שאלה| מומחים לכאן צריך עזרה ההמלצה על TABLET של GALAXY או של APPLE - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| מומחים לכאן צריך עזרה ההמלצה על TABLET של GALAXY או של APPLE

Athenelol

Recommended Posts

שלום, רציתי לדעת, ברצוני לרכוש טבלט של בערך עד 2000-2500 שקל, לשימוש יומיומי של גלישה, צפייה בסרטים וכו'...

עכשיו אני לא מבין לא דבר כטאבלטים, העדפות, הבדלים, גרסה 1-2-3 של כל אחד מהם, מישהו שבמבין בבקש יכול להמליץ לי

ולהסביר למה הוא ממליץ, תודה רבה מומחים יקרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן יהיה לסייע לך הרבה יותר אחרי שתחליט על כיוון מבחינת או , או בכלל WIN8 RT שמגיע בקרוב.

ההחלטה הזו היא הבעייתית כי היא כמעט כמו לבחור דת. בחירת המכשיר עצמו היא לא קשה אחרי שאתה מחליט לאיזה מחנה אתה מצטרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן יהיה לסייע לך הרבה יותר אחרי שתחליט על כיוון מבחינת או , או בכלל WIN8 RT שמגיע בקרוב.

ההחלטה הזו היא הבעייתית כי היא כמעט כמו לבחור דת. בחירת המכשיר עצמו היא לא קשה אחרי שאתה מחליט לאיזה מחנה אתה מצטרף.

+1

ואפילו +2

בנוסף כדאי שבחר איזה גודל מתאים לך- 7 או 10 אינץ'. לך לחנות האלקטרוניקה הגדולה הקרובה לביתך (באג, דיפו..) והתנסה במכשירים שונים בגדלים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו היה לי נסיון רק עם , עם מכשירים ניידים, אז בוא נלך על ..

+1

ואפילו +2

בנוסף כדאי שבחר איזה גודל מתאים לך- 7 או 10 אינץ'. לך לחנות האלקטרוניקה הגדולה הקרובה לביתך (באג, דיפו..) והתנסה במכשירים שונים בגדלים שונים.

אני לא רוצה להסתמך על מה שהגנבים בחנות אלקטרוניקה אומרים לי, העדפה שלי ל10 אינץ.

לי יש , 7 ו-SGS3... כולם נוחים לי, אבל בנקסוס הכי נוח להשתמש.

הנקסוס הוא 7 אינץ, תודה על התגובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל השימושים שציינת יש 2-3 דגמים של סיניים איכותיים שישאירו לך עודף מ-1000 ש"ח ויעשו את העבודה בקלות.

חראם על הכסף.

אוקיי, יש לך הצעות כלשהן? עם רזולוציה, טאץ טובים? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...