ZOTAC 680GTX 4GB...ביקורת? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ZOTAC 680GTX 4GB...ביקורת?

dedicon

Recommended Posts

אז נפל עליי סכום כסף נכבד והחלטתי לשדרג את כרטיסי המסך שלי. יש לי כרגע 6970X2, שעובדים מעולה. אבל כל המחשב שודרג השנה אז... אין כמו להתחיל שנה חדשה עם החלק האחרון שלא שידרגתי עוד :)

הבעיה: אני נמצא בעמדה ה"אדומה" כבר יותר מ6 שנים, ואין לי מושג ירוק(PUN INTENDED) מה זה .... זאת חברת כרטיסים טובה?

המחיר אומר שכן, אבל לא מצאתי ביקורות שמעידים האם באמת שווה לי להוסיף כמעט 1000 שקל(2000 אם אני משדרג את 2 הכרטיסים, וזה כנראה הכיוון) בהבדל בין 2 ל4 GB... או איך הכרטיס בהשוואה לאחרים באותו טווח מחיר... בקיצר, לא התיידד איתי בחיפוש אחר ביקורת טובה ואמינה.

האם יש למישהו פה נסיון אישי עם הכרטיס? אני עורך ווידאו/גיימר. עורך על האדיוס, עם מדי פעם נגיעות באפטר, אבל ממש בקטנה. זה , למרות שהעבודה קיצצה לי בשעות המשחק משמעותית, עדיין הסופ"ש מוקדש להשלמת פערים, ואני עומד על ממוצע של כ3.5 משחקים בחודש(30 שעות). כך שאני זקוק למשהו בשביל 2 המטרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסון אישי עם הכרטיס... לא.

(אבל אתמול לקחתי את ה GTX680 DCII)

כל מה שאומר עכשיו זה אך ורק מנבירות שעשיתי ברשת בשבועיים האחרונים!

מה שאני יכולה להגיד על הדגם של ZOTEC זה.... "ממש לא משנה הדגם בסדרה של GTX600, אתה פשוט לא יכול לטעות!"

בקשר למשחקים, וכרטיס המכיל 4GB... - אז נכון להיום חוץ ממצבים כגון MODS , לא תראה ניצול מלא של ה 4GB, אבל אין ספק שעולם המשחקים עומד לשנות את דרישותיו ובמהרה אנחנו כן נראה דרישות ל מינימום של 2GB ומעלה.

-

אז תתחדש.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי לא מזמן את הדגם 2gb ואני מאד מבסוט , הוא מאד שקט ויש לו אחריות ל 5 שנים אז קח את זה בחשבון

שנתיים בארץ ועוד 3 שנים מול היצרן עם רישום באתר שלהם , מסתבר שפה לא יודעים עובדה חשובה זו

בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...