מה הדרך הטובה ביותר לקניות iphone 4s כיום ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדרך הטובה ביותר לקניות iphone 4s כיום ?

matan13

Recommended Posts

מה הדרך הכי זולה לקניות כיום אייפון 4s ?

מהמחירים שראיתי ב- של מחודשים וחדשים כולל השליחה, מכס ומע"מ פנימי זה יצא פחות או יותר כמו המחיר בארץ.

אתם ממליצים לחכות עוד קצת או לקנות כעת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר באיביי..

תחפש משומש במצב טוב (יש כאלה , קניתי כבר שניים כולל אחד עם 64 ג'יגה במחיר מעולה) שנרכש מרשת AT&T. תבקש מהמוכר לשלוח בדואר רשום רגיל ורוב הסיכויים שלא ידרשו ממך לשלם מכס+מע"מ (חבילה קטנה ולרוב לא נבדקת בכלל).

לגבי שחרור נעילה יש שתי אפשרויות אם אתה קונה טלפון של AT&T :

1. או להשתמש בטורבו סים (GEVEY)

2. או להיעזר בשירות חדש שיש באתר של GEVEY שאתה מוסר להם את המספר הסידורי + IMEI, משלם 50 דולר ותוך יום עד יום וחצי, אתה עושה אקטיבציה למכשיר שלך עם סים של מקומית והוא פתוח לתמיד לכל הרשתות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מסתייג מלקנות מכשירים של חברות כמו AT&T T-mo וכו מהסיבה שהרבה אנשים מוכרים לך טלפון שהם קנו בתוכנית מדווחים שנגנב בשביל החזר והמכשיר נחסם.

היו לא אחד ולא שתי מקרים שזה קרה.

שלא לדבר על איך לך מושג מה המכשיר עבר.

אני תמיד העדיף לשלם את ה200-300 שח יותר בשביל לקבל מכשיר שאני יודע שהוא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מסתייג מלקנות מכשירים של חברות כמו AT&T T-mo וכו מהסיבה שהרבה אנשים מוכרים לך טלפון שהם קנו בתוכנית מדווחים שנגנב בשביל החזר והמכשיר נחסם.

היו לא אחד ולא שתי מקרים שזה קרה.

שלא לדבר על איך לך מושג מה המכשיר עבר.

אני תמיד העדיף לשלם את ה200-300 שח יותר בשביל לקבל מכשיר שאני יודע שהוא בסדר.

זה ממש לא הבדל של 200-300 שקל.

לפני שאתה מזמין, אתה יכול לבדוק את הדירוג של המוכר וחוות הדעת עליו ואם יש יותר מדי דיעות שליליות פשוט לא לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נשארו מכשירי iphone מחודשים בסלקום למכירה.

חוץ מזה, שהמכשירים המחודשים שנמכרים בארץ ושנמכרים בהונג קונג וארה"ב שונים בכמה וכמה רמות מבחינת בדיקות תקינות ואיכות המוצר. שם מוצאים את זה ממש כמו חדש, חבר שלי בהונג קונג ולא רואים הבדל בכלל.

קניתי או אתם מכירים אנשים שקנו מכשירי sim free ויצא להם הבדל משמעותי במחיר ששווה את כל העיניין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי מחבר שעובד בסלקום שהמוחדשים שלהם באים מביטולי עיסקה והם עוברים בדיקות טכנאי לראות שלא נעשה שימוש במכשיר והוא תקין למכירה חוזרת.

גילוי נאות, רכשתי אחד כזה לאימי (אייפון 4 8gb) והוא בא כחדש, בלי שריטה או ליכלוך.

המלאי של המוחדשים בסלקום די נדיר ובדרך כלל יש רשימת המתנה! אבל במחיר הנקוב שווה לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו חברים, הקדמתי את המאוחר בפוסט הזה. הנייד שלי היום הלך לעולמו. כמה צפוי...

אני חושב לקנות 4s 16gb או אפילו 4 ( הבדל 600-700 ש"ח במחיר) - מה אתם ממליצים לקנות ?

אני מתבלט מה כדאי לעשות - או לקנות עכשיו במחיר בארץ או לקנות בנתיים מכשיר זמני עד שירד המחיר כשיכנס יותר לארץ 5

אשמח לעזרתכם, סיועכם והכוונתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר לא ירד כזה מהר ובאופן משמעותי שמצדיק לקנות מכשיר אחר ולחכות , אחרי הכל זה ....

מה שכן , המחיר של האייפון 5 יהיה סביר להניח כמו המחיר של האייפון 4S היום , אז אולי תרצה לקנות אותו...

אני אישית מאד מאוכזב מהאייפון החדש , שאר החברות התקדמו והאייפון , מה אני אגיד , לא כל כך מרשים.

זאת הדעה שלי , אז אני לא יכול להמליץ לך , בלב שלם , על אף אחד מהמכשירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך בנוגע לאייפון 5, אין באמת טעם כ"כ לחכות לו ולשלם עליו מחיר כ"כ גבוה בהשוואה ל-4s.

אני חשבתי לחכות שירד כי המחיר נשאר אותו המחיר כבר כמעט 8-10 חודשים... ונראה לי שמתי שיכנס יותר לארץ וביחד עם השיווק של המפעילות הסלולריות.. אז המחיר של ה-4S ירד די משמעותית... אתה לא חושב ?

בכל אופן, יש חנויות שאתה ממליץ במרכז לקנות מהם ? יש צורך לבדיוק סיריאל לפני קנייה שהוא מקורי של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...