בזמנכם החופשי - אל תכנסו בכלל!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזמנכם החופשי - אל תכנסו בכלל!!

ssib

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעצם, יש סוג אחד גרוע יותר: אלה שבאים לייעוץ, מקבלים אחלה הצעות מהחברה המצויינים כאן על פני דיון מפורט על פני 5 עמודים, עם שאלות מצידם, הבהרות ושיפורים, ואז יומיים אחרי מוסיפים הודעה בסגנון "טוב, קניתי מחשב (עם מפרט שונה לחלוטין וגרוע בהרבה מכל הבחינות), איך הוא?" בעעע.

בהחלט, זה פשוט מוציא את הרוח מהמפרשים.

מצד שני, מי שטיפש מגיע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורס קצר בלשון והבעה - חובה. לא מדבר על שגיאות כתיב אלא על צורות התבטאות בלתי נסבלות. לא אכפת לי אם מישהו יכתוב "עים" במקום "עם" למרות שגם זה מעט מחרפן באיזושהי נקודה, אבל דברים כמו "אחי קרתיס מסך סוס?" יכולים לגרום לתאים במח שלי למות.

והווו... הוו, כמה מזה הספקתי לראות במשך השנים. ברשותכם אפרוק עוד משהו שמכאיב לי במח וזה שימוש יתר בסמייליים מסויימים או ירידת שורה באמצע משפט, דברים כאלו לגמרי מחרפנים לדעתי.

למה לכתוב משפט

ככה מבלי לסיים אותו

באותה שורה?

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם דיברנו על פלאפונים, לפני כמה שבועות היתי בעמדה לקנות מכשיר פשוט לאמא שלי, ולפני היתה משפחה שקנתה מכשיר חדש לילד בן 8, הוא איבד את הקודם שלו שעלה מעל 1000 שקל, אז כעונש קונים לו מכשיר רק ב700, ואם הוא יאבד גם אותו, יקנו לו מכשיר רק ב200.

כשהציעו לילדה בת ה10 מכשיר נחמד באזור ה700 שקל, התגובה שלה היתה "מה פיתאום!!!!!" כזה עצבני שהיתי בטוח שאם הדיון היה נמשך היא היתה מתחילה סצנת בכי בחנות. וזה אפילו בלי להסתכל עליו, כנראה כי זה לא , שהרי כל ילד מעל גיל 6 צריך כזה היום.

היתי בהלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הודעות מהסוג הזה שיכולות להוציא כל אדם מדעתו. פעם הייתי מגיב, אבל אחרי שהשתיקו אותי לחודשיים בגלל שהגבתי למישהו "נעל כמוך עוד לא ראיתי" (ואולי גם בגלל עוד אי-אלו הודעות, למשתמשים אחרים ובעניין אחר לחלוטין, שניתן היה לפרש כאיום מרומז באלימות קשה), פשוט הפסקתי להגיב בכלל למשתמשים כאלה :smile1:

ימני קיצוני אלים שכמוך :bash::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה טובה חברים =]

vic אתה מאיים באלימות קשה? באמת? אני לא חושב שראיתי הודעה כזאת ממך אי פעם =P

מה שבדרך כלל עושה לי את היום זה ההודעות של ART שתמיד בנויות בצורות שירים ומדברות על נושאים לא קשורים.

זכורה לי לטובה הודעה על תה בה הוא הגיב על אש וצבעים, משהו הזוי.

וכמובן ההודעות של ירמיהו ולמרות שאני יורד עליו, ההודעות שלו מאוד מצחיקות אותי =]

מה שמוציא אותי מדעתי זה "לרציניים בלבד" בין אם זה במכירת דברים או בנושאים בפורום, צמד המילים הזה מחרפן אותי. שגיאות כתיב פחות מפריעות לי וזה רק מהסיבה שאני פשוט עובר הלאה ולא מתעכב לקרוא.

שוב שנה טובה חברים, לשם שינוי נחמד להגיב בפוסט שלא כולל פוליטיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...