלאפון רשום לי בהגדרות של הסוללה שהטעינה היא דרך USB. זה תקין?

3. יש לי עידכונים בחנות PLAY וכאשר אני מנסה להתקין אותם יש לי הודעה שאין מספיק שטח אחסון זמין וזה למרות שניצלתי 10.86 ג'יגה מתוך 11.35 ג'יגה ועוד יש לי כרטיס זיכרון של 8GB. מה אני צריך לעשות?

4. הורדתי כמה תוכנות מהחנות apps ואחרי שניסיתי להתקין נרשמה לי הודעה שההתקנה נכשלה. האם זה בגלל שאין לי מספיק מקום?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...